Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzügy vagy Társadalombiztosítás? fórum

Pénzügy vagy Társadalombiztosítás? (beszélgetős fórum)

13. miel77
2011. dec. 1. 16:51

Nagyon kevés szakma van, ami stabil ma, de sztem ez még bőven nem fog kifutni.

Valaminek muszáj tanulni!

12. miel77 (válaszként erre: 11. - Melindike)
2011. dec. 1. 16:50
ez szerintem nem így van, igen felkapott, de vanna kettől sokkal felkapottabbak is. Én is mérlegképest akarok végezni majd. De az igazság lehet sokan végzik el ezt, de fele sem lesz jó szakember. Szóval könyvelő mindig kell, és a jó könyvelőnek biztos lesz állása. Én ezt így tapasztalom :)
2011. dec. 1. 13:51

Egyik sem!

A TB-vel önmagában semmire sem mész. A pénzügyi-számviteli szakok pedig nagyon felkapottak lettek a főiskolákon, tanfolyamokon, szóval, szerintem nagyon sok ilyen végzettésű ember lesz 1-2 éven belül.

Én most fogok végezni a mérlegképessel, amikor elkezdtem, azt hittem, ez az a szakma, amire mindig szükség lesz. Most viszont már egyre jobban kételkedek benne, hogy fogok találni ezzel a szakmával állást.

2011. nov. 30. 16:29
Én tavaly csináltam a TB-t a munkaügyin keresztül és utána sajt zsebből fizettem a Bérügyi és HR szakelőadóit.Egy pénzügyit bevállalnék még:)
9. sanett77 (válaszként erre: 7. - Panka8705)
2011. nov. 30. 15:54

Engem kérdezel???


Tavaly októberben csináltam a pszü-t, és közvetlen utána kezdtem a mérlegképest. Jelenleg 2 vizsgán túl vagyok (pénzügy, gazdaságtan), a következő 9.-én lesz (jog).

Nem mondom, kell hozzá tanulni rendesen...

2011. nov. 30. 15:45
Nálunk a pénzügy-számviteli okj keretében/mellett a Tb ügyintézőit is el lehetett végezni, úgy hogy csak a vizsga díjat kellett kifizetni (ilyen 30ezer körül volt). De sztem a pénzügy-számvitellel többre lehet menni, így együtt érdemes szerintem megszerezni a képesítést!
2011. nov. 30. 15:40
Mikor csináltad? Nehéz volt?
2011. nov. 30. 15:33
Én a pénzügyi számvitel-t csináltam, most meg a mérlegképest. De egy TB-s szerintem még szóba fog jönni.
2011. nov. 30. 15:33
Nem munkaügyis, csak szeretnék továbbtanulni. Most is egy irodában dolgozom, ide igazából a pénzügy lenne jó, de hosszú távban gondolkodom! Fősulira nincs pénzem, ezt kitudom fizetni!
2011. nov. 30. 15:23
A TB ügyintézői önmagában kevés!Mellé érdemes a bérügyet és a HR-t is megcsinálni,ugy van értelme.
2011. nov. 30. 15:22
munkaügyin keresztüli tanfolyamra gondolsz?
2. annácskaa (válaszként erre: 1. - Panka8705)
2011. nov. 30. 15:22
én anno a pénzügyisre jelentkeztem,de nem vettek fel.
2011. nov. 30. 15:10

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a pénzügyi-számviteli ügyintéző vagy a Tb ügyintéző képzést érdemes elvégezni?


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook