Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esztergom és környékiek ide fórum

Esztergom és környékiek ide (beszélgetős fórum)


1 2
34. 8a7fbb3d77 (válaszként erre: 32. - 583e55fa65)
2011. máj. 30. 12:42
Én szívesen mennék, de most el van törve a lábam. Ha még aktuális lesz néhány hónap múlva is, akkor majd lehet, hogy veled tartok.
33. 583e55fa65 (válaszként erre: 32. - 583e55fa65)
2011. máj. 29. 18:38
Minél többen jelentkeztek, annál jobb, ha többen megyünk még jobban érezzük magunkat! Csak légyszi jelentkezzetek, ne legyetek lustik!!! :-)
2011. máj. 29. 18:35

Sziasztok!


Edzőtársat keresek heti szintű, rendszeres sportoláshoz. Az ismerőseim között sajnos vagy könyörögni kell, hogy jöjjön már el velem valaki mozogni vagy egyedül kell mennem, viszont egyedül nem az igazi. Esetleg, ha valaki hasonló helyzetben van és Esztergom környékén él, írjon nekem nyugodtan. Futásra, biciklizésre, vagy/és aerobikra gondoltam, a lényeg, hogy rendszeres mozgás legyen.

2011. febr. 22. 12:09
Hú, de halott ez a fórum. Senki nincs a Hoxán, aki Esztergom környékén lakik? :-(
2011. febr. 21. 16:50
Sziasztok! Én is Esztergom mellől vagyok egy kis településről. Érdekelne például, hogy Esztergomban milyen szórakozási lehetőségek vannak? Hova járnak a 20-on évesek?
2011. jan. 30. 21:53
Igen, tudom hol van. Neked is jó éjszakát, már én is menni akartam aludni.
28. Gubóka (válaszként erre: 27. - Berna83)
2011. jan. 30. 21:50

jaja diakbérlet is...minden hónapban a véremet szivjak vele :)


a kerek-templom környékén lakik hogy ha az mond valamit :)


én most megyek, elálmosodtam, éjen a napi 6-8 ora tanulás..:)


remélem majd még beszélünk, addig is jóccakát :)

2011. jan. 30. 21:45

Igen, az igaz, hogy Pest nincs túl messze, busszal is ki lehet bírni. A buszjárat azt hiszem kb. fél óránként jár. A fővárosba nekem is az nem tetszik,hogy ha el akarsz menni A-ból B-be akkor utazni kell, ami nem is olyan nagy gond, csak ilyen jegy- és bérletárak mellett...!?

Közgazdasági Szakközépiskolába jártam, megváltozott a neve, úgyhogy nem tudom a mostani nevét, de a Duna parton volt régen, most már elköltözött talán. Merre lakik a barátod?

26. Gubóka (válaszként erre: 25. - Berna83)
2011. jan. 30. 21:37

nagyon szép város igen, meg nekem ami nagyon tetszik, h felpattan az ember a biciklire és akkor eljutsz negyedóra alatt bárhová. én pesten utazok másfél két órákat akár..


egomból meg kocsival pest egy óra, multkor meg olvastam a hídlapban h turbozni fogják a vonatjáratokat és rövidebb lesz a menetidö, ha jól emlékszem 3=4ed óra lesz a terv. azért az már nagyon korrekt..a mostanihoz képest. ugyhogy igy már azért más a helyzet ha az ember el akar menni valahova.


az biztos h igy van idöm tanulni, ezzel kötöm le magam és a munkával ugy lehet birni. igy mindekettonknek van ideje a dolgunkra, meg vizsgaidoszak alatt tiszta idegebteg vagyok lehet jobb is ilyenkor ha nem sokat vagyunk egyutt :))


Hova jartal kozepsuliba?

25. berna83 (válaszként erre: 23. - Gubóka)
2011. jan. 30. 21:31

Igen, nekem mindig is az volt a vágyam, annak ellenére, hogy picit unalmas, nekem nagyon tetszik Esztergom, oda jártam középiskolába is. De még az anyagiak nem engedik, hogy oda költözzünk.

Gondolom, hogy nem lehet egyszerű kibírni, de nézd a jó oldalát, így legalább marad időd tanulni és készülni a vizsgákra.

24. Gubóka (válaszként erre: 22. - Berna83)
2011. jan. 30. 21:29

é 4 éve vant kint kb. 3 het ott 3 nap itthon kb. 3-4 hetente jön. de hát valamit valamiért ha telket szeretnék épitkzni azért az nem olcsó. csak el tudnám viselni ha most itt lábatlankodna :))


nem jönne hza 3 hetente ha nem lennék. most már kezdjük

23. Gubóka (válaszként erre: 22. - Berna83)
2011. jan. 30. 21:28

é 4 éve vant kint kb. 3 het ott 3 nap itthon kb. 3-4 hetente jön. de hát valamit valamiért ha telket szeretnék épitkzni azért az nem olcsó. csak el tudnám viselni ha most itt lábatlankodna :))


nem jönne hza 3 hetente ha nem lennék. most már kezdjük mi is nehezebben bírni a távolságot, ár inkább azrt mert látszik a vége :)


és gondolkodtk azon h beköltözzetek esztergomba?

22. berna83 (válaszként erre: 21. - Gubóka)
2011. jan. 30. 21:25
Nem sokat, csak fél évig bírta, egyébként ő is közgazdász, csak elege volt már a munkájából, így pályát változtatott. Csak azért gondoltam, hogy a te barátod is kamionos, mert általában ennél a szakmánál jellemző, hogy egy-két, három hét kint, aztán két, három nap itthon.
21. Gubóka (válaszként erre: 20. - Berna83)
2011. jan. 30. 21:22
villamosmérnök. Te barátod mennyit dolgozott igy külföldön vagy utazgatva?
20. berna83 (válaszként erre: 18. - Gubóka)
2011. jan. 30. 21:20
De nem kamionozik? Csak mert az én párom is kamionozott, de már nem.
19. berna83 (válaszként erre: 17. - Szuszuek)
2011. jan. 30. 21:19
Tudom, hülye kérdés volt, csak gondoltam megkérdezem :-) Hol lesz jelmezbál?
18. Gubóka (válaszként erre: 16. - Berna83)
2011. jan. 30. 21:15

külföldön dolgozik most még, ugyhogy háromhetente, ha csak 2-3 napra nön haza akkor esztergom, ha többre akkor itt is ott is.


de idén lehetséges h már hazajön.


szerintem az jó h pláza nincsen, a városképbe annyira nem ilene bele, de egy kisebbet el tudok képzelni mondjuk..szórakozóhelyeket egyáltalán nem ismerek barátom nagyon csendes tipus. mi is setalni szoktunk a platán soron, meg beülni a szamosba az nagyon jó :) párkányban meg van egy nagyon jó bowlingos. oda szoktunk elmenni.


mondjuk mikor itthon 3 napot nehez sok programot belesüriteni

17. szuszuek (válaszként erre: 11. - Berna83)
2011. jan. 30. 21:14
igen jelmezbálba készülődöm :D
16. berna83 (válaszként erre: 14. - Gubóka)
2011. jan. 30. 21:12
Gyakran jársz egyébként Esztergomban, vagy inkább Pesten találkoztok a pároddal?
15. berna83 (válaszként erre: 14. - Gubóka)
2011. jan. 30. 21:11
Mi is beszéltük a párommal, hogy Esztergomban annyi lehetőség lenne, mégsem használják ki. Pl. én el tudnék ott képzelni egy Mekit vagy egy plázát, még mozi sincs :-( Pedig szerintem lenne rá igény, főleg, hogy most már nagyon sok Párkányi is átjár. Mi ha bemegyünk akkor kutyát sétáltatunk, büfézünk (van egy nagyon jó büfé), ezen kívül nem igen lehet mást csinálni. Van egy- két hely, ahova be lehet ülni esténként, de nem nagy szám egyik sem.
14. Gubóka (válaszként erre: 12. - Berna83)
2011. jan. 30. 20:56

épitkezni majd, addig meg gondolom összeköltözünk majd. de ez még a jövö zenéje h h lesz. ha idén összeköltöznnk már attól oda lennék :))


ezen is gondolkodtam, h mit fogok cisnálni psec télen? nem szoktam már nagyon eljárni bulizni, félévente kb egyszer, de azért ha a lehetőség se nagyon van akkor lehet obban hiányozna :))

13. Gubóka (válaszként erre: 7. - Szuszuek)
2011. jan. 30. 20:54
neten nézelöj szerintem hátha, én csak pesten tudok sajnos.
12. berna83 (válaszként erre: 10. - Gubóka)
2011. jan. 30. 20:53
Építkezni szeretnétek vagy kész házat vesztek?
11. berna83 (válaszként erre: 5. - Szuszuek)
2011. jan. 30. 20:52
Sajnos nem tudok jelmezkölcsönzőt, de a múltkor láttam a Müllerben tök jó jelmezeket Esztergomban, nem tudom, hogy felnőtt vagy gyerek. Jelmezbálba készülsz?
10. Gubóka (válaszként erre: 9. - Berna83)
2011. jan. 30. 20:52

még csak nézelődünk, de remélem idén már öszejön. és hogy össze is költözünk akkor. szóval én még soká kerülök oda :(

mi február 2ikan leszünk 4,5 évesek :)

9. berna83 (válaszként erre: 6. - Gubóka)
2011. jan. 30. 20:50

Ha odaköltöztél és barátokat keresel, én itt vagyok. :-)

Még a kérdésedre válaszolva nem vagyok férjnél, van egy 6 és fél éves kapcsolatom, együtt élünk, de sajnos nincs senki akivel elmehetnék kicsit szórakozni, mozizni, beülni valahova, ehhez keresnék partnert, barátnőt.

8. berna83 (válaszként erre: 6. - Gubóka)
2011. jan. 30. 20:48
Én már befejeztem a főiskolát (közgazdász szak), Pesten tanultam, imádtam oda járni. Ott teljesen más az élet. Most pedig itt dolgozom a falumban, de Esztergomban gyakran járok, néha még Pestre is feltévedek. Irigyellek, mindig is Esztergomban szerettem volna lakni, bár ott is picit unalmas, főleg télen. De helyes kis nyugis város.
2011. jan. 30. 20:42
nem tudtok Egomba felnőtt jelmezkölcsönzőt?
6. Gubóka (válaszként erre: 4. - Berna83)
2011. jan. 30. 20:36

én pesten lakom sajna, barátom esztergomi ott is született :) ott nézegetünk telkeket a kintebbi részeken. sokat gondolkodtam azon h mi lesz velem, hogy ha odaköltözök egyszer mert hát a barátaim itt vannak, ugyhogy tetszik ez a fórum nagyon :))


egyetemre járok (geológiát tanulok), mellette diákokat korreptálok.


és te? suli?melo?férj?:)

2011. jan. 30. 20:01

szia!


én is környékbeli vagyok!


Nyergesújfalui!


Esztergomba dolgozom :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook