Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanásos-zsíros bőr 20 évesen!!! Mit kezdjek vele? fórum

Pattanásos-zsíros bőr 20 évesen!!! Mit kezdjek vele? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 12. 09:33
Múltkor voltam bőrgyógyásznál más probléma miatt, mondtam a zsurlófüves receptemet és csodálkozott, azt mondta biztos hatásos, mert szép tiszta a bőröm.
2011. dec. 12. 09:33

Javaslom menj el kozmetikushoz. Ő talán tud olyan terméket ajánlani, ami segít.

Egy barátnőmnek, neki 16 évesen, volt hasonló gondja. A kormetikus továbbküldte bőrgyógyászhoz, aki ecsetelőt írt fel neki.

3. gyongyi0313 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. dec. 12. 09:32

Szia!

A barátnőm is hasonló cipőben volt, neki a patikában adtak mosdókrémet, és valami kutyult krémet. Nagyon szép lett a bőre! A hátán is!

2011. dec. 12. 09:32

Szia!

Mezei zsurlófű teának megfőzve, arclemosónak használva a legjobb. Jó gyulladáscsökkentő, kisimítja a bőrt, összehúzza a pórusokat. Nekem ez segített. Inni is lehet kúraszerűen. Belsőleg is hatásos gyulladáscsökkentő, a hátadról is el fog tűnni. De ha van, aki segítsen, azt is le lehet vele mosogatni.

A mai napig használom kúraszerűen.

2011. dec. 12. 09:27
Tehát az a problémám, hogy iszonyatosan zsíros és pattanásos a bőröm, és nem elég, hogy az arcom ilyen problémás, ugyanez a helyzet a hátammal is. Mindig voltak pattanásaim és kombinált volt a bőröm, de a helyzet csak egy hónapban 1x (havi gondok előtt) durvult el és akkor is csak 3-4 napra. Amúgy meg inkább csak a bőröm zsírosodása volt jellemző. Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót és azóta egyre rosszabb lesz a bőröm:S Hiába tisztítom rendszeresen és kerülöm az egészségtelen ételeket mégsem javul a helyzet:S Arra lennék kíváncsi, hogy ha valakinek hasonló problémája van/volt mi segített? Mert már nagyon el vagyok keseredve...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook