Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Még sose voltam nőgyógyásznál, ti hogy vagytok ezzel? fórum

Még sose voltam nőgyógyásznál, ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
jún. 20. 23:52

[link]

-------------

rákerestem mert erről nem is hallottam még...

102. AppIe (válaszként erre: 99. - Felhőimádó)
jún. 19. 23:12
Nekem rutin vizsgalaton derult ki, hogy trichonomasom van. Uszoda vagy pasik, mindegyik elzarva... Es voltoltam olyan nagyvnalu, hogy mindenkinrk szoltam. A le sul a kepemrol a por enyhe kifejezes, de... Aki ossze-vissza szexel...
jún. 19. 22:44
Nálunk épp özönvíz volt :)
jún. 19. 18:10
Szépen süt a nap.🌞
99. Felhőimádó (válaszként erre: 88. - Elliana)
jún. 19. 16:26
Sosem szenvedtem nőgyogy panaszban és ssem kellet fg gátlót szednem.
98. Felhőimádó (válaszként erre: 72. - Vivo44)
jún. 19. 16:23
hol tudod hogy bokor aljába fognak eltemetni? sztem a sírhejet direkt nem teszik közvetlenül bokor mellé mert nem parktikus oda tenni a koporsót ásni a gödröt.
97. Felhőimádó (válaszként erre: 71. - Elliana)
jún. 19. 16:22
Fáradtságot? Éber vokk
96. Scherlock (válaszként erre: 95. - Érdekes73)
jún. 19. 08:58

Mondjuk a hit valóban hegyeket mozgat meg.

Egyébként Prof. Dr. Papp Lajos szívsebész gondolatai nagyon tetszenek erről.

95. Érdekes73 (válaszként erre: 82. - Scherlock)
jún. 18. 22:24
Persze csak fénykép kell a páciensről és hinnie kell a műtét sikerében. Ha nem sikerül a műtét az se a "táltos" hibája csak a páciens volt túl hitetlen.
94. Scherlock (válaszként erre: 84. - Guruljka)
jún. 18. 18:45
Aha, osztom!
93. epervirág (válaszként erre: 92. - Ab65a971c2)
jún. 18. 12:52
Amit legelöször irt abbol tènyleg nem az jön le,hogy soha nem volt nőgyogyásznál,viszont a forum tèma kiirás szerint mès soha nem volt.nem olvastam el teljesen a forumot.Szoval nem tudom volt- e már valaha.De gondoltam ezt leirom nektek mert ha nem velem törtènik talán el sem hiszem.Szóval tavaly műtötettek cisztával elötte a korházba el kelkett mennem hüvekyu ultrahangra bementem egy nagyon jedves,aranyos nő volt .Beirta a gèpbe az adataimat a vizsgálat előtt ès megkèrdezte,hogy csináltak- e màr nekem ilyen ultrahangot mondom persze,hogy csináltak.Erre mondta nekem,hogy volt mar pár nő aki ment hozzà,aki ennyi idősen mint èn mèg nőgyogyásznál sem volt soha.Hàt hihetetlen,de igaz ès èn tavaly voltam 38 èves.
92. ab65a971c2 (válaszként erre: 91. - Guruljka)
jún. 18. 12:18
Fogalmazhatott volna pontosabban, az első bejegyzésében is. Én, mivel jóindulatú vagyok, úgy értelmeztem, hogy arra kíváncsi, rajta kívül mindenki jár nőgyógyászhoz? :D Szerintem ezt akarta kérdezni.
91. Guruljka (válaszként erre: 86. - Ab65a971c2)
jún. 18. 12:07
Az ő kérdése, hogy vagyunk ezzel, hogy ő pl. nem volt nőgyógyásznál.
90. Orsi2017 (válaszként erre: 89. - Amaunet)
jún. 18. 11:57
Jó unalmas élete van ...
jún. 18. 07:55

Sok férfi kollégám volt/van és ők szoktak ilyesmivel viccelni, hogy elmúlt harminc és még nem volt nőgyógyásznál.

"Közel a harminchozz de nem baj. Nemi élet se nagyon van belsőleges szinten."

Ezért nem volt ő még nőgyógyásznál, ezért írja azt, hogy "belsőleges szinten" nincs nemi élete és a problémákat megoldja otthon.

Vegyétek már észre!

A következő bejegyzése az lesz, hogy a fórumozók megint rárepültek a gumicsontra és jókat röhög a háttérben.

88. Elliana (válaszként erre: 86. - Ab65a971c2)
jún. 18. 07:13
Hol hurrogtam? Nálam az nem itt kezdődik 🤔 Kizártnak tartom, hogy van nő aki - 30 éves koráig akár- egyetlen egyszer sem "szenved" semmilyen nőgyógyászati panaszban,vagy nincs szüksége fogamzásgátlóra esetleg. 🙄🤔 Szóval hiába próbálsz kötekedni akkor is ez a véleményem. Gáz.
87. epervirág (válaszként erre: 67. - Guruljka)
jún. 18. 06:54
Ez az amit èn sem èrtek.Föleg 8 hónapon belül kètszer is csináltak mintavètelt aminek jó lett az eredmènye.Ezèrt is vagyok tanácstalan.Amugy meg mikor a barna folyás van nem fáj a hasam.Aknèl az sztk- ba voltam ott 3 nőgyogyász van ès pont a főorvoshoz kerültem.Tehát akkor csak nem lehet olyan rossz orvos,de mègsem èrtem mi lehet a gond!
86. ab65a971c2 (válaszként erre: 71. - Elliana)
jún. 18. 06:22
Ó, köszönöm a felsorolást! Ezeknek vannak tünetei. :D Csak észreveszi, ha fáj, ha viszket, ha kimarad a havi vérzés stb. Szerintem az gáz, hogy beleavatkoztok az életébe. A sajátjával játszik, nem a máséval. Miért kell lehurrogni? Ha nem voltak panaszai, nem voltak. Ha mégis baj van, és nem megy, az ő dolga. És amúgy nem ismersz minden nőt, honnan veszed, hogy 30 éves koráig mindenki megbetegszik? :D Ezért volt az előző hozzászólásom.
85. AppIe (válaszként erre: 42. - Felhőimádó)
jún. 17. 23:41
Nabaszkiessztaqurva! Ha ekkor alaborod van otthon, mar ertem, miert zavar a palid.
84. Guruljka (válaszként erre: 83. - Guruljka)
jún. 17. 22:47
Szóval nem félek annyira az influenzától, hogy vállaljam az oltással járó kockázatot.
83. Guruljka (válaszként erre: 81. - Scherlock)
jún. 17. 22:47
Én csak mondat elején írom nagy kezdőbetűvel, de én semmitől nem félek. Már a megijedésben is rutinom van.
82. Scherlock (válaszként erre: 80. - Érdekes73)
jún. 17. 22:32

Az tök jó lehet! Bevállaljuk?

Gondolom távműtéttel is működik.

81. Scherlock (válaszként erre: 79. - Guruljka)
jún. 17. 22:31

Persze, utólag mindenki okos.

Mondjuk Én az influenza elleni oltást sem tartom jó ötletnek. Sok kisöreg jól lerottyan tőle.

80. Érdekes73 (válaszként erre: 78. - Scherlock)
jún. 17. 22:28
Szellemműtét fényképről ?
79. Guruljka (válaszként erre: 76. - Scherlock)
jún. 17. 22:26
Elvileg a szülőnek kellett volna megfigyelni, hogy a lány immunja éppen nincs a csúcson, és várhattak volna az oltással. Persze a kívülálló mindig okos.
78. Scherlock (válaszként erre: 38. - Felhőimádó)
jún. 17. 22:24
Műtéteket is vállalsz?
77. Guruljka (válaszként erre: 75. - Vivo44)
jún. 17. 22:24
Én is naiv még azt hittem, bátorítja az odajáró nőszemélyeket és maga is példát mutat Hát nem.
76. Scherlock (válaszként erre: 45. - Zsofi_881)
jún. 17. 22:23

Nem emlékszem, hol olvastam vagy beszéltünk erről, de arra határozottan igen, hogy ha pl a kis csaj, aki kapta, épp nem állt toppon immunrendszerügyileg, pont a nem kívánt hatást kapta. Hát köszönöm szépen, és fizettek is érte. Ez persze rohadt ironikus, és sajnos igaz.

Lehet, egyedül vagyok ezzel, de inkább azon vagyok, hogy egészséges legyen az immunrendszerem.

Meg hát na, azért illik a gyerekkel bizonyos dolgokról komolyan beszélni.

75. vivo44 (válaszként erre: 74. - Guruljka)
jún. 17. 22:16
Struccpolitika....semmi mást.
74. Guruljka (válaszként erre: 72. - Vivo44)
jún. 17. 22:13

A falubeli könyvtáros, pedig nem lehet tanulatlannak mondani, azt mondta, ő nem jár szűrésekre, mert fél, hogy kiderül valami.

Most erre mit lehet mondani?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook