Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pomáziak és Pomáz környékiek írjatok fórum

Pomáziak és Pomáz környékiek írjatok (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 20. 13:07

Halihó!

Tervezzük, hogy Pomázra költözünk, de nem annyira ismerjük a várost... Szívesen venném, ha olvashatnék tapasztalatokat ott élőktől.

17. Pofi
2008. ápr. 16. 22:59

Oksa! Ügyes legyél. Majd szorítok, meg néha rajzolgatok ide valamit, hogy szem előtt legyen a fórum.

Jó éjt!

És egy kalappal...

2008. ápr. 16. 09:27

Szió!

18 éves koromig Besenyőtelken (Eger mellett) laktam, aztá kerültem fel Bp-re itt eleinte többfelé éltem albérletben, majd rövid ideig Nyiregyházán (szintén meló miatt, kaszinóban dolgoztam 8 évig), majd vissza Bp-re, itt ismertem meg a exemet és költöztünk ki Pomázra (ő itt élt)

Nem messze a hévállomásnál lakunk, a Magyar utcába. Egerbe járok suliba, így amikor vizsgázom anyu tud vigyázni a manómra, információbrókernek készülök, még fél évem van hátra (elvileg).

Most nem leszek egy hétig, mert épp jön két vizsgám.

Addig is írj, majd én is írok.

15. Pofi
2008. ápr. 16. 01:17

Halihó!

Hát nemtom. Hála az égnek most úgy dolgozom, hogy vagy itthon gép előtt, ha pedig el kell mennem, akkor is ráérek elindulni 9 után, amikor már lemegy a reggeli csúcs. Egyébként a tömegközlekedés sokkal jobb. Nem kell fél órát buszra várni, és elég hamar beérek a központba. Ellenben, amikor otthonról jártam melózni, közel 4 órát utaztam egy nap.

Most lesz májusban 3 éve, hogy itt lakunk, de már 94 októberében elkerültem otthonról.

Igazából ott néztünk házat, egy egész kommandó volt mozgósítva háznézés ügyben :) Majdnem sikerült is, már le is foglalóztuk, de valakinek érdekében állt keresztül húzni a számításainkat. Nem is annyira a miénket, inkább az eladóét. Elővásárlási joga volt, így elbuktuk. Viszont gyorsan kellett megoldást találnunk, mert épp babát vártam és olyan pici volt az albérletünk, hogy ketten sem fértünk el benne. Itt találtunk megfizethetőt, amit azóta is csinosítunk.

Nagyon én sem ismerek itt senkit, pedig tényleg néha olyan jó lenne 1-1 csajos pletyis kávézós akármilyenes délután .

Hol laktál előtte? És melyik részén élsz Pomáznak? És milyen suliba jársz?

14. rohiani (válaszként erre: 13. - Pofi)
2008. ápr. 15. 12:28

Szia!


Ismerem Budakeszi, ott dolgoztam a Budakeszi úton a KFH-nál, és több kollegám is ott él, voltam is ott. Tényleg szép hely, csak a közlekedés nem éppen a legjobb.

Én több mint 12 éve élek Pomázon, a párkapcsolatom miatt költöztem ide, ami két hónapja ért véget.

Te miért költöztél keszire? Miért nem jöttök vissza, ha annyira jobban érezted itt magad?

Én annyira nem rajogok Pomázért, de semmi bajom sincs az itt éléssel, csak nincsenek itt barátaim, csak egy két ismerősöm.

13. Pofi
2008. ápr. 15. 00:39

Hahó!

Nem mentem ám messzire, csak Budakeszi-ig.

Igazából nem rossz itt, meg szép hely, csak olyan más..

Te mióta laksz Pomázon? Szeretsz ott élni?

Oda mentél férjhez, vagy csak úgy jött, hogy oda költöztök?

12. rohiani (válaszként erre: 11. - Pofi)
2008. ápr. 14. 08:09

Szia!


Most merre laksz?

11. Pofi (válaszként erre: 1. - Rohiani)
2008. ápr. 13. 22:57

Szia!

Én sajnos már nem vagyok pomázi. Oda születtem, és ott is laktam, csak elsodort az élet. Azóta is honvágyam van. Talán idén, vagy jövő nyáron 2-3 hónapra hazamegyek ( még mindig így mondom :) )

Addig meg álmodozom arról, hogy nyerek a lottón és visszaköltözhetek.

2008. ápr. 13. 07:31
senki???
2008. ápr. 12. 13:45
??
2008. ápr. 11. 20:49
.
2008. ápr. 11. 18:25
...
2008. ápr. 11. 12:25
?
2008. ápr. 11. 06:44
:(
2008. ápr. 10. 18:46
senki?
2008. ápr. 10. 15:49
:):)
2008. ápr. 10. 13:37
:)
2008. ápr. 10. 12:12

Sziasztok!

Szeretnék olyan Pomáz környékiekkel levelezni, ismerkedni, akik szintén olyan cipőben járnak, mint én.

A helyzet az, hogy itt élek egy ideje, de sajnos nincs olyan ismerősem, akivel néha el tudnék mászkálni ide-oda (mozi, szinház, sport, kirándulás, egy kávé) szóval ilyenek.

Fiúk, lányok egyaránt szóbajöhetnek.

Magamról annyit, hogy 34 éves vagyok, van egy 3 és féléves fiam, jelenleg suliba járok, tehát elég sok szabadidőm van.

Üdv: Anikó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook