Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Péterfyben a nőgyógyászat, hogy működik? fórum

Péterfyben a nőgyógyászat, hogy működik? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 7. 19:00
461 4700 ‎ez a központi szám, ott kapcsolják neked.
3. Babeck (válaszként erre: 2. - Norcyka)
2013. ápr. 7. 18:59

Hívd fel a terhesgondozót. Mikor én utoljára voltam, akkor nem kellett időpont, de ez nem mostanában volt :)

Szóval ha odamész a Pálmához (gondolom még ő van), akkor adja a beutalókat, és van ott orvos is, de mindig ugyanaz van a nőgyógyászaton, aki a terhesgondozáson is, szóval a várakozás esélyes.


A 12. heti ultrahangot a kórházban csinálják, nem a rendelőben, nekem szonográfus végezte.

2013. ápr. 7. 18:49
Hatodik kerületben voltam elsőnek dokinál, aki megállapította a terhességet, de mondta, hogy mennyek majd terhesgodozásra a Péterfybe, mert területileg oda tartozom. Tehát, akkor most nincs nőgyógyászom. Terhesgondozáson megkaptam a beutalókat, de doki nem volt ott, csak asszisztens. Hogy fog ez az egész működni? Ott fognak vizsgálgatni majd, vagy kell egy nőgyógyász? Fogadott orvosról még ne beszéljünk, azzal várnék. És a Péterfy szülészetén ki csinálja a 12.heti Uh-ot: szülész-nőgyógyász?
2013. ápr. 7. 18:46
Péterfyben a nőgyógyászat, hogy működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook