Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Párotoknak csináltok saját készítésű ajándékot, vagy ez már lejárt? fórum

Párotoknak csináltok saját készítésű ajándékot, vagy ez már lejárt? (beszélgetős fórum)


20. a9338a7669 (válaszként erre: 19. - Mimimi888)
2009. aug. 14. 11:56

Ez nagyon jó :)


Én is csináltam már saját készítésű ajándékot, pl. fényképekből videót, verset írtam. Mondjuk ezek pont nem azok az igazi saját készítésű ajándékok, de most más nem jut hirtelen eszembe :)

2009. aug. 14. 11:27
Anno kapcsolatunk hajnalán vettem egy fél kiló pisztáciát és minden darabra, a héjára ráírtam, hogy SZERETLEK.Csatos befőttes üvegben azóta is őrizzük.Azóta is emlékszem, milyen volt a pofikája, mikor meglátta. :-) Az első karácsonyunkra kapta, idén lesz a 7. :-D
2008. dec. 6. 18:58
Nálunk belső megvilágítás is van, UV-lámpa, a visszapillantó felett és a lábaink felett.
17. ce91523917 (válaszként erre: 16. - E642ac5487)
2008. dec. 6. 18:57

Polírozót vettél már neki? Én a névnapjára azt vettem.

Esetleg valami tetó a kocsira, vagy felirat?

A fejtámlára a kocsimárkának megfelelő huzat?

A biztonsági övre az a bizbasz?

Ami minden télen aktuális az a zárjégoldó. Persze ez nem olyan ajándék, de el lehet dugni a zsebébe egy apró meglepi:)

Garázsban van a akocsi, ha nem, akkor szóba jöhet az autóponyva.Tavaly karira azt kapott, és este a sötétben már fel is tette:)

16. e642ac5487 (válaszként erre: 10. - Ce91523917)
2008. dec. 4. 13:02
Az én barátom is az :| De nem tudom mit vehetnék még ahhoz a kocsihoz :|
15. borbelya (válaszként erre: 11. - 127f14054c)
2008. dec. 4. 12:59
Én is ezt tervezem csinálni, szerintem nagyon jópofa ajándék.
2008. dec. 4. 12:37
Bónusz kap egy tangát!:)
2008. dec. 4. 12:36
Mi nem veszünk egymásnak! Közös kívánalmak teljesülnek. Új sütő, új Cd lejátszó! És a gyereknek mindenféle sok csomag. Imádja kibontani.
2008. dec. 4. 12:31

DVD-lejátszót kap, DVD-ket, 3 könyvet (egy fotókönyvet rólunk, egy rocknovellás könyvet, egy Turner albumot), egy jó meleg és szép pulcsit, meg parfümöt és tusfürdőt. :-D

Egyébként szoktam csinálni neki, meg Ő is nekem. Szerencsére mindkettőnk egész jó kézügyességgel bír. :-) Már kaptam tőle festményt, Ő is kapott tőlem már festményt. Sőt, idén "anyósomék" és a párom nagyszülei is kapnak egy-egy saját alkotást keretben. :-)

2008. dec. 4. 12:00

Sziasztok


En egy "festmenyt keszitettem" neki a kisfiammal..lablenyomat, kezlenyomat:-), 5 honapos:-)...es hobbyuzletbol vasaroltam szines zseles gyertyat , nagy poharat es tobb kozos kirandulas alkalmaval osszegyujtott kagylokat, csigagat beletettem...ugyszinten egy napraforgos levelkere a nevet is..tehat valamennyire szemelyes:-).

Melle termeszetesen veszek meg valamit...

2008. dec. 4. 12:00
Az én férjem kocsibuzi:) így valami oda való kütyüt veszek neki. Tavaly egy gyönyörű bornyitó készletet kapott és egy finom bort. Mivel szeret fözni, még a kötényen gondolkodom, Vigyázat, szakácsa konyhában felirattal , rajta egy rotyogó fazék amiből éppenn kifut az étel:)
2008. dec. 4. 11:59
Én is veszek, csak még nem tudom, mit.
2008. dec. 4. 11:52
Én a kedvenc pálinkáját veszem neki, ami házi készítésű (rézüstben). Bodza pálinka.
2008. dec. 4. 11:46
Én konyhai kötényt veszek neki,mert szeret főzöcskézni és már többször hiányolta ezt a fontos kelléket.:)Amúgy csak apróságot ajándékozunk egymásnak általában, közös kasszán vagyunk.
2008. dec. 4. 11:46

tavaly a párom egy pólót kapott, a gyermekünk fényképe volt rányomatva, Apa kedvence felirattal :)

idén kap egy parfümöt, és egy pénztárcát, mert a régi kezd szétesődni...két kezemmel a vacsorát csinálom majd neki :D valami finom husisat :)

2008. dec. 4. 11:43

Én sem tudom hogy mit vegyek a páromnak...20éves...eddig Xenon szettre gonodoltam, de tegnap olvastam az újságban h betilthatják vagy mittomén, úgyhogy most nem tudom!


15-20ezer körül gondolom...Szerintetek?

2008. dec. 4. 11:37
én egy hajnyíró készletet vettem neki akusat aminek van szakállnyírója is ! nem volt drága és legalább a kisfiamnak is tudom használni!
2008. dec. 4. 11:36
Én két balkezes vagyok, úgyhogy a saját készítés kilőve. Venni meg nem veszünk egymásnak soha külön- közös kasszán vagyunk.
2008. dec. 4. 11:34
Én szívesen csinálnék, de sajna most semmi ötletem. Így lehet venni fogok, de azt sem tudom mit.
2008. dec. 4. 11:32
Én veszek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook