Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pázsitrács lerakása..hogyan álljak hozzá? fórum

Pázsitrács lerakása..hogyan álljak hozzá? (beszélgetős fórum)


7. Anatita81 (válaszként erre: 6. - Kicsilányka1984)
2011. jún. 24. 13:37

Sajnos igen. A tócsa nem áll meg, mert a kavics/sóder elvezeti a vizet. Ami ugye megint pénz, viszont ha nincs alapja, akkor rámegy az autó és kifordul a földből. :S


Anno mi is azért választottuk, mert magunk is könnyen le tudtuk rakni. :)


Ja és az sem igaz, hogy nagy melegben kiég közte a fű!


Viszont a pici lábak pont beférnek a rács közé és könnyű rajta megbotlani. Borzasztó mérges voltam, ahányszor elvágta a lábukat-szájukat, hogy erre nem gondoltam és utálom, hogy mindig figyelmeztetni kell a gyerkőcöket játék közben, hogy ott ne fussanak, ne ott biciklizzenek...

6. kicsilányka1984 (válaszként erre: 4. - Anatita81)
2011. jún. 24. 13:29
látom nektek is ilyen van.a tócsa semmiképpen nem áll meg rajta ugye?nem tud eltömődni vagy ilyenek?
2011. jún. 24. 13:27

köszönöm a tanácsokat:)

igen vagy pici gyerkőcöm is,de sajna muszáj megcsinálni s csak erre futotta:C

2011. jún. 24. 13:21

A gyeprácsnál kb. 10 cm-vel nagyobb szélességben áss le a kő magassága +15-20 cm-t, utóbbi részt töltsd fel sóderral, kölcsönözz lapvibrátort, döngöld le, tedd rá a követ.


Ha kicsi gyereked van, akkor inkább vidd vissza vagy add el újonnan, mert mikor járni tanul, nagyon könnyen megbotlik rajta és az éles szélek csúnya sebeket ejtenek. :( Sajnos tapasztalat, udvaron belül nem jó megoldás. :(((

2011. jún. 24. 13:19
sztem felásod a talajt olyan mélységig, mint amilyen magas a pázsitko, h egy szinten legyen a bejároval.majd lrakod oket egymás mellé szorosan és a lyukakat meg feltoltod folddel és befuvesited....sztem :D
2011. jún. 24. 13:08
a kő már megvan..hogyan kell lerakni kocsibejáróhoz?
2011. jún. 24. 13:07
Pázsitrács lerakása..hogyan álljak hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook