Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Praktikák zsíros haj ellen fórum

Praktikák zsíros haj ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Praktikák zsíros haj ellen

1 2 3 4 5 6 7
92. Sundance hair (válaszként erre: 88. - G_eszter)
2010. márc. 15. 19:42
Semmi esetre se használj Head and.... Kihullik a hajad! A párom járt így, de a Schwarzkopfnak a samponja helyre hozta. Hordasz sapkát? Ha igen, mellőzd! Levegőztetni kell a fejbőrt!
91. Lolita63 (válaszként erre: 88. - G_eszter)
2010. márc. 15. 19:41
Gyógyszertárban lehet kapni kénes hajmosót(Detergens sulfát)ezt próbáld meg.
90. bared
2010. márc. 15. 19:40

bocsi, telóm volt..

szülés után pokolian zsírosodott.. a bánfy hajszesz és sampon nekem bevált...

2010. márc. 15. 19:40
Bár édesanyám fodrász. Ő mindig azt mondta, hogy ha zsíros a hajam, bújjak el a világ elől pár napra, ne mossam meg, mert minél sűrűbben mosom, annál könnyebben zsírosodik.
88. g_eszter (válaszként erre: 85. - Lolita63)
2010. márc. 15. 19:40
az enyem zsirosodik is es korpas is. Ezzel mit lehet kezdeni?
87. Lolita63 (válaszként erre: 86. - Fdóri)
2010. márc. 15. 19:40
Így igaz!
86. fdóri
2010. márc. 15. 19:39

Szia!


A fodrászom szerint pont az a baj hogy 2 naponta hajat mosunk. Hetente csak 1* kéne hajat mosni, és 1-2 hónap alatt rendbe jönne:)

85. Lolita63 (válaszként erre: 82. - Sziporka..)
2010. márc. 15. 19:39

Minél sűrűbben mosod annál jobban zsírosodik.

Korpás is?

2010. márc. 15. 19:38
Hajszesz?
83. bared
2010. márc. 15. 19:38
a kamilla szárít rajta mindenképpen..
2010. márc. 15. 19:36
Tanácsokat,tapasztalatokat várok zsíros haj kezelésére.Nekem eddig semmi sem vált be,kétnaponta mosom a hajam,és már nagyon unom.Lehet akár kozmetikum,gyógynövény,bármi.
81. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 79. - Csipkerózsika)
2010. márc. 9. 12:27
Mind ugyanaz alapvetően. A balzsam pedig, az a jó amiben keratin van. A fodrászkellékesben kapható most egy sárga tégelyes, talán bordó fedős, olcsó, és nagyon jó. A sampon lehet a legolcsóbb tecsós akár.
80. Csipkerózsika (válaszként erre: 77. - MelisUK)
2010. márc. 9. 12:15

Szuper, hogy neked így bejött ez a dolog. Lehet, hogy én is kipróbálom.

És sampont milyet használsz?

2010. márc. 9. 12:14
Érdekes, de itt már többen írták haj- és bőrápolással kapcsolatosan, hogy a drága márkás termékek nem váltak be nekik, viszont az olcsó márka nélküliekkel meg vannak elégedve. Elgondolkodtató.
78. little-girl (válaszként erre: 77. - MelisUK)
2010. márc. 9. 11:51
Szia,koszi szepen a jo tanacsot! :) En eddig soha nem hasznaltam hajhabot,semmilyet,de ha ez talan segit,akkor mindenkepp kiprobalom! :))
2010. márc. 9. 10:15
Sziasztok! Rájöttem, hogy nekem mi segít, ha gondoljátok próbáljátok ki ti is. Eddig mindig drága hajápolási termékeket vettem, de rájöttem, hogy hiába a pénz kidobálása, így elkezdtem olcsó hajhabot használni, a sima kék fehér Tesco gazdaságos hajhabot használom és egyáltalán nem zsírosodik a hajam. Eddig 2 naponta mostam hajat, néha 3-ig kitartott, ha használtam hintőport rá, de akkor is zsíros volt, csak a hintőpor végett nem látszódott. Most pedig, hogy ezt az úgymond gagyi tesco hajhabot használom egyáltalán nem zsírosodik a hajam. 4 napig nem mostam hajat és még lehet ezután se kellett volna, csak a komfortérzetem megkívánta a hajmosást, így már kimostam. Csodálatosan csillogós és zsírmentes a hajam tőle, imádom. Hosszú hajam van, éjszakára mindig parkettába befonva alszom, befonás után pedig jól behajhabozom, hogy jól átnedvesedjen tőle. Nagyon szép tőle a hajam, maradéktalanul meg vagyok vele elégedve. Már a második tesco hajhabot használom, annyira jó. :D
2010. márc. 9. 09:56
Sziasztok. Nekem normal a hajam, csak 2 vagy 4 nap utan zsirosodik. Mit javasoltok/mit tegyek, hogy 1 egesz hetre tartson ki, es milyen sampont hasznaljak?
2010. febr. 22. 19:21
Sziasztok,mi az ami nektek tuti bevalt zsiros haj ellen? Nekem mostanaban nagyon zsirosodik,ket nap utan ugy nez ki mintha mar egy hete nem mostam volna :(
2010. febr. 9. 23:48
kivan szőkítve a hajam és havonta van festve ettől inkább száraznak kellene lenni, hát kipróbálom amiket írtatok, így is 2 naponta mosok hajat. táplálkozásomra is odafigyelek.
2010. febr. 8. 08:33
Terhesség alatt fantasztikus volt. Semmi zsír, korpa, dús haj... hetente vagy ritkábban mostam. Ezek szerint a hormonok is benne vannak:)
72. Kék
2010. febr. 8. 07:56
Mindenképpen változtass az étrendeden!Látványos változást fogsz tapasztalni!Ha világos a hajad,enyhe melírozással kicsit szárazabb lesz,de nyáron a Nap is segít!A belső működés mindig kihat a bőrre,körömre és a hajra!Próbálj ki egy két hetes laza diétát,hagy lélegezzen föl a belsőd!:))
71. veroosh81 (válaszként erre: 70. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 8. 07:51
Osztom, amíg melóztam egy héten legalább 3x kellett hajat mosnom, mióta itthon vagyok a gyerekkel, nem mosom csak heti egyszer, és sokkal szebb.
2010. febr. 8. 07:46
esetleg ha kevesebbszer mosod(annak ellenére, hogy már első nap zsíros) normalizálódik a helyzet, legalábbis nekem bevált
2010. febr. 8. 07:46
nekem se használ rá semmi, együtt kell élnem vele
68. gaby70
2010. febr. 8. 07:33
Belülről is kell ápolni a szervezetet és nem csak a sampontól várni a csodát.
2010. febr. 8. 06:47

Próbáld meg az ecettel ,vízzel hígitva .

Meg mosod a hajad és az utolsó az ecetes öblités .

Nem lesz ecetszagú.

66. wanda2
2010. febr. 8. 06:39
Durva, de eszembe sem jutott eddig, hogy a szervezetben lévő méregtől zsírosodhat a hajam,jó ezt is tudni, még egy érv a zöldség-gyümölcs mellett!!!
65. Belle Morte (válaszként erre: 63. - Shaikan)
2010. febr. 8. 06:22
Ezt már hallottam sok helyről, meg olvastam, de még nem próbáltam. Amúgy én is ebben a problémában szenvedek. Ideig-óráig minden sampon jó, de így is 2 naponta kellett mosni, most naponta mosom már megint én is, és majdnem lapockáim ér a hajam... :( Egyrészt törik is a sok hajmosástól, meg nem is egészséges... :( De ma kipróbálom. :) Köszike.
2010. febr. 8. 05:17

Szia!


Attól függ, hogy mitől zsírosodik. Elég költséges kitapasztani, mindenkinek más okozza...

Én azt gondolom, hogy sok esetben semmit nem lehet tenni a zsírosság ellen. Ja, és biztos vagyok benne, hogy lehetne csökkenteni samponnal a korpásodást-zsírosodást, csak nem akarják, mert az az üzlet, ha sokat használsz.

Nekem a Herbal Essensis zsíros hajra valójától kicsit jobb, de tényleg csak kicsit.

2010. febr. 8. 02:15
akkor mondok valami olyat, amiotol mindenki sirva fakad: olivaolaj. nekem egy idoben embertelenul zsirosodott a hajam, es nem tudtam mit kezdeni a korpavbal sem, szabalyosan hamlott a fejborom. A doki felirt valami feher trutyit, de attol csak rosszabb lett, naponta kellett mar mosnom (rovid hajam volt akkortajt is). Vegul a baratnom javasolta, hogy hajmosas elott masszirozzam be a fejboromet olivaolajjal, hagyjam rajta 30 percet, es ezt csinaljam, amig akarom. Ket het alatt eljutottam a 3-4 naponta kell mosni-ig, es azota tok jol elvagyok, bar mar nem hasznalom az olajpakolast. ja, es erosodott tole a hajam, fenylett. Meg nott, mint a gomba :
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook