Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pelenkakipróbálós honlapot indítanék fórum

Pelenkakipróbálós honlapot indítanék (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 20. 13:33

Örülök, hogy tetszene az ötlet :)

Főleg eldobhatóak lennének, mert a moshatókból egyébként is lehet darabárast venni, bár ha beindulna a honlap, akkor meggondolnám a dolgot. csak a moshatókkal már nagyon sok honlap foglalkozik, de az eldobhatóval egy sem (vagy legalábbis nem találtam ilyet.

Egyébként mi is sokat kipróbáltunk, és több nem jött be, meg volt olyan, hogy az egyik méret bejött, a másik nem. Volt egy ökopelus is amit kipróbáltunk. Az pedig jó drága csomagban és végül nem jött be.

de amira a sok fórum olvasgatása alatt rájöttem, hogy minden gyereknek más jön be, nyilván ezért is él meg minden pelusgyártó :)

2010. jan. 20. 13:30

Sztem is jó ötlet!!!!

Bár nekünk is van 1-2 ami bevált, de hátha találnánk olcsó és nagyon jó pelust:)

2010. jan. 20. 13:26
Engem nagyon érdekelne. Most várom gyermekem és egyáltalán nem tudom mit vegyek. Mindenki másra esküszik.
2010. jan. 20. 13:25
Mosható is lenne?
2010. jan. 20. 13:24

Sziasztok! Az ötlet nagyon jó szerintem is. Bár nekem nincs babócám, de anyu barátnőjének az ikreivel nagyon sokat vagyok. És amikor kicsik voltak semelyik pelus se jött be... vették a jó drága pelusokat, hátha majd abban de vág a kaka hátközépig utat... De vágott :)))

Viszont anya mondta hogy próbálják ki a teszkós pelenkát... (ugyis két gyerek van, ha pocsék akkor is hamar elfogy...) És képzeljétek el tök jól bevált nekik... (most nem tudom a pelus árakat) de akkor azzal nagyon sokat spóroltak és tényleg jó volt.

Szóval lényeg a lényeg szerintem szuper az ötlet és sokaknak segítségére lenne!!! :) Sok sikert hozzá :)

2010. jan. 20. 13:24
Mi most várjuk az első babánkat és engem érdekelne egy ilyen oldal!
2010. jan. 20. 13:23
Ez szuper ötlet...én is azért nem merek pelust megvenni, amit nem ismerek egész csomaggal, mert nem tudom, milyen lehet...
2010. jan. 20. 13:23
Én örülnék a legjobban ,mert nevelőszülőként csecsemőkkel foglalkozom és most is 3 használ pelust,feltétlen értesitsetek ha beindul.
2010. jan. 20. 13:23
Jól hangzik, az egyetlen bökkenő, hogy max. 1x fognak rendelni a kismamák. Amint eldöntötték, hogy számukra melyik a nyerő, onnantól a boltból szerzik be. Hacsak nem vállalsz ingyenes házhozszállítást :-) Én egyébként kíváncsi voltam és 6-8 pelenkamárkát kipróbáltam, nekünk a Pampers az abszolút befutó.
2010. jan. 20. 13:19
Jó ötlet:-)Remélem mihamarabb rendelhetün:-)
3. 35491a860f (válaszként erre: 1. - Melissam)
2010. jan. 20. 13:17
Szia! Én nagyon örülnék neki, ha lenne ilyen oldal. Van egy 1 éves Picurkám és már rengeteg féle pelust kipróbáltunk, de ami igazán jó az vagy borsos áron van, vagy nem sokkal kerül kevesebbe, mint a drága. Ha beindul ez az oldal, légy szíves, mindenképp értesíts. Előre is köszönöm.
2010. jan. 20. 13:17

király!

én benne lennék!

sokszor azért nem merek megvenni egy egész csomaggal, mert félek hogy rossz lesz. Szívtam már meg sajna pelussal

2010. jan. 20. 13:16

Sziasztok,

A véleményeiteket szeretném kérni egy olyan honlapötletről, ahol darabáron lehetne rendelni több pelenkatárgytó összes típusú és méretű pelenkájából. Kiválaszthatnád, hogy melyikből mennyit rendelsz kipróbálásra, majd a véleményedet fórumon megoszthatnád (és persze olvashatnád).

Emellett egy széles pelenkaválasztékot és ezek elérhetőségét összegyűjtő honlap is lenne.

Mi a véleményetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook