Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petevezeték-átjárhatósági probléma, császármetszés utáni összenövések, nehezített teherbeesés fórum

Petevezeték-átjárhatósági probléma, császármetszés utáni összenövések, nehezített teherbeesés (beszélgetős fórum)


2020. nov. 6. 16:26
Szia. Hű hát neked akkor neked ez nagyon összejött.. de legalább sikerült.
2020. nov. 5. 11:13

Én annyit tudok neked elmondani, hogy pcos+ir mellett fél ~v után spontán csm után úgy estem teherbe hogy 2.csm közben közölték fizikai képtelenség a terhességem. Az orvosom közölte nem tudja hogy sikerült teherbe esnem, sem azt hogyan tudtam kihordani.

Gyakorlatilag mindenem mindennel össze volt nölve,minden letapadva, mindkét petevezető összenőtt, a vastagbelem megcsavarodott ami bármikor elzáródhatott volna és elhalhatott volna. 2 órát műtöttek.

Most várjuk a 3. gyermekünket.

A nagy és a középső / a középső és a kicsi között is 34 hónap lesz.

2020. nov. 5. 09:39
Sziasztok! Olyan anyukák tapasztalataira lennék kíváncsi akiknek a császár utáni összenövések esetleges elzáródások megnehezítették vagy akadályozták a teherbeesést. Az első és eddigi egyetlen gyermekem 7évvel ezelőtt jött világra császármetszéssel. Körülbelül másfél évvel ezelőtt úgy döntöttünk, hogy jöhet a tesó aki a mai napig várat magára😔 Minden vizsgálaton keresztül estünk augusztusban és minden a legnagyobb rendben van velünk. Az orvosom azt javasolta, hogy próbáljuk ki a peteérés stimulálását amit maximum 3hónapig csinálhátunk vagy pedig beutal a kórházba egy laparoszkópiás vizsgálatra(műtétre) ahol egyben megcsinálják a méhtükrözést és a kontrasztanyagos vizsgálatot is mert valószínűnek tartja, hogy a 7évvel ezelőtti császárom miatt összenövések alakultak ki amik miatt nem tudok teherbeesni. Én az utóbbit választottam, a stimulálást meghagynám utolsó lehetőségnek és ha összenövések vannak akkor teljesen felesleges is lenne egyenlőre. Nagyon kedves figyelmes dokit kaptam elő is jegyzet november 17-re a műtétre. A kérdésem az lenne hogy akin végeztek ilyen beavatkozást és megoldódott ezáltal a probléma oda bent, mennyi idő telt el a műtét és a baba között , valamit azokra a tapasztalatokra is kiváncsi vagyok akiknek sajnos ez sem segített. Előre is köszönöm a válaszokat! Mindenkinek szép napot kívánok 🌸🌞

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook