Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécsen belső fotózáshoz helyszínt keresek fórum

Pécsen belső fotózáshoz helyszínt keresek (beszélgetős fórum)

11. MMea (válaszként erre: 11. - BayBanya)
2010. jún. 3. 19:17
:-) Köszönöm a hozzászólásokat, szerencsére május 22-én tudtunk kint fotózni, csak apró rövid zápor kapott el minket.
10. MMea (válaszként erre: 7. - BayBanya)
2010. máj. 16. 15:31
Kedves vagy, ha valami eszedbe jut, írd csak meg.
9. MMea (válaszként erre: 6. - Caffi)
2010. máj. 16. 15:27

Köszönöm a sok ötletelet.

A fotós nem pécsi, így ez a feladta ránk hárul. Templomban nem szeretnénk, de a Vasváry villának utána nézek.

8. MMea (válaszként erre: 2. - Struki)
2010. máj. 16. 15:25
Már beszéltem velük nem engednek be. A Bilaki kastély kicsit messze van, az utazás ideje nem fér bele.
2010. máj. 16. 12:30

Én amilyen "beteges" vagyok :) simán felkéreckednék a Planetáriumba - de most hamar utána néztem ... :( szomorú vagyok :( lerombolták :(

Akkor ... várj ... gondolkozni kell... :)

.........

még mindig gondolkozom ám :)

6. caffi (válaszként erre: 1. - MMea)
2010. máj. 15. 21:36

Gratulálok!Remélem szép időtök lesz!A fotósnak kéne erről szerintem gondoskodni!

Hirtelen ezek jutnak eszembe:

-Székesegyház

-Püspöki Palota

-Gázi Kászim pasa dzsámija

-Barbakán(bár az má inkább kültéri)

-Vasváry villa...

De ezekhez tuti engedély kell!

2010. máj. 15. 21:27

egy ismerősömnek a színházban készültek a fotók, nagyon szépek voltak, igaz már vagy 6 éve, nem tudom, hogy most is engedik-e vagy csak akkor is ismerős által sikerült bejutniuk.

jövő héten én is megyek esküvőre a menyasszonyt nem ismerem csak a vőlegényt, de az Balázs :)

2010. máj. 15. 21:23
Bikali kastély - álomszép képeket csinálnak ott
3. ildika (válaszként erre: 1. - MMea)
2010. máj. 15. 21:23
Erről elvileg a fotósodnak kellene gondoskodni (ha fogadtál fel)... Ötletem sajna nincs, nem tudom hová engednének be fotózkodni...
2010. máj. 15. 21:22
Színház
1. MMea
2010. máj. 15. 21:18
Pécsen belső fotózáshoz helyszínt keresek, mert a jövő hét végén lesz az esküvőm és ahogy most elnézem az időt, készülnünk kellene egy B tervvel is, ha akkor is esne. Szállodára, múzeumra, kastélyra gondoltam, de ha van más ötlet, azt is szívesen fogadom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook