Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pcos? IR? Lehet egyáltalán babócám..? fórum

Pcos? IR? Lehet egyáltalán babócám..? (beszélgetős fórum)


6. timcsi0408 (válaszként erre: 1. - Tsöpi)
2018. febr. 12. 19:35
Szia! Pcos,IR és pajzsmirigy alulműködésem van,plusz endometriózis,hogy végképp ne legyen egyszerű. Egy jó endokrinológus, életmódváltás és most várjuk a második babánkat. :) Kitartás,és hidd el,nektek is sikerülni fog.
2018. febr. 12. 19:16
A méhpempő, a maca kivonat is sokat segíthet a ciklus beállításában. Sok sikert!
4. barbus0501 (válaszként erre: 1. - Tsöpi)
2018. febr. 11. 15:24
Szia. Bar az en menzeszem minden honapban megjott, 12 naposak voltak a verzeseim, elotte utana barnazassal. Pajzsmirigy alulmukodesem van. 1 evig probalkoztunk a babaval a kozepidobe. Egy kicsit letettunk aztan rola, mert megtethelo volt lelkileg. Egyszer menzesz utani napon voltunk egyutt es pozitivat teszteltem a kovetkezo ciklusom nemvart napjan. En gyogyszert szedek, valtoztattam az etkezesi szokasimon es rendszeresen futottam.
3. kisj
2018. febr. 11. 11:37

Sógornőm is pont így volt világéletében. Jó, ha évente 2x jött meg neki. Az orvosok semmit nem tudtak ezzel csinálni. Egy baba jött össze, orvosi segítséggel. Akkor azt mondták neki, hogy kész csoda, még egyet nem valószínű, hogy össze tudnak hozni.

Most, a menopauza táján beállt neki szépen szabályosan, de le kellett állítani. (kemoterápiás gyógyszerrel)

2. 82b19139c2 (válaszként erre: 1. - Tsöpi)
2018. febr. 11. 11:11
Nem vagyok kompetens az ügyben, mert nekem rendszeres,de sokaknak segít a ciklus beállításában a méhpempő. Esetleg olvass utána :)
2018. febr. 11. 08:59

Sziasztok! :)

Egy elég öszetett kérdésem/panaszom lenne. Csak érdekel, hogy volt-e már más is ilyen helyzetben. :)

Kamasz korom óta nagyon rendszertelen volt a ciklus, túl hosszú, illetve ki is maradt.. kb 16-17 éves korom környékén, (mikor már fél éve nem volt ciklusom) a nőgyógyászom azt mondta, nincs itt semmi baj, adott egy havi gyógyszert. (Már az Istenért sem tudom megmondani a nevét) Ez tökéletesen beállította, 28-29 napra egészen három hónapig, majd megint semmi. Akkor azt mondta, idézem: ,,Ne foglalkozzak ezzel, majd, ha babát akarok szóljak, addig meg örüljek, hogy nincs gondom ezzel..” (Egy büdös bunkó volt amúgy is néha.)

Na hát azóta eltelt négy év, két éve már nem is voltam nála (költözés). De érzem, hogy ez így akkor sem jó. A nyáron szeretnénk elkezdeni próbálkozni a babával, de így biztos vagyok benne, hogy nem lesz könnyű menet. Az elmúlt egy évben is háromszor menstruáltam csak. Ebben volt nagyon erős vérzés és volt épp csak pecsételő. (általában 7 napig tart) Most úgy tűnik találtam egy jó nőgyógyászt, ahova jövőhét pénteken megyek. Addig is érdekelne, hogy van-e itt valakinek tapasztalata ezzel, vagy ehhez hasonló problémával? Vagy a hozzáértőktől kérdezném, sok félni valóm van a babával való próbálkozást illetően?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook