Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol ajánlotok Kecskeméten helyszínt esküvői fotózáshoz? fórum

Hol ajánlotok Kecskeméten helyszínt esküvői fotózáshoz? (beszélgetős fórum)


9. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 2. - A2571c53fb)
2013. nov. 8. 12:18
ferencesek kertje?
2013. nov. 8. 09:47
a Rákóczi út vagy a vasútpark? gyönyörű lett felújítás után mindkettő
2013. nov. 7. 22:27
A dombnál annál a szépséges tónál :) :) vannak ott szép egyedi helyek
6. a2571c53fb (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2013. nov. 7. 20:53

Akkor a javaslat Pál-völgyi barlang! Onnan még nem láttam fotót!:-))...de nem ez a lényeg, hanem az, hogy az ifjú jegyes minek örülne és mit szeretne??:-))


ha ejtőernyős ugrást akkor ott készüljön, ha búvárkodnak akkor ott, ha sebesség mániákusak akkor 200km/h-val az autó úton, legfeljebb kifizetik a bírságot, ha éppen nincs szerencséjük!::-))


ha lovagolni szeretnek akkor legyen lóháton, de tényleg az lényeg, hogy ezekből a képekből az jöjjön vissza, hogy akkor épen mit szerettek!


Ez egy olyan emlék, ami hosszú éveken elkíséri az embereket, tehát ezért mondom azt, hogy legalább ebben a pillanatban legyenek önmaguk..amit ők szeretnének, de valójában ..és nem ezért, hogy másiknak megfeleljenek!:-))


..és szép estét mindenkinek!:-))

5. spinneli (válaszként erre: 2. - A2571c53fb)
2013. nov. 7. 20:31

Tényleg szép, csak mindenki ott fotózkodik.

:)

4. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. nov. 7. 20:30
..bocs..egy kicsit gyors voltam..és bennem mindig Kecskemét ragad meg!..de kérdezz inkább, hogy merre..és lehet hogy tudok válaszolni neked!
2013. nov. 7. 20:30
Mi a vasútnál voltunk, ott van borostyános fal, grafitis-a barátainka a városi mozinál fotózkodtak pl.
2. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. nov. 7. 20:27

...basszus!.-))


Te ezt most komolyan kérdezed?? Kecskemét főtere az ország egyik legszebb helye...100 méteren belül három különböző vallás..és ott van Városháza a mi szecessziós stílusban épült és baromi szép! Ha egy kicsit tovább sétálsz, akkor szintén szecessziós jegyek...de tarkítva székely faragásokkal. Olyan mint a székely kapuk, csak erkélyek formájában! Aztán ott van egy másik háttér mint egy mesevilág..és az út legvégén ott van a Törvényháza...és nem az szerepel rajta, hogy bíróság!:-)))


De bízd a fotósra, ha ameddig nincs ötlete, akkor egyszerűen küld el, mivel alkalmatlan!:-))...ja és soha nem éltem Kecskeméten csak utazóban voltam mindig..és ezért mesélek neked erről! Tehát ha ha Kecskemét főterén nincs megfelelő háttér az nagy gáz, mivel az országban szebb helyet még nem láttam!:-))


..és sok sikert mindenhez!

2013. nov. 7. 20:16
Szeretnénk picikét egyedibbet, mint a főtér, gondoltunk az arborétumra.. További ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook