Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénz, pénz, pénz - tippek, tapasztalatok pénzszerzésre fórum

Pénz, pénz, pénz - tippek, tapasztalatok pénzszerzésre (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
16. df2a740c00 (válaszként erre: 13. - 4ab67f870d)
2011. nov. 5. 11:22
Gondolkodom, ha eszembe jut valami, írok.
15. 4ab67f870d (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2011. nov. 5. 11:20
Hát, valahogy megbicsaklottam. Rendesen. Ahogy a legújabb magyar könyv szerzője írja: "...ma Magyarországon szinte lehetetlen tartósan pozitívan gondolkodni..." A hullámvölgyek jelenleg magasabbak, mint a hegyek, bár van fény, csak még nem tudom, az alagút vége, vagy a vonat. És ez a bizonytalanság gyilkolja a pozitív gondolkodást, energiákat, ahogy a másoktól való totális függés is. Így nem lehet élni. Kell egy bármilyen szerény, de biztos alap. Ezt rombolták porig a politikusaink azzal, hogy a rokkantnyugdíjat kivették a járó kategóriából, és adhatóvá tették. Ezzel élet-halál uraivá váltak, szó szerint. Ezt nem szabadna megengedni, ez már életellenes.
14. michelle.r (válaszként erre: 9. - 4ab67f870d)
2011. nov. 5. 11:14
Néhány napja még egészen másként írtál a vonzás törvénye c. topicban. Mi történt?
13. 4ab67f870d (válaszként erre: 12. - Df2a740c00)
2011. nov. 5. 11:05

Fizikailag annyira vagyok korlátozva, hogy nem tömegközlekedhetek, autóm nincs, vezetni nem tudok, gyalogolni sem sokat. Nem cipelhetek. Kreatív vagyok, de inkább szellemileg, pl. korrektorként és nyelvi lektorként tevékenykedem, ha van rá kereslet, emellett nagyon jól fogalmazok, írok, újságcikkeket, mindenféle műfajt. Többszörös pályázati díjazott vagyok, jelent meg mesekönyvem, de az irodalom szemmel láthatóan ma nem eladható, itt nálunk legalábbis nem, ha nem vagy celeb. A magyar az egyetlen nyelv, amelyet magas szinten beszélek, használok.

Nagyon jól tudok az emberekkel bánni, magasan fejlett a diplomáciai érzékem. Végtelenül makacs és kitartó vagyok. Szóval semmi igazán eladható :-((

2011. nov. 5. 10:31
Kicsit többet kéne tudni rólad. Valamiféle tőke (fizikai vagy szellemi-ha nem is pénz) mindenképpen kell, a semmiből csak semmit lehet csinálni. Mennyire vagy fizikailag korlátozva? Értesz valamihez, ami eladható? Tudsz esetleg varrni, vagy gyönyörű tortákat sütni? Esetleg beszélsz-e magas szinten idegen nyelvet?
11. 4ab67f870d (válaszként erre: 10. - Alfoldi13)
2011. nov. 5. 10:16
Tőke???? Ne nevettess... Két életre el vagyok adósodva, szerencsére nem bankoknak. Teljes egészében mások jóindulatától függök anyagilag. Ezért még hálás is lehetek. De ilyen szegénység Magyarországon talán a háború befejezte óta nem volt. És egy elég széles réteg jövője teljesen kilátástalan, már csak a herceget várjuk a fehér lovon, aki megszünteti ezt a rablást és fosztogatást.
2011. nov. 5. 09:16
ma talán kereskedéssel lehet egy kis tökével gondolom én
2011. nov. 5. 08:40
Valami olyasmi, amit 85%-os rokkantként, szinte helyhez kötve, panelben...? :-( 53 ezer forintból hogyan lehet jönni? Eddig nagyon óvakodtam megfogalmazni, de ez a kormány a hozzánk hasonlók kiirtására törekszik. Eddig meg lehetett oldani mindent, akár ennyiből is, most annyira felmentek az élelmiszer-, gyógyszer és közüzemi díjak, hogy a magamfajta vagy éhen hal, vagy felköti magát. Remélem, egyszer a kedves jelenlegi politikusaink is élhetnek majd így, ha már igaz, hogy amit az ember jogtalanul elvett, azt az élet visszaveszi...
2011. nov. 5. 07:55

Szarvasgomba tenyesztes,vadon szedes.Nem egyszeru,de nem is lehetetlen.No,nem mondom,hogy feltetlen meggazdagszik belole az ember.Jol kell csinalni,es kell is hozza nemi toke,hozzaertes...


Amugy meg penzt,csak penzbol lehet csinalni,azt is csak okosan,kulonben buko a vege.


Vagy ugye kemeny munkaval,valami epp meno szakmabol.Ez is nehez ugy.

2011. nov. 5. 07:39
Korábban próbálkoztunk deviza kereskedéssel is, mondván gyes alatt belejövök, itthonról végezhető munka, de az sem jött be, csak a pénzt vitte.
6. Szilvia 1971 (válaszként erre: 1. - 4ab67f870d)
2011. nov. 5. 07:36

Jó a feltett kérdésed. Ez engem is érdekelne.

Csak olyan tippet tudok adni, amit majd esetleg jövőre tudsz hasznosítani, ha van rá lehetőséged.

Én idén termés gyűjtésből szereztem pénzt a családnak, mivel már járadék nélküli munkanélküli vagyok.

Bodza,vadgesztenye ezt mondjuk csak 1 napig mert annyira keveset adtak kg-jáért, hogy tényleg nem érte meg, aztán pedig jött a diógyűjtés, most pedig a meleg lakásban a pucolása.

Férjem hétvégén segített, és néha munka után.

Megjegyzem mindegyikkel meg kellett/kell dolgozni, és a munkakörülményekről már nem is írok.

2011. nov. 5. 07:18
Láttam már itt pár ilyen fórumot, de eddig egyik se találta fel a spanyolviaszt, sajnos!
4. dd0b171267 (válaszként erre: 1. - 4ab67f870d)
2011. nov. 5. 07:15
Adakozz:)
2011. nov. 5. 07:14
Na ez engemet is érdekelne. :-D
2011. nov. 5. 07:13
adóztass meg valakit :D
2011. nov. 5. 07:12
Hogyan lehet pénzhez jutni manapság? Munkalehetőségek, más tippek, minden érdekel. Hátha tudunk egymásnak segíteni.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook