Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS szülés előtt és után? fórum

PCOS szülés előtt és után? (beszélgetős fórum)


1 2
16. baloghany (válaszként erre: 14. - Ccf45f55f2)
2010. jan. 19. 23:47
Uh-val simán látja. Persze nekem nem volt a diane-tól.
15. baloghany (válaszként erre: 9. - Ccf45f55f2)
2010. jan. 19. 23:46

Hát akkor lehet neked is van ilyened. Pajzsmirigyed hogy áll ? Mert alulmőködés is okozhat elhízást.



Nekem még volt egy inzulinrezisztencia vizsgálatom is ami szintén rossz volt. Az is a PCOS tünete.


Itt olvashatsz róla sokat.

[link]

14. ccf45f55f2 (válaszként erre: 13. - Zezi)
2010. jan. 19. 23:44
Hogy találja meg? UH-val? Vagy hogy?
13. Zezi
2010. jan. 19. 23:42

A cisztákat könnyen megtalálja ha vannak..

Nekem még terhesség alatt is voltak, ez elég fura volt. Még 16hetesen is volt mind kettő petefészekben és elég nagyok. A legkisebb 2cm volt..., de szerencsére ártalmatlanok amíg felszívódnak.

12. ccf45f55f2 (válaszként erre: 11. - Zezi)
2010. jan. 19. 23:39

Köszi.

Holnap megyek a dokimhoz, és rákérdezek. Az elhízás, szőrösödés, menstruáció zavar mind mind megvan nálam is... :(((((

11. Zezi (válaszként erre: 9. - Ccf45f55f2)
2010. jan. 19. 23:37

Poli-cystás ovárium(remélem jól írtam) :)

Nincs peteérés és a tüszőkből cyszták lesznek. Elég hülye betegség :) Rengeteg tünete van. Elhízás, szőrösödés,menstruáció zavara-sok esetben nincs is.


Egyébként az Azáliától nem híztam. Vagy nem tűnt fel :D

10. ccf45f55f2 (válaszként erre: 7. - Zezi)
2010. jan. 19. 23:32
Én is AZALIA-t szedtem a nyáron, 3 hét alatt 12kg-t híztam tőle, így rögtön abbahagytam...
9. ccf45f55f2 (válaszként erre: 8. - Baloghany)
2010. jan. 19. 23:31
Én is itt vagyok. :D És ha már itt vagyok... Any olvastam a fogyi naplódat, nagyon sokban egyezünk. Nekem is össze vissza volt meg, aztán én is diane-35-öt szedtem, nekem is rossz az anyagcserém, és most is össze vissza jön meg. Ugyan megvan minden hónapban, de 4-5 nap csúszással:( Valaki elmondaná nekem, hogy mi az a PCOS???? Mert bár nem tudom mi az nagy a gyanúm, hogy azom van, ugyanis alig eszem, és nem fogyok, hanem hízom:(
2010. jan. 19. 23:18

Na tiszta 2009 áprilisi baba fórum :) ( Zezi, Zsedeske, Menyó, Én )

Én is itt vagyok ám. Engem is érdekel a dolog. Én pont holnap megyek dokihoz és erre rá fogok kérdezni.


Nekem a mensim most elég jól alakul 32 napra jött meg, igaz csak másodszorra szülés után. Viszont én évekig diane35-öt szedtem ami megakadályozta a ciszták kialakulását. A gyógyit a szőrösödésre és a menszeszem rendszerezésére kaptam. De most nem szedek semmit és akkor most mi van ?

Na remélem erre holnap kapok választ.

7. Zezi (válaszként erre: 3. - Zsedeske)
2010. jan. 19. 22:56
Azáliát szedtem amíg szoptattam. De azt már egy ideje elhagytam. Azóta nincs gyógyszer. Mikor meg kellett volna jönnie aznap barnáztam meg szörnyen görcsöltem, de abbamaradt. Most sincs semmi jele, hogy meg akarna jönni.
6. Zezi (válaszként erre: 5. - Menyó)
2010. jan. 19. 22:54

Szia! :)

Késik már egy ideje és megijedtem hogy megint baba...

Nagyon nem kellene, de nem is lehetnék terhes. Nincs mitől... Aztán beugrott, hogy volt ez a problémám szülés előtt. Gondoltam most is ez a gond. Dokinál még nem voltam, de a biztonség kedvéért csináltam tesztet, ami persze negatív :)

2010. jan. 19. 22:48

Szia Zezi :)!


Még nekem nem volt igazi mensim a szülés óta. Novemberben és decemberben volt 3 napos kis pecsételés, de most január elején semmi. Ellenben ma mintha alakulna valami.

Nekem azt mondta a dokim, hogy a pco-nak kimondottan jót tesz a terhesség, mert offon vannak a petefészkek és rendeződni tud a dolog és az esetek többségében utána nincs is gond.

2010. jan. 19. 22:45

Szia

nekem Kisfiam után rendessen megjött de utána elkezdtem fogamzásgátlót szedni de csak 3 hónapig szedtem igy utána még 2 hónapig rendszeres volt majd megint kiszámíthatatlan hol volt hol meg nem 2-3 vagy több hónapig :(

2010. jan. 19. 22:45

Szia,

Nekem jövő héten lesz 9 hónapos a kislányom, de még normál mensis hónapom nem volt! Novemberben volt 1 hétig, most januárban meg már 3 hete vérezgetek. Tartok tőle, hogy pcos van megint a dologban.... Hozzá kell tennem még napi 3x szoptatok.

MIlyen gyógyszert szedtél??

2. Zezi
2010. jan. 19. 22:41
Lassan 10hónapja szültem. Terhesség előtt állapították meg PCOS vagyok. Szülés után gyógyszert szedtem míg szoptattam. Kb 3hónapja nem szedem. Azóta alíg van mensesem. Most is már több mint egy hete késik.Másnak hogy alakult szülés után?
1. Zezi
2010. jan. 19. 22:39
PCOS szülés előtt és után?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook