Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy alulműködés esetén, szülés után, rögtön vissza kell állítani a gyógyszerszintet a terhesség előttire? fórum

Pajzsmirigy alulműködés esetén, szülés után, rögtön vissza kell állítani a gyógyszerszintet a terhesség előttire? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 21. 10:47
áprilisban és májusban voltam most júliusban kell mennem legközelebb ,igen nézi a TSH, és az Ft4-et is. Persze megkérdezem úgyis ha megyek csak szeretek érdeklődni hogy esetleg kinél hogy alakult. Köszönöm
5. Channa* (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2015. jún. 21. 08:23

Én rendelek:DDDD

Mindenképp kell egy vérvétel, ha az értéked alapján elég a kevesebb gyógyszer, akkor csökkenteni kell, egyéb esetben maradhat.

Nem tudom nézték e többszőr a TSH-dat terhesség alatt, mert ha igen, akkor marad az adag, ugyan is a baba 16 hét után el kezdi termelni a maga pm. hormonjait, így ha ezután is kellett ennyi gyógyszer, akkor marad ez az adag már, ha csak nem indul be a pm-ed. Az emelésre azért volt szükség, mert az első 16 hétben a baba nem termel pm. hormont, hanem őt is te látod el vele, de ugye neked is kevés volt, így szükséges volt az emelés.

2015. jún. 21. 06:53
majd fogok de addig is érdeklődök hogy hogy van ez
2015. jún. 21. 06:49

Miért nem dokival konzultálsz!????



Vasárnap tuti senki se rendel a Hoxán.

2015. jún. 21. 06:42
Bocsi ,Pajzsmirigy
2015. jún. 21. 06:40
11 éve szedek rá gyógyszert. Terhesség előtt 100 euthyroxot szedtem most 150-et szedek. A kérdésem a következő lenne, szülés után egyből visszaállítják 100-ra vagy el kell telni egy kis időnek? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook