Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Praktikus italtartó iskolásoknak. Ötleteket várnék! fórum

Praktikus italtartó iskolásoknak. Ötleteket várnék! (beszélgetős fórum)


14. Serry (válaszként erre: 13. - Krisz 18)
2011. dec. 14. 15:44
szíved joga.
2011. dec. 14. 15:08

Nem, nem utálja. A vizet utálja, a teát szereti, de összességében is keveset iszik.

Ha ragaszkodnék a vízhez, még ennyi sem csúszna le.

8 éves.

Egyébként cukros. A tea.

De én ezen momentán változtatni nem akarok.

12. Serry (válaszként erre: 10. - Krisz 18)
2011. dec. 14. 15:03

Nem akarja mondani de utálja? Nem lehet?

Egyénként mivel édesíted? A cukor a cukros nem túl jó.... Hány éves?

11. pteri (válaszként erre: 8. - Krisz 18)
2011. dec. 14. 12:07
Az ezüst termoszt is ki kell néha fertőtleníteni, ha cukros löttyöt teszünk bele, különben ugyanúgy jár, mint a műanyag. Mi a műanyagot használjuk minden napra, de minden este Domestossal mosom ki, és néha kicserélem.
2011. dec. 14. 11:24

Már besokalltam a műanyag flakonokkal, mert előfordult már párszor, h elmosogatom , beleszaglászok, minden rendben, beletöltöm a teát, aztán délután ugyanannyit hazahoz belőle, mint amennyit elvitt, mert állítólag a tízórainál már erjedt volt a tea.

Pedig hát teát tenni mégis olcsóbb megoldás, mint folyton üdítőt venni, ezt nem is tudnám megtenni, és hát ebben az időben a langyos tea amúgy is jól esik.

Már ha nem büdös. :D

2011. dec. 14. 11:17
Szüleim visznek teát magukkal műanyag üvegben és jól bírja a műanyag üveg, pedig csak simán elmosogatják. Esetleg próbáld meg ecetes vízzel átlötykölni, hátha az elveszi a rossz szagot.
2011. dec. 14. 11:16

A vízzel az a baj, h sajnos azt végképp nem inná meg. Nyilván az lenne a legjobb megoldás, de az ember kompromisszumokat köt, h egyáltalán igyon.


Szörpöt is szoktam betenni, de azt is váltva hordja a teával.


Lehet h akkor ezt az ezüst termoszt kellene megpróbálnom...

7. Lencsy (válaszként erre: 6. - Serry)
2011. dec. 14. 11:09
De ő teát kérdezett nem vizet !
2011. dec. 14. 11:06
a víz nem büdösödik meg.
5. 1f0972c182 (válaszként erre: 3. - Lencsy)
2011. dec. 14. 11:03
Igazad van szerintem a tea mindenben megbüdösödik...
2011. dec. 14. 11:02
Nekünk az oviba trinkflasche-nk van,kötelező-visszazárható kupakkal olyan mint egy termosz bár a hőt nem hiszem hogy tartja,nekem nem szokott belebüdösödni,bár nincs is ideje.Bár volt olyan hogy másnapra megbuggyant a rostos őszilé benne.......
3. Lencsy (válaszként erre: 1. - Krisz 18)
2011. dec. 14. 10:57
Vannak azok a biciklis kulacsok , próbálkozz azzal ! Én is műanyag flakonba teszem, de hetente kidobom és új üveget kapnak ! A tea hamar megbuggyan így szerintem teheted bármibe akkor is büdi lesz ! Válts át szörpire jobban jársz :)
2011. dec. 14. 10:52
egy évfolyamtársam olyan kis ezüst termoszban hozza,nem panaszkodott hogy belebüdösödne :)
2011. dec. 14. 10:48
Sziasztok. A kisfiam iskolás, teát szoktam betenni neki napközbenre inni. Általában kiürült műanyag üdítős flakonba töltöm. De ugye ebbe a tea néhány nap használat után sajnos - már elnézést - de szó szerint belebüdösödik. Van valaki , aki tud olyan tárolási lehetőségről, ami hosszabb távon működik enélkül a kellemetlen "mellékhatás" nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook