Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párodnak szólnál róla, ha ki akarnád próbálni a másik nemmel a szexet? fórum

Párodnak szólnál róla, ha ki akarnád próbálni a másik nemmel a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. mandarin_x (válaszként erre: 8. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 16:55
dehogynem. csak kerdes, hogy o mit szol hozza
2011. aug. 19. 16:54

Én biztos nem tudnám elviselni,hogy mellettem szexeljen más lánnyal,vagy csókolja vagy valami..fú....én ahhoz túlságosan is önző vagyok:D

Na meg nagyon szeretem..tuti lelki sérülést okozna nekem,ismerem magam....

9. Lemonchello (válaszként erre: 7. - Volpertinger)
2011. aug. 19. 16:54
Igen én is így gondolom,hiszen attól még,hogy nem beszélnek róla és nem követelik a dolgot,még oda lehetnek érte!Szerintem is minden férfi álma ha egyszerre 2csajszival lehet:)
2011. aug. 19. 16:52

Barátommal nem nagyon beszélgettünk,úgy konkrétan erről a dologról,csak úgy el sütötte egyszer a 3-as dolgot.

De nem tudom,hogy nekem milyen érzés lenne,ha látnám,hogy egy másik lánnyal van úgy...

Mert ha már azt mondom neki,hogy benne vagyok egy 3asban nem tilthatom meg neki,hogy hozzá sem nyúlhat csak hozzám,és inkább nézzen minket.Bár legszívesebben ezt tenném,de az meg milyen már?

2011. aug. 19. 16:52

Szerintem akkor lenne a plafonon, ha megtennéd, de ő nem lenne ott:)

Ha ott lehetne, tuti nem tiltakozna. Szerintem ez a titkos álma 1000-ből kb 1001 férfinak :)))

2011. aug. 19. 16:51
Én is boldog vagyok a pasimmal, de mégis piszkálja a fantáziám a dolog. Egyszer régebben már említettem neki, de nem vette komolyan. Úgyhogy szerintem én is titokban tartanám. :)
2011. aug. 19. 16:50

Ez társtól függ!

Ha lazább a kapcsolat és tudom nem akadna ki ezen vagy ő is felvetett már ilyet,simán.

Ha nem,meggondolandó!

4. Lemonchello (válaszként erre: 2. - D2299ac778)
2011. aug. 19. 16:50
Akkor nem láttam,bocsi:) Milyen címmel ha szabad kérdeznem?
2011. aug. 19. 16:50

Titokban biztos nem tenném meg,hiába lány az illető,nekem az megcsalásnak minősülne.

Gondolom annyira meg nem akarod,hogy hármasban csináljátok.

Ha ilyenen járna az eszem nem tudom mit tennék...ha elmondod párodnak lehet abból vita lenne,de ha nem mondod el,de nem is teszed meg,akkor meg te "szenvedsz"tőle...

2. d2299ac778 (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 16:48
Ma már nyílt egy ilyen fórum:)
2011. aug. 19. 16:46

Én 2éve boldog kapcsolatban élek,sokat gondolkoztam azon,hogy ki próbálnám egy lánnyal,hiszen annyian beszélnek róla,hogy milyen jó,és hogy megéri.

De én történetesen nem mondanám el a barátomnak.Megbízom benne,de tartok a dologtól.

Tudom izgatná a dolog,de inkább titokban tenném meg:)

Ti,hogy vagytok ezzel?Vagy mi a véleményetek erről?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook