Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igazgatásszervező vagy Társadalombiztosítási szak? fórum

Igazgatásszervező vagy Társadalombiztosítási szak? (beszélgetős fórum)


17. 388b941089 (válaszként erre: 16. - Csillubilu)
2013. aug. 24. 18:29

Ohh. :(

Sajnálom. :/

16. csillubilu (válaszként erre: 15. - 388b941089)
2013. aug. 24. 18:20
Rosszul döntöttem!
15. 388b941089 (válaszként erre: 14. - Csillubilu)
2013. aug. 24. 16:24

Miért itt kérdezed? Hívd fel a suliban a TO-t.

Egyébként miért nem gondoltad át hamarabb, hogy milyen szakra is szeretnél járni..?

2013. aug. 24. 15:38

Szerintetek arra van lehetőség, hogy át kérjem magam egy másik szakra? Jelenleg felvételt nyertem a

BKF-re Hr szakra. Augusztus 31-ig van a beiratkozási határidő Andragógiára át kérhetem magam ha meg van a pontszámom?

13. csillubilu (válaszként erre: 12. - 388b941089)
2013. aug. 24. 15:33
Sajnos nem tudtam megnyitni amit átküldtél. De azt el tudom hinni, hogy nehéz nem véletlenül csak egyetemen tanítják :)
12. 388b941089 (válaszként erre: 10. - Csillubilu)
2013. aug. 24. 15:14

Igen, nehéz.:) A Pázmány jogi karára járok, full jogi tárgyak vannak. De vannak gazdasági tárgyak is, számvitel, statisztika stb...


Ezt kukk:

[link]

11. csillubilu (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2013. aug. 24. 14:55
Fősulival. De ahogy nézegettem a bértàblát kb.ennyi mondjuk sajnos sokat számìt milyen intézménybe mész. Van ahol nem is olyan rossz a fizu. Az igazgatásszervezőre többet kapsz. A felvi szerint is.
10. csillubilu (válaszként erre: 6. - 388b941089)
2013. aug. 24. 14:52

Beadtam föl is vettek de sajnos hr szakra.

Rossz döntés volt! De körülöttem mindenki azt mondta csak gazdadàgit érdemes elvégezni... De a matek Nekem nagyon nem megy és nem merek bele kezdeni. Tudom ezt elrontottam mostmár csak a keresztfélévre jutok be. Egyébként szerinted nagyon nehéz a szakod? Melyik suliba jársz? Van egy sràc ismerősöm aki ezt tanulta kezdő fizuja valami 160 körül kap nettò! Ès még egy csomò cafetriát

9. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Csillubilu)
2013. aug. 24. 11:41
Főiskolával vagy anélkül mondta ezt az összeget? Mert anélkül szerintem kézbe még annyit sem kapnál!
8. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. aug. 24. 11:33
:DDDD
7. 388b941089 (válaszként erre: 4. - Csillubilu)
2013. aug. 24. 11:31
Andragógia személyügyire is beadtam az ELTE-n. :D Fel is vettek volna, megvolt a pontom. Harmadiknak jelöltem be, de szerintem ezzel jobban jártam.:)
6. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Csillubilu)
2013. aug. 24. 11:30

Szia!


Én igazgatásszervező szakra járok, most leszek másodéves, 30 éves vagyok. :) Tanulni soha nem késő! Azt válaszd, ami téged jobban érdekel.:) Az ig. szervezővel elég sok helyre el lehet menni dolgozni, ez olyan típusú diploma, amit sok helyen elfogadnak, legalábbis nagyon remélem, hogy el fogják. :DDD


Láttam én is, hogy nagyon megemelték a pontokat, úgy látszik keresettebb lett, vagy nem tudom.:)


Most volt pótfelvételi. Nem adtad be sehova?

5. csillubilu (válaszként erre: 3. - Moonlight13)
2013. aug. 24. 09:34

Szia

Statisztika van de nem vészes azt mondta az ismerősöm inkább a fizu döbbenet :'(

2013. aug. 24. 09:32

köszönöm a gyors hozzászólásokat!

Közben akadt olyan ismerősöm aki tb-re jár. Ő azt mondta közalkalmazottként kezdő fizum siralmas mivel a máshol dolgozott éveket itt nem számítják be kb. 110.000 körül kapnék... Neki 20éves munkaviszonya van és a cég fizette a sulit ezért csinálta meg. Ajaj ez nagyon kevés! Tényleg ennyit kapnék utána keresek...

Apropó andragógia személyügyi ügyintéző szakkosodásról vélemények? Felvin azt írták munkaügyi központokba, önkoriba, el lehet helyezkedni.

Tanult valaki ilyen szakon?

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Csillubilu)
2013. aug. 24. 06:45
Na jó, a 2. hsz-t felejtve, én a TB-re mennék, úgy láttam, arra van kereslet, viszont ahhoz kell a matek, úgy gondolom! Ha ezt vesszük alapul, akkor az igazgatásszervezőt végezd! Egyébként ha közalkalmazottként akarsz dolgozni, jó ha megcsinálsz egy főiskolát, mert a béreknél nagy különbség van a középfokú végzettséggel és a diplomával dolgozók között. 28 évesen miért lenne késő???
2013. aug. 23. 23:11

A társadalombiztosítás szakot azért nem ajánlom, mert a társadalmat senki és semmi nem fogja egy nagyon belátható időn belül biztosítani, hiszen magas a munkanélküliségi ráta, elöregedő a társadalom, nincs aki termeljen, tehát vészesen fogy a kassza.


Ezen a gondalatmeneten elindulva most "mindenki igazgatást szervez", vagyis az aktuális hatalmak holdudvarát szolgálják ki a hivatalok, tehát van mit igazgatni...még...Úgyhogy kérdésedre a válasz:Szerintem egyik sem, de ha a kettő közül nagyon szeretnél választani, akkor inkább szervezz igazgatást, vagy igazgasd a szervezést?!:)

2013. aug. 23. 23:02

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek!

28 éves vagyok szeretnék elvégezni valami fősulit.

Tudom kicsit későn de most engedhetem meg magamnak.

Sajnos a gazdasági szakok nem jöhetnek szóba mindig is gyenge matekos voltam :(

Szerintetek melyik szakot lenne jobb tanulni? Melyik szerintetek nehezebb?

Érdemes egyáltalán elvégezni?

Még nem dolgoztam közalkalmazottként.

Jó lenne ha olyanok is írnának akik jelenleg is ezt tanulják esetleg már végeztek.

Azt tudja valaki Miért emelték meg ennyire az ig.szer. szak pontszámait?

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook