Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párodnak szólnál róla, ha ki akarnád próbálni a másik nemmel a szexet? fórum

Párodnak szólnál róla, ha ki akarnád próbálni a másik nemmel a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. a56fa55821 (válaszként erre: 38. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 21:58
Neked hogy esne, ha a párod teszem azt lefeküdne egy ázsiai nővel, csak azért mert azokról csodákat zengenek, és biztos nagy élmény lenne neki?
2011. aug. 19. 21:58
És ne azért próbálj ki bármit is az életben, mert "annyian beszélnek róla"....
39. csgybzs (válaszként erre: 38. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 21:57

Tőled független komment volt. Egy másik topikban beszélgettem vele arról, hogy szerintem nagyon sok nő azért próbálja ki, mert ez most menő, meg sokat beszélnek róla, juj de izgi, majd ki lehet dumcsizni a barcsinőcsikkel... stb.... Ő azt mondta szerinte nem, én azt, hogy igen... ennyi.


A Te dolgod, hogy mit csinálsz, de nyilvános topikban szinte mindig van ellentábor.


Ha ezer szar kapcsolaton lennél túl és kiábrándultál volna a pasikból, esetleg születésed óta benned van egy elfojtott hajlam....megérteném. Így viszont nagy butaságnak tartom. Ennyi.

38. Lemonchello (válaszként erre: 30. - Csgybzs)
2011. aug. 19. 21:54

"Én 2éve boldog kapcsolatban élek, sokat gondolkoztam azon, hogy ki próbálnám egy lánnyal, hiszen annyian beszélnek róla, hogy milyen jó, és hogy megéri. "


Market remélem olvasod!!! Erről beszéltem. . . . .


Ezt nem is értem miért kellett be másolnod,ha boldog vagyok az én dolgom,ha ki akarom próbálni a női nemet akkor ki próbálom,de attól még lehetek ugyan olyan boldog a párommal,szal nem tudom ez,hogy is jött most ide....

2011. aug. 19. 21:53

Mit változtat az én véleményem?


Ha azt mondom ne csináld, akkor el fogsz állni a szándékodtól. Magadnak kell eldönteni, hogy mit szeretnél.

Ha jól esne próbáld ki. Az más kérdés, hogyan fogsz ezt követően a párod szemébe nézni.

2011. aug. 19. 21:49
Miért, ki írt itt számodra sértő dolgot?
2011. aug. 19. 21:48
Ok!Mindenki mondja el a véleményét hiszen azért van ez a topic!De akkor kúltúráltan,és elnézést ha valami el lett írva a fórum nevében!
34. csgybzs (válaszként erre: 31. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 21:42

Nekem azért volt kényszerem, mert halálosan idegesítő, hogy a nők már jó dolgukban azt se tudják mi a francot csináljanak. Inkább foglalkozna az ilyen nő a párjával és szentelné neki a figyelmét meg az érdeklődését, nem lenne ennyi zátonyra futott kapcsolat.


Ha meg attól nem vagyok normális, hogy nem értek veled egyet, akkor nem velem van a gond, hanem Veled!

33. a56fa55821 (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 21:42

Lehet én értelmezek valamit rosszul de...


Te ugye nőnemű vagy ha nem tévedek?


Ha a másik nemmel szeretnéd kipróbálni a szexet az azt jelenti, az én értelmezésemben hogy férfival.


Most akkor, hogy van ez ? :-))))

32. 06d7a87485 (válaszként erre: 31. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 21:38

De hát te kérdezted hogy kinek mi a véleménye erről.

Hát írja mindenki a maga véleményét,ezzel mi a baj?


Ha foglalkoztat a dolog próbáld ki,úgyis megteszed mindegy ki mit ír neked.A te életed, a te döntéseid!

2011. aug. 19. 21:36

Nem tudom,hogy egyesek minek írnak negatív dolgokat!Senki nem kényszerített,hogy írjatok,amúgy meg csak volt oka amiért meg "tetszett"ez a fórum és valami kényszeretek volt,hogy ide írjatok?

Tisztelet a kivételeknek!


De van akit foglalkoztad ez a dolog,és nem véletlenül írnak ide normális emberek is.....

2011. aug. 19. 20:42

"Én 2éve boldog kapcsolatban élek, sokat gondolkoztam azon, hogy ki próbálnám egy lánnyal, hiszen annyian beszélnek róla, hogy milyen jó, és hogy megéri. "


Market remélem olvasod!!! Erről beszéltem.....

2011. aug. 19. 20:41
Apám hová tart ez a világ.....
2011. aug. 19. 20:39

Párodnak szólnál róla, ha ki akarnád próbálni a másik nemmel a szexet? :DDD

A férjem a másik nemet képviseli, nem hiszem, hogy meglepné az ötlet, inkább csak a "kipróbálás" kifejezés. :D

2011. aug. 19. 19:12
Egyáltalán nem vágyom ilyesmire,de igen elmondanám neki mindenképpen.,
2011. aug. 19. 19:09
Hát ha ennyire megzavarodnék biztos,de ez sosem fog bekövetkezni!
2011. aug. 19. 18:54
Nem vágyom rá, ezért nem
2011. aug. 19. 18:27
Nem akarnám kipróbálni! :P
2011. aug. 19. 18:17
:P
2011. aug. 19. 17:35
Mondasz valamit :D
2011. aug. 19. 17:34

Lányok!!!

Nyissátok már ki a szemeteket! Mindketten uarról ábrándoztok.A lehetőség tálcán kínálkozik ... :-D

20. Lemonchello (válaszként erre: 19. - Szöszicsaj)
2011. aug. 19. 17:26
Szintén:)
2011. aug. 19. 17:22
Engem már egyszer hívtak harmadiknak... pontosabban a legjobb barátnőm és a pasija...fel is csillant a szemem, de aztán beszéltem róla a barátnőmmel, és egyenlőre elhalasztottuk a dolgot... mivel nem esne túl jól a lelki világának, ha a szeretett pasija épp a legjobb barátnőjével kamatyol... úgyhogy ha belemennék is egy hármasba, csakis idegenekkel...
18. Lemonchello (válaszként erre: 17. - KisKata*)
2011. aug. 19. 17:22
Hát igen hajt a kíváncsiság és lehet csak ennyi az egész,igen én sem állítottam,hogy ha éles lenne a helyzet akkor nem hátrálnék meg xD Hiszen ez benne van a pakliban.
2011. aug. 19. 17:15

lehet, h csak fejben izgat a téma, de ha éles helyzet lenne, nem biztos, h tudnál mit kezdeni a szituációval.

Ha annyira érdekel és hajt a kíváncsiság - és inkább erről lehet szó - úgy is megteszed, ha nem a párod mellett, akkor vki más mellett, függetlenül attól, h itt ki mit mond, tanácsol.

16. Lemonchello (válaszként erre: 15. - C6766641b8)
2011. aug. 19. 17:10

Igen,látszik mennyire nem egyszerű ez a dolog:)

De én a titokban tartós dolgot érzem a legjobbnak,tudom,hogy ez is megcsalásnak minősül,de nem teszem fel a kapcsolatomat egy kis hancúrozás kedvévért még ha nem is lenne belőle "gond"!

De azért előtte ha tényleg úgy döntök megbeszélem a barátommal,hiszen vonz a kíváncsiság....

2011. aug. 19. 17:01

Húha..ha az én párom ilyennel állna elő,megmondanám Neki,hogy keressen magának 2 nőt,aztán csinálja úgy hogy én nem látom...na de engem sem lát többet:D

Elmondtam Neki már,tök magamtól,hogy én ebbe nem megyek bele,ha esetleg előállna vele..nem és kész.Én nem teszem magam tökre...na meg tényleg ott a sok félsz..hiába bízom benne,Ő sem tudhatja,hogy utána mennyire akarja még még még....

2011. aug. 19. 17:01
Szia! Én hasonlóképp vagyok, mint te. Szintén fontolgatom a dolgot és nem hiszem, hogy balhé lenne belőle, ha a párom megtudná, inkább azt venné zokon, hogy ő kimarad belőle. Mégis az a valószínűbb, hogy titokban tartanám.
13. Lemonchello (válaszként erre: 11. - Mandarin_x)
2011. aug. 19. 16:59

Lehet meg kérdezem tőle,csak merjem is xD

Még ha nem is készülünk a dologra legalább had tudjam,hogy erről mi lenne a véleménye!

12. Lemonchello (válaszként erre: 10. - C6766641b8)
2011. aug. 19. 16:57

Pont ilyen vagyok én is!:)Nem bírnám el viselni!

De ugyan akkor zavar,hogy más meg birkózik ezzel!

De mégis ott van a félsz része,sok ismerősömnek nagyon bejött a dolog,és jobb lett a szexuális életük,de ott a másik,hogy lehet a pasi rá kap és nem tud le állni,vagy titokban kezd viszonyt,vagy épp bele szeret abba akit ki szemeltél a 3.személynek!Így elég nehézkes a dolog:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook