Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovuláció serkentése? fórum

Ovuláció serkentése? (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Papája)
nov. 16. 17:21
Ez azért nem jó nekünk,mert én is dolgozom, így év végén meg màr nem sok szabim van,csak annyi,amennyit bent kell hagyni 2 ünnepre. Szóval ha most nem sikerül ebben a hónapbban akkor decemberben csak reménykedünk,hogy akkor lesz otthon mikor én termékeny vagyok. Ha bem sikerül, akkor januárban lesz újra “sok” szabadságom.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
nov. 16. 17:19
Köszönöm.megnézem😁
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
nov. 16. 17:19
Nagyon “veszélyes” dolgot én sem szeretnék. Mert amúgy van peteérésem,nem szeretnék kàrt okozni meg cisztákat
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 16. 16:21
Úgy tudom, legalább is régen lehetett, a kamionosoknak barátnőt, feleséget is elvinni 1-1 útra. Jó szórakozás, kaland, látvány, élmény és szerelem az ilyen út. Szomszéd srác is elvitte a barátnőjét és bár nem akarták, de a kislány terhesen jött haza.
nov. 16. 14:40
György tea,oldalon olvasgassál.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 16. 14:33
Én ismerek ilyet, de tény hogy kicsi rá az esély. A tea előrébb hozni nem fogja, baj lenne ha ennyire könnyű lenne közbe avatkozni a szervezet működésébe. A cickafark teát szoktàk inkább ajanlani, de be is zavarhat minden ilyen, ha amúgy egészségesen működnek a dolgok. Van akinek pl ciszta lesz, felborul a ciklus stb. Inkább próbáljátok együtt lenni amikor tudtok.
nov. 16. 13:27

Sziasztok.

Pàrommal fél éve elhatároztuk,hogy szeretnénk kisbabát, de sajnos nem egyszerű termékeny időben együtt lennünk,mivel párom kamionsofőr.(jelenleg is külföldön van) eddigi 5 próbálkozásunkból 3 teljesen felesleges volt mert nem tudtunk termékeny időszakomban együtt lenni. 2x sikerült egyszer pont akkor volt itthon,egyszer meg 2 nap szabadságot kikért miatta,sajnos egyikből sem lett baba.

A 6. próbálkozás, most vasárnap voltunk együtt, viszont holnap leszek termékeny az úgy 5 nap szerintem semmi esélyünk nincs arra,hogy îgy sikerüljön (párom csak szombat este jön haza)

Olvastam már több helyen a málnalevél teát,hogy segít serkenteni a petesejtet,előrébb hozza az ovulációt.

Kinek milyen tapasztalata van ezzel?vagy valakinek más javaslat?(gyógyszereket nem szeretnék szedni,ha nem muszáj)

Esetleg azzal valakinek tapasztalat,hogy ovuláció előtt 5 nappal sikerült teherbe esni??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook