Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pedagógusnap az oviban fórum

Pedagógusnap az oviban (beszélgetős fórum)


9. Milup2 (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2013. máj. 26. 14:05

Hát, nálunk csak évzáróra lett közös ajándék, minden gyerek után 500FT-ot kellett a közösbe fizetni...

Amúgy karácsonyra, húsvétra, télapóra, nőnapra (fiam van) nincs közös ajándék az óvónőknek, dadusnak, én külön kis vmiket adok ajándékba ilyenkor a fiammal...


Sztem pedagógusnapra külön nem kell semmi...

Én legalábbis nem érzem ezt nagy ünnepnek...

Bár itt az oviban nem is ünneplik...

2013. máj. 23. 15:06

mivel ez magán,nem állami,ittnincs tömeg,nincs összetalálkozás,kicsik,nincs ünnepségek:)))


szvl sztem apedagógus napaz egyetlen ami ünnep:)

2013. máj. 23. 14:56

A helyzet az, hogy nálunk az anyák napjával volt együtt az "évzáró", már ha a mi kiscsoportunkban ilyenről lehet beszélni.

Akkor kaptak virágot, meg egy kerámia almasütőt a csoport nevében.

Azért nem tudom, mi lenne a jó, mert az oviban van olyan csoport, ahol minden alkalomra (karácsony, év vége) a virág mellé még 5ezerért vásárlási utalványt is adnak. Szerintem ez sok, pláne úgy, hogy néhány szülő "csakazértis" külön is ad.

Viszont közös pénzből, persze senki nem mond semmit, csak utólag...

6. eec2089081 (válaszként erre: 4. - Papp Szilvia)
2013. máj. 23. 14:55
Én a chococardról rendeltem csokit, szerintem tök jó...
2013. máj. 23. 14:53
az a ciki h ha vki nem száll be a dologba:S
2013. máj. 23. 14:52

magán ovi...nem készülünk közösen:(

most volt évzáró,egy gyerek adottvirágott-nem tudtunk róla,megbeszélhettük volna előlre:S


gondoltam h szervezkedni kéne,de ... nem is tudom...


csak egy kis apróságra kéne:) 2dada van,meg 1dadaapa:) szvl 3fő:)


ötletek?

2013. máj. 23. 14:52
Nálunk a csoport egyben nem, de mi a fiammal pedagógusnapon köszönjük meg az egész éves munkájukat az óvónőknek és a dadusnak virággal és csokival...
2013. máj. 23. 14:43

Nem készülünk mi...

Évzáróra kaptak az óvónők és a dadus ajándékcsomagokat és nagy csokor virágokat.

2013. máj. 23. 14:35

Sziasztok!

Ti készültök-e, és ha igen, mivel az oviban pedagógus napra? Csoport szinten kellene kigondolni valamit...

A ped.nap júni 2-án, vasárnap lesz, mi pedig 3-án megyünk kirándulni közösen, akkor adnánk át valami apróságot, csak mit is?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook