Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi kismamák és újdonsült anyukák! fórum

Pécsi kismamák és újdonsült anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. okt. 20. 12:25
engem totál töröltek ma...
2011. okt. 20. 12:24
pfff ez de gáz...
3020. f.evelin (válaszként erre: 3016. - Ec7a42194a)
2011. okt. 20. 12:22
Ezek szerint igen. Én is olvastam. :D
2011. okt. 20. 12:22
sorra törlik a hozzászólásokat?
2011. okt. 20. 12:20

:OOO

bakker....

3017. f.evelin
2011. okt. 20. 12:20

Ennyi intézni való... Nem irigyellek titeket nagy pocakkal menni minden felé.

Védőnő nálunk is csak leült a nappaliba, megkérdeztem hogy kér e inni valamit, azt mondta egy pohár vizet. Mondjuk a beszélgetés után felkísértem a babaszobába, had lássa hogy minden ok.

Mandulácska, Buborka, hogy álltok a babaszobával? Berendezve, minden előkészítve? :-)

2011. okt. 20. 12:17

jé, lehetséges, hogy Tikky 30 írásást és arra az én válaszomat törölték?

vagy csak én nem találom?

még ma írt, nemrég...

2011. okt. 20. 12:10
Ja és mandulácska nemtudom neked kellett menni vérvételre is?
2011. okt. 20. 12:09

Hexacska:jobbulást kivánok,kuráld ám magad!

Mandulácska:Na nálunk 1 orát volt a védönö nem kért semmit inni de nem is vettem külön nállunk is ásványviz van egyébként,és nem néz körül ahova leülteted ott marad.Nekem csütörtökön kell majd menni a Pankához erre a leoltásra,gondolom akkor ad majd idöt mindenre(remélem).A popsikrémnek e korházba szerintem elég ám arra a 3 napta a kis sudokrém ami a csomagban volt én csak azt viszem.Nekem a hasam keményedik egyre jobban (sürübben)de igazán tegnap kezdödött el ez és pár percig tart,furi érzés.Kiváncsi vagyok hogy ez a leoltás után megnézi hogy zárt vagyok e vagy nem?

3013. ec7a42194a (válaszként erre: 3012. - Mandulacska2)
2011. okt. 20. 12:08

Fú, nem tudom, ez egy jó kérdés!

Az biztos hogy most már a véradókat és a levett vért is sokkal jobban ellenőrzik, mint régebben!



2 eset fordulhat elő, pontosabban 3,

a legjobb eset, hogy semmi baj nem lesz! és ez az esetek nagy többsége!


a 2. eset, hogy több vért vesztesz, de nem annyit, hogy sürgős beavatkozás kelljen (nekem volt egy ilyen szobatársam), ilyenkor meg fognak kérdezni, nyilatkoznod kell, hogy vállalod-e. ha ilyen lesz, akkor viszont meg tudod beszélni az orvossal, hogy tényleg szükséges-e, mit javasol (az én szobatársam lemondott róla, az orvos is mondta neki, hogy nem annyira indokolt)


a 3. esetben meg nem fognak megkérdezni, hogy ha nagy a baj! de miért lenne?

3012. mandulacska2 (válaszként erre: 3011. - Ec7a42194a)
2011. okt. 20. 12:04

Igen, nagyon várom.:)


Még akartam intézni mást is. A véradó állomáshoz akartam elmenni, mert ha szülés alatt, után kellene vért adni nekem, gondolkodtam, hogy csak a férjemtől szeretnék, mert már mondta egy ismerősöm, hogy nagyon megbízhatatlanok a vérforrások, legalábbis az ő ismeretségi köréből volt ebből baj. Szerinted/szerintetek is lehet ebből valami gáz? Már nem volt energiám bemenni oda is, hogy ezt megkérdezzem. Ugyanakkor félek, mi van, ha az átlagnál picit jobban vérzek, és akkor vért akarnának adni.

3011. ec7a42194a (válaszként erre: 3009. - Mandulacska2)
2011. okt. 20. 12:00

Huhh..., na ez nem kis menet volt!

még jó, hogy végeztél!

ezt az oda-vissza rohangálást, hát nem leeht egyszerű!

a baba születése után meg majd beviszi a papírokat a párod, vagy anyukád!



Az is szupi, hogy jó lett a leoltás! :)))

ugye ez nagyon fontos, mert, ha meg gyógyszert kell szedni, azt nem árt mielőbb elkezdeni!


a hétfői uh-t már gondolom nagyon várod!

2011. okt. 20. 11:59
GAbi. Mondtam ugye, hogy hozzánk is pénteken jön a védőnő. Te meg szoktad kínálni valamivel:innivaló, vagy valami? Mert nem tudom, most külön hozzak e valami gyümölcslevet, mi többnyire ásványvizet iszunk. Meddig szokott kb. maradni?
2011. okt. 20. 11:37

Köszi.:) Igen, megkérdeztem, mielőtt elindultam, szerencsére negatív lett, így csak hétfőn kell menni UH-ra, meg jövő pénteken ellenőrzésre a Panka sima rendelésére.


Két óra volt, mire végeztem az ügyintézéssel. TB kiállított egy igazolást a munkaügyi felé. Elmentem a munkaügyihez, az kiállított egy csomó igazolást a TB felé. Visszavittem a TB-nek, ott fénymásoltak, adtak jópár papírt, és ha megszületik a gyerek, akkor kell vinnem a születési anyakönyvi kivonatot, igazolást a kórháztól, hogy hány napot voltam bent, és adott egy nyilatkozatot, amit kitöltve be kell majd vinnem nekik szintén. még jó, hogy azt mondták mindkét helyen, hogy más is behozhatja majd helyettem, ha a baba miatt nem tudok. :( Hát szép menet volt, fájdalomcsillapító nélkül nem is bítam volna, mert a zebrán is úgy kellett "átvágtatnom", mert a busz már hajtott rá, visszafele meg elromlott a lámpa, így mindenki össze-vissza ment. De most már végre itthon vagyok, és pihenhetek.

3008. ec7a42194a (válaszként erre: 3007. - F.evelin)
2011. okt. 20. 10:48

Ó! tiszta rendesek....


de milyen hasonló helyzetben voltunk mi is!

a 6 hetes vizsgálaton kifogtunk egy tündéri orvost, mindent elmondott, meg, hogy milyen jó, minden rendben van, szuper tökéletes kisbaba;) :D,

3 hónaposan egy másik doki volt, bár orvostanhallgatók nam voltak, de az asszisztensnek elmondta, hogy most mi miért jöttünk, meg, ami a papíron van, az nem indok, ha baj lenne, akkor ez simán bíróságon nyerne...:O

na, mondom ez reggel csalánra pisilit...



de jó, hogy minden rendben volt azért!

3007. f.evelin
2011. okt. 20. 10:40

Fél 9re volt időpontunk, negyedkor már ott voltunk hátha... 50kor szólítottak minket, gyorsan elmondta a doki az orvostanhallgatóknak hogy a 3 hónapos kontroll semmire se jó, meg előírva sincs hogy menni kell. Hozzátette hogy kivéve akkor van értelme, ha valamit rosszul néztek az első vizsgálaton. De akkor nem itt derülne ki hogy valami nincs rendben? :D

Nem bírom az ilyen nagyképű dokikat...

Még csak a pelust húztuk fel, már tárva nyitva volt az ajtó és jöttek be a következő babával. Nem lepődtem meg, múltkor is ez volt.

Gabyke remélem nektek nagyobb szerencsétek lesz. :)

3006. gabyke
2011. okt. 20. 09:16
Szegény Reginám, most evett egy nagyot, el is alud, erre meg egy óra múlva indulnunk kell.
3005. gabyke (válaszként erre: 3003. - 4dd3ed5a0f)
2011. okt. 20. 09:13

NA, örülök hogy ilyen jó volt!


Én ismerem az Andort, Ő volt a Hullámba is mikor Hannát hordtuk (már 3 éve). Nem tudom hogy most is ott van-e vagy máshol. De tényleg rendes.

3004. sweets83
2011. okt. 20. 09:10

Jó reggelt:)

Megint itt az ősz...


Evelin 3 hónap?? Ez durva...most született....hihetetlen, hogy megy az idő...


Mikor megyünk az új fórumra?? :)))

Egy olyan visszaszámlálós vonalzót mindig is szerettem volna ;)))

2011. okt. 20. 08:49

Voltunk tegnap úszni!Három baba volt,egy 3 hónapos fiú,egy 10hónapos kislány,és mi.A medence másik felében meg volt 3 kisfiú úgy 2-3 év közöttiek.Az oktató tök rendes.Balázska nagyon élvezte a pancsolást,sokat sikonyált,magyarázott,kiabált,nevetgélt.Aztán szerzett magának egy gumi békát,és alig tudtam vissza adni az oktatónak,annyira szorította.Megtanultuk,hogyan kell tornázni a vízben,háton,hason siklottunk a vízen,játszottunk nagyokat.Az oktató amúgy pécsi,ott is tart órákat,Mészáros Andornak hívják.Lehet,hogy ismeritek,vagy majd pont hozzá fogtok menni.Hétfőn megint megyünk.

Megnéztem az anyatanyát,nem tűnik rossznak.Az idő itt is borzalmas..esik,sötét van,és fúj a szél.A mai séta biztos elmarad..

2011. okt. 20. 08:45

Sziasztok,


Eddig csak pozitív válasz van :)


Úgy mennék sétálni de ebben a sz.r időben nem viszem ki Leát. Pedig kinéztem egy lidlis mesekönyvet, el kéne menni megvenni. :)

3001. gabyke
2011. okt. 20. 08:17

De sz.r idő van ma...


Regina fél 6-kor evett, azóta itt pörög. Ma megyünk a koponya-hasi uh-ra. Remélem hamar végzünk. Még egy csomó dolgom van.

3000. mandulacska2 (válaszként erre: 2979. - Gabyke)
2011. okt. 20. 08:16
:) Ok, köszi. Akkor nem izgulok. Ma már szerintem beveszek egy fájdalomcsillapítót a lábamra, mert iszonyat fáj és kell mennem TGYÁS-t intézni. Hát ez szép lesz, hogy amikor megyek valahova, 1 algopyrin. De már "csak" 4 hét van vissza. :)
2999. gabyke (válaszként erre: 2997. - F.evelin)
2011. okt. 20. 08:11

Gratulálok!


Mi előbb mentünk oda, és a babákat mindig behívják érkezés szerint. Nekem úgy tűnt. Próbáljatok ti is kicsit előbb menni.


Mi meg ma vagyunk 7 hetesek. :)

2998. gabyke (válaszként erre: 2993. - Ec7a42194a)
2011. okt. 20. 08:09

Ok! Köszi!

Lefejtem este. Én is erre gondoltam, csak gondoltam rákérdezek nálad is. Akkor várok.

Mégegyszer köszi!

2997. f.evelin
2011. okt. 20. 07:35

Jó reggelt!

Ma vagyunk 3 hónaposak. :) Csak úgy repül az idő...


Lassan indulunk ortopédiára kontrollra, remélem időbe behívnak mert rosszul etettem reggel. Még nem éhes, de necces hogy hazaérünk e sírás előtt. :S

Majd max a kocsiba. :)


Sikerült valamit intézni az új fórummal kapcs?

2996. f.evelin (válaszként erre: 2972. - Hexacska)
2011. okt. 20. 06:38
Én szívesen megnézném. :-)
2995. Hexacska (válaszként erre: 2990. - Gabyke)
2011. okt. 19. 22:41
Akkor jobbulást!!! :)
2011. okt. 19. 21:20

akkor holnapig szép álmokat!


a betegek meg gyógyuljanak!

2993. ec7a42194a (válaszként erre: 2986. - Gabyke)
2011. okt. 19. 21:18

én voltam!

mi szopiztunk váltott mellből!

be fog állni szerintem pár nap alatt, max. 1 hét, de minden nap jobb lesz!

nekm is így volt először, a másik nagyon feszült amég meg nem szokta az új rendszert!

de először, ha ennyire feszül, esetleg fejd le, de csak éppen!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook