Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Portugáliában élö vagy lévö magyarok, merre vagytok? fórum

Portugáliában élö vagy lévö magyarok, merre vagytok? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 4. 17:33
Kishuncut által említett blog a FB oldalon egy létező, Portugáliáról szóló blognak a FB lapja.
2013. febr. 4. 17:28
Kék-fehér közösségi oldalon keresőe írjátok be ezt a két szót: magyarok Portugáliában. Erre ki kell adni a csoportot. De szeretném megismételni, hogy a csoport huzamosabb ideig kint élőknek alakult, mert anno volt egy nyitott csoport, ami azért "halt be", mert senki sem érezte igazán odatartozónak magát a végén...
2013. jan. 10. 14:38
Sziasztok,most voltam kint egy hónapot Lisszabon mellett...nagyon tetszett a hangulata, mentem, láttam, visszamennék :-) Nagyon örülnék kint élő magyaroknak :-) A kék - fehér oldalon találtam egy csoportot,a par...blog, arra gondoltatok?
11. katkamama33 (válaszként erre: 9. - Esztyor)
2012. aug. 28. 19:45
èn sem találtam meg semmit ESZTYOR!Tudnál pontos címet küldeni akár privát üzenetben???Köszi
2012. aug. 24. 17:48

katkamama33, kültdtem neked privátot!

Esztyor: a kint élők hogyan lelhetik fel ezt a csoportot? Nem sikerült rátalálnom...

2011. dec. 6. 23:53
Sziasztok! Remélem, ez nem számít reklámnak, hiszen semmi profitja nem lesz belőle senkinek, anyagi szempontból. Tehát van a kint élőknek egy csoportunk a kék-fehér nemzetközi közösségi oldalon. Azért jött létre, hogy a ténylegesen kint élők - rövid, hosszú távon - tudjanak egymásról. :) Remélem, ilyen "titkos nyelven" is érthető a lényeg, és nem ellenkezik a fórum szabályzatával.
2009. szept. 16. 10:35

Azt szeretném tudni hogy hol lehet venni pick téliszalámit portugáliában,ha lehet egyáltalán!

Valaki tud segíteni?

2009. szept. 16. 10:34
Heló,még mindig nincs itt senki!Algueim fala portugués?
2009. júl. 20. 11:15

Szóval hiába keresgélek,úgy látom rajtam kívül senki.

Rita,beszélgethetünk persze,és gyermek témában a kamaszkor is érdekel,van egy 11 éves fiam.Jobb mindent elörre tudni.

2009. júl. 18. 17:57
"Óceán és portugál macsó:)"nagyon jól hangzik:)
2009. júl. 18. 17:55
Szia:)én nem ott élek ,hanem itthon és külföldön élő bnőket keresek:)és már nagyok a gyerkőceim ,de ha van kedved beszélgetni,ismerkedni velem ,nagyon örülnék:)!Üdv..Rita
2009. júl. 18. 17:54
Én csak szeretnék Portugáliában lenni:)
2009. júl. 18. 17:38
Senki sincs rajtam kívül Portugáliábanaki magyar,és itt van ezen a portálon?????
2009. júl. 18. 17:36
Helló minden magyarnak aki színtén itt él kint,remélem sokan vagyunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook