Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pozitív motivációk az életben, melyek lendületet adnak fórum

Pozitív motivációk az életben, melyek lendületet adnak (beszélgetős fórum)


10. Guruljka (válaszként erre: 4. - Amschel)
2020. jan. 5. 17:40

Én is öntörvényű vagyok.

Az én motivációm nem fog rád hatni, mert a motivációk egyéniek. Tehát nem fogom elmagyarázni.

9. New(l) (válaszként erre: 8. - New(l))
2020. jan. 5. 13:33
Bocsi, 7-re szántam. :)
8. New(l) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. jan. 5. 13:31

Főleg hogy leírni sem tudja, egy i betű konzekvensen lemarad.

Reméljük egyszer sikerül hibátlanul bepötyögni, motivációnak sem rossz.

7. Bless the child (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. jan. 5. 13:27
A kawaii loli stílus tuti pozitív motivació az életében
2020. jan. 5. 13:11

Így, egy nagyon nagy műtét előtt,a gyerekeim és férjem a motiváló erő.

Egyéb téren a célok kitűzése,elérése.Ilyen szempontból a tavalyi év is pozítívan zárult.Hozzáteszem,ennek gyümölcsét később a gyerekek is élvezni fogják.

Idénre is a műtét ellenére,vannak terveim,miket szeretnék megvalósítani,és a családomnál nagyobb motiváció nem is kell...

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Amschel)
2020. jan. 5. 12:50
Mondanál néhány pozitív motivációt, ami hatott rád?
4. Amschel (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. jan. 5. 12:46
Miért? :) Szeretek kíváncsi lenni. Meg öntőrvényű vagyok de a pozitív motiváció rám is hát és a legtöbb ember érdeke is ebben az országban :).
2020. jan. 4. 22:50

Sziasztok!


Én figyelem a vágyaimat majd, megfogalmazom a céljaimat és kitűzők egy reális határidőt. Ezután információkat gyűjtők és minden felmerülő problémát igyekszek előnnyé kovácsolni. Útközben az apró sikerélményekből összegyűlik annyi pozitív energia és lendület ami a vágyaik valóra váltásához kell.( Érdemes magunknak ösztönző, bátorító mondatokat több különböző helyre feljegyezni amik segítenek a kitartásban. 🙂 )


Engem azok a célok éltetnek igazán amelyekkel ki tudjuk fejezni az érzéseinket. Mert ezek által fejlődünk, tapasztalunk, gyógyulunk és gyógyítunk.

2020. jan. 4. 17:36
Ne legyél kíváncsi.
2020. jan. 4. 17:29

Ti h tudják magokat motiválni ?

Illetve mik azok a célok ami igazán életnek titeket ?

Kíváncsi vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook