Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miben lehet praktikusan tárolni a régi papír pénzeket? Ötleteket várok fórum

Miben lehet praktikusan tárolni a régi papír pénzeket? Ötleteket várok (tudásbázis kérdés)

14. Tündi7 (válaszként erre: 13. - Sylvia81)
2010. dec. 15. 20:30

Én is gondoltam hogy legalább 3 nap.

De tök aranyos a tesz... csajszi azt mondta hogy hétfőn elküldi a bankókat:)Ugyan is ott vettem apukának.Remélem tetszik majd neki.

A tárolásra pedig vettem egy a5ős mappát és az a4 bugyit bele szabom:D Mert szinte semmi nem volt a faluban fotó album ki lőve de ez is jó lesz:)

A neten találtam kimondott régi papír pénzt tartót ami 6900-volt:((az egy kicsit drága.

köszönöm mindenkinek a segítséget!!

Kellemes ünnepi készülődést:)

13. Sylvia81 (válaszként erre: 12. - Tündi7)
2010. dec. 15. 14:49
Ilyenkor? 3-4 munkanappal számolj szerintem...
12. Tündi7 (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2010. dec. 15. 12:36

Lehet hogy megpróbálok olyan bugyisat:)

Hátha lehetne kapni itt a faluban.

Az a baj itt néztem a fotó albumot de a legnagyobb10*15ős:( A városba meg nem jutok be csak apukával:(

De a mappára nem is gondoltam remélem lesz a5 méretű.

ma megyek és meg is nézem.

Megpróbálom még az aukciós oldalakat is karácsonyig még ide is ér.

Valaki esetleg nem tudja a rózsaszínű csekk hány nap alatt ér oda a címzetthez???

2010. dec. 15. 11:06

Néha lehet venni aukciós oldalakon ilyen albumokat, meg pénzeket is. Csak vadászni kell.

Meg vannak bélyeggyűjtős boltok, ott érdemes rákérdezni a pénzes albumokra is. :)

10. 83e25137af (válaszként erre: 7. - Tündi7)
2010. dec. 15. 11:05

nos a sima fényképalbum (nagyalapú) abba belefér bár mindkét oldala nem fog látszani..


nekem az a mákom hogy mindenből (majdnem) kettő van így mindkét oldalt lehet látni :)

9. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2010. dec. 15. 11:03

Pontosan, csak az méregdrága...


Esetleg a köznyelvben "bugyi"-ként emlegetett gyorslefűzőben is lehet tárolni. Létezik belőle A5ös méretben, abba szépen belefér 2 db. Bááár, lehet, hogy a billpengőből csak 1. :)

2010. dec. 15. 11:01
szia!vannak külön papírpénzhez és érmékhez is albumok!nem tudom hol árulják őket sajnos,de ezekben lehet megőrizni őket:)
2010. dec. 15. 11:01
Én is a fénykép albumra gondoltam de még nem találtam olyan nagyot amibe bele fért volna.18*10cm a bankó.Lehet valahol ilyen méretű fényképalbumot kapni??vagy csak én nem találtam
2010. dec. 15. 11:01

Hasonlóan, mint a fényképalbum.

Szaküzletben lehet kimondottan pénzek tárolására albumot venni.

2010. dec. 15. 10:59

Sziasztok ötleteket várnék.A párom nagyon szereti a régi pénzeket van itthon egy száz pengősünk:)Amihez én még most szeretnék neki vásárolni pengőket.Karácsonyi meglepinek szánom.De nem tudom hogy miben kellene odaadni miben kellene tárolni .

Ötleteket várnék,Gondolkoztam a fotó albumon de az kicsi nem fér bele a pénz:(

2010. dec. 15. 10:59
fényképalbum vagy bélyegalbum. A fényképes szerintem jobb, mert mindkét oldala látszik
2010. dec. 15. 10:59

Én egy naplóban tartom őket és a régi típusú fényképtartó sarkokkal raktam be. de egy hagyományos fényképalbum is jó ami sima papír. :)


jól mutat benne és "vasalva" is lesz :)

2010. dec. 15. 10:58
érmegyüjtő mappában,de legegyzserübb genotermába tenni
2010. dec. 15. 10:57
Miben lehet praktikusan tárolni a régi papír pénzeket?Ötleteket várok:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook