Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejt donorral lehetne kisbabánk, vállaljuk? Segítsetek! fórum

Petesejt donorral lehetne kisbabánk, vállaljuk? Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. okt. 3. 15:54
Szia.Szerintem vágjatok bele.Nagyon nagy lélekre vall a leendő bér mamától ha ezt mind megtenné érted.Ez egy nagy ajándék az élettől.Ne utasítsd vissza.Bár nekem jönne valaki...
2009. okt. 3. 15:53

Szia!!

Meg kérdezhetem, hogy neked már biztos nem lehet gyermeked?

Mindent megpróbáltatok? Ugyanis néha akkor jön magától, amikor már majdnem lemond róla az ember...

Én is 16 év után estem teherbe.

2009. okt. 3. 15:45
Sziasztok! Szeretném ha segítenétek nekem. Nehéz döntés előtt állunk. Nagyvonalakban leírom. A helyzet az, hogy örökbefogadásra várunk, de most adodott egy lehetőség. Apám volt felesége aki 35 éves válallná a baba kihordását és petesejtet is adna. Tehát a férjem spermájával lenne megtermékenyítve és amikor megszületne a baba nekünk adná örökbe ugyanúgy mint a nyílt örökbeadásnál szokott lenni. Igen érdekes kérdés és nehéz. De szeretném megkérdezni ti mit tennétek? A döntés a mienk úgyis csak érdekelne ti mit gondoltok erről. Én eltudnám fogadni a kicsit hiszen a férjemé és azé a nőé akit én tiszta szivemből szeretek. Van 3 gyereke de már nagyobbak tehát mondjuk mire kiderülne számukra, hogy van egy féltestvérük már megértenék a szituációt.Semmiképen nem szeretnénk eltitkolni se a mi se az Ő gerekei előtt a dolgot. Szerintetek??? Segítsetek kérlek annyira szeretnénk kisbabát és a férjemnek így lehetne egy kis utódja. Írjatok!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook