Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécsi Tudományegyetem EHA KÓD. Tud valaki segíteni? fórum

Pécsi Tudományegyetem EHA KÓD. Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

10. Serry (válaszként erre: 7. - 8ef78160df)
2012. aug. 3. 15:34
Pontosan mit szeretnél.. ott végeztem...
9. 8ef78160df (válaszként erre: 8. - Lexibaba)
2012. aug. 3. 14:47

Mivel már az egyetemmel beszéltem, innen tudom, hogy amíg nincs Eha kódom, addig nem tudom meg, amit szeretnék.

Gondoltam hátha akad egy olyan segíteni akaró, akinek meg is van ez a kódja, és egy privát üzenetben mindent leírtam volna neki, hogy miért van szükségem a segítségére.


Tehát nem a lustaságomról van szó, hogy nem tudtam beírni a google-ba, vagy az egyetem oldalán megkeresni....

2012. aug. 3. 14:42

[link] Gondolom erre az oldalra gondoltál.

Csak hogy segítsünk a segíteni akarónak. Akkor írd le melyik kar, melyik tantervi hálóját töltse le és mentse le a saját gépére. Majd aztán azt elküldi neked e-mailben. Mert ugye nem tud linket küldeni. Mert ha te nyitod meg nem fogod látni ugyanúgy.

7. 8ef78160df (válaszként erre: 2. - Lexibaba)
2012. aug. 3. 14:39

Köszi, de sajnos ez nekem nem jó.

Nekem az Egészségtudományi Kar mintatanterveire lenne szükségem.

6. 8ef78160df (válaszként erre: 3. - Serry)
2012. aug. 3. 14:38
Nem a kódot kértem, hanem a tantervi hálót, amit nem is az etr-ben néz meg, tehát nem szakfüggő. Az egyetem oldaláról lehet letölteni.
2012. aug. 3. 14:32

[link]


Itt találtam egy olyat, hogy egy pte-s kérte, mert kolis jelentkezési laphoz kell és betelefonált a TO-ra.


Miért olyan sürgős, ha nem kolis. A tantárgyak nagyon nem változhattak azóta. Addig nézegesd amit küldtem lejjebb.


Nemsoká megérkezik. Számomra ez fura. Nálunk már benne van az emberke felvétel után a rendszerben és miután azonosítja magát megkapja az eha kódját. mind1, minden egyetem más

2012. aug. 3. 14:24
De látom ez már elavult. Melyik kar, melyik képzése kellene?
3. Serry (válaszként erre: 1. - 8ef78160df)
2012. aug. 3. 14:23

Ezt neked nem adhatja ki senki,mert ez bizalmas kód. miért nem tudod kivárni míg megkapod a sajátod?

Ráadásul az sem mindegy melyik szak,mert minden karnak szaknak más-más.

2012. aug. 3. 14:22

[link]


Nem járok a pte-re, hanem az szte-re, de ebben minden benne van. Tantárgyak. melyik félévben kell megcsinálni, Mik az előfeltételei. Ennél részletesebben az etrben sem fogsz találni.

2012. aug. 3. 14:05

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, azoktól, akik jártak, vagy járnak a Pécsi Tudományegyetemre, és van Eha kódjuk.


Kellene egy képzés tantervi hálója, de mivel nekem még nincs ez a kód, így nem tudom letölteni. Nagyon sürgős lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook