Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párodnak szólnál róla, ha ki akarnád próbálni a másik nemmel a szexet? fórum

Párodnak szólnál róla, ha ki akarnád próbálni a másik nemmel a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
71. 8707c2ada9 (válaszként erre: 70. - B6fb711c0e)
2015. júl. 31. 12:55
:) A harmadik típusu találkozás ?
2015. júl. 31. 12:47
Ha a harmadik nemmel, akkor is,mindenképp....
69. 80ASIQ (válaszként erre: 67. - 80ASIQ)
2015. júl. 17. 08:49
Másik nem? Bocs! Pont, hogy az nem buzarancia. Na, ez már keményebb dió! Mivel a heteroszex kezd elavulni.
68. 80ASIQ (válaszként erre: 67. - 80ASIQ)
2015. júl. 17. 08:48
Nem szólnék. De biztosan van akinek lehetne szólni. Embere válogatja.
67. 80ASIQ
2015. júl. 17. 08:47
Nem szégyen a buzerancia! Sőt! Az a menő!
2014. jún. 17. 09:46
amirol nem tud a masik az nem faj neki.
2012. ápr. 7. 14:20
Miután leokádtam magam? Persze!
2012. ápr. 7. 14:16
aha
2011. aug. 23. 15:25

Lemonchello, te hatalmas őstermelő vagy!

Mindent sértésnak veszel, mindenki kiforgat, senkinek nincs köze a dolgaidhoz, de a le**zizás egy ilyen topic indítása után tényleg a pont az i-re... Azok kívül, hogy köttözködni meg kényes primadonnáskodni akartál, mire volt jó ez a fórum? :P

62. 1df26470c2 (válaszként erre: 59. - Lemonchello)
2011. aug. 23. 08:59

Pedig van. Bár az igaz, hogy a dolgaidhoz tényleg nincs közöm, de ehhez a dolgodhoz van, hiszen fórumba írsz, amit mások is olvasnak (mások is olvasnak, ha esetleg ezt nem tudtad volna eddig).

Azzal meg felesleges nyugtatnod magad, hogy "mások" is így gondolkodnak, más is ilyen - sosem érdekelt, milyenek a "mások", mindenki teljesen független individuum.

Tudod, utána is olvastam már a témának, sok ilyen jellegű tanulmányt ismerek.


És azzal meg mi van, ha meleg lennék???

Változna valami?

Nem veszek sértésnek egy ilyen értelmetlen vagdalkozást, sajnálom :)))


És hogy beszélek veled? Még arra is felhívtam a figyelmedet, hogy miben javulhatsz - segítek csak.

61. csgybzs (válaszként erre: 59. - Lemonchello)
2011. aug. 23. 08:15

Nézd! Azzal, hogy kiírsz egy nyilvános fórumot igazából megszünteted azt a feltevést, hogy kinek mi köze hozzá, hiszen "mindenkit" kérdezel vele.. Innentől nem tudom mi a probléma azzal, ha valakinek eltérő véleménye van.


Azt pedig, hogy felhívják valamilyen problémára a figyelmed, amin esetleg tudsz javítani.... szerintem nem megsértődni kéne, hanem fontolóra venni. Viselkedj felnőtt ember módjára és ne hisztizz!

60. Lemonchello (válaszként erre: 58. - Cef15f164f)
2011. aug. 22. 21:16
Nem mondtam egy szóval sem,hogy meg fogom tenni vagy,hogy akarom csak annyit,hogy kíváncsi lennék rá!!Nem értem ezt miért kell ilyen mértékben ki forgatni egyes embereknek!!!....
59. Lemonchello (válaszként erre: 57. - 1df26470c2)
2011. aug. 22. 21:15

Figyi őszinte leszek!

Szerintem semmi közöd,a dolgaimhoz főleg ahhoz nincs jogod,hogy így beszélj velem.

Írtam egy fórumba!És akkor mi van?

Ha engem érdekel akkor érdekel,sok közöd nincs hozzá!

Amúgy meg szerintem azoknak az embereknek is mozgatja a fantáziáját akik tagadnak!

Tudod,ha utána olvastál volna,mindenki úgy születik,hogy van egy kis vonzalma a saját neme iránt,de nem mindenkinék alakul át olyan formába,hogy leszbi vagy meleg!

Bár ahogy nézem te nálad tuti ki alakult az utóbbi!!.....

58. cef15f164f (válaszként erre: 54. - Lemonchello)
2011. aug. 22. 17:08
Én igazán nem gondolom, hogy bármi rossz lenne az ilyesmiben, de felesleges belemásznod egy ilyen kalandba, ha nem néztél meg soha egy nőt sem. "Majd kinövöd" és kész. Amúgy meg csak 22 vagy, szóval elég esélyes, hogy nem evvel e fiúval fogod leélni az életed, így inkább akkorra kellene tenni ezt az esetleges eseményt (már ha akkor még mindig szeretnéd), ha egyedül vagy.
57. 1df26470c2 (válaszként erre: 56. - Lemonchello)
2011. aug. 22. 10:14

Szia!


Nem akarok kötözködni, de én is úgy gondolom, hogy a jó dolgodban azt sem tudod, mit csinálj magaddal. Egy állítólagos boldog kapcsolatban élsz, akkor meg miért nem azt élvezed ki teljes mértékben.


Amúgy pedig találtam neked egy területet, amivel foglalkozhatnál a nőkről álmodozás helyett, ez pedig a helyesírás. Minden hozzászólásodban hatalmas hibák vannal:

Ebben a mostaniban a vessző elég gáz, korábban meg ezek:

"de azzal meg oldani semmit nem lehet"

"meg beszéltük"


Szóval ha van időd, inkább a magyar nyelvvel foglalkozz, ne a női nyelvvel!

2011. aug. 21. 16:43
Ő nem nincs még partner hozzá nem is kerestem még.De azért köszi a tanácsokat és,hogy aggódsz!:)
55. Noarashi (válaszként erre: 54. - Lemonchello)
2011. aug. 21. 14:46
És lenne partner is hozzá? Azt nézem hogy nagyon fiatal vagy még. Én nem tudok mit mondani. Hogy próbáld ki vagy ne. Te tudod. Ha nagyon izgatja a fantáziád, akkor próbáld ki. Végülis egy életed van, még mindig jobb most, mint majd akkor mikor gyerekeitek vannak, férjed, stb...szerezz most tapasztalatot, de ne lepődj meg ha a párkapcsolatod rovására megy. Bár ezt meg neked kell tudni, mert te ismered a kedvesed.
2011. aug. 21. 14:41

Már beszélgettünk erről a témáról,és nem nagyon zavarta,de az biztos ha tényleg akarnám a dolgot akkor előtte megbeszélném vele,de azt nem tudom,hogy el mondanám-e neki vagy titkolnám.

Igen a 3-as dolog izgi lehet,de azzal meg oldani semmit nem lehet.Jó kaland és ennyi.

Én nem tartom magam biszexnek,soha nem néztem egy csaj seggét sem,csak évek óta bennem van az,hogy ki próbálnám,de hagytam a dolgot és idővel el is felejtettem,de most megint vissza tért,és nem tudom,mit kezdjek ezzel!!!

53. Noarashi (válaszként erre: 52. - Lemonchello)
2011. aug. 21. 14:31

Érdekelhetnek. Azzal semmi baj. Azt nektek kell tudni, hogy a megcsalás belefér e a kapcsolatotokba. Vagy neked hogy esne ha a párod bejelentené, hogy van egy bombanő kolléganője és kirpóbálná vele a szexet?

Az hogy biszex vagy, sztem nem gáz. én azt hiszem, hogy a legtöbb ember aki élből elutasítja az talán lelke mélyén szintén vágyik ilyen kalandra, vagy tapasztalatra. A hárman párban meg ugye rizikós, szar kapcsolatot nem lehet vele jobbá tenni, viszont jó kapcsolatot el lehet vele cseszni.

Én nem azon akadok fent, hogy nővel akarnád, hanem azon, hogy mással akarnád. Viszont egyet javaslok, ha fontos a párod, ne mondd el neki, ha félreléptél. Legyen ez a te titkod. Pláne ha nővel. Ki tudja milyen szellemet szabadítassz ki a palackból vele.

2011. aug. 21. 14:23

Igen,boldog kapcsolatban élek,de attól még érdekelhetnek bizonyos dolgok.

Azt ne mondjátok nekem,hogy titeket nem érdekel(t) valami dolog,szex téren vagy akárhogy.

És szerintem attól még,hogy kapcsolatban élek,és minden rendben van velünk szex téren is az még nem jelenti azt,hogy szar lenne a barátom az ágyban,mert ki akarom próbálni egy nővel.

És még az sem biztos,hogy megteszem,csak annyit mondtam,hogy ki próbálnám,és ezért nem értem miért kell el ítélni embereket??!!Ettől nem vagyok leszek különc,és nem is én vagyok az első és az utolsó.......

51. Noarashi (válaszként erre: 50. - Pepi2)
2011. aug. 21. 14:18

igazából én sem értem, hogyha valaki boldog kapcsolatban él, akkor miért akar mással is. Most az részletkérdés hogy spec jelen esetben nővel akarja. ha bevonja a pasit, akkor meg lehet hogy sértődés lesz a végén, mert az addig oké, hogy ő gondolatban egy nővel, de mi van akkor ha apasi és a harmadik nagyon jól elvannak. lehet az már nem tetszene.

viszont abban nem értek egyet, hogy aki a saját neméhez vonzódik, az nem normális és egészséges lelkületű. én hetero vagyok, pasikat szeretem, viszont vannak meleg barátaim, és nagyon is rendben vannak lelkileg is és mindenhogy!

a megcsalást viszont gáznak tartom. De lehet hogy mert ilyen téren maradi vagyok.

50. pepi2
2011. aug. 21. 13:48

mégis hol tart a világ?! mi van most ez a sikk?? nő a nővel? ha állítólag boldog kapcsolatban élsz, hogyan jut eszedbe ilyen? akkor a pasid elég gyenge az ágyban,....már jó ideje vagyok ugyanazzal a pasival mégsem jutott eszembe soha a nő-nő téma, milyen hülyeség ez...ha valakinek meg gyenge a párja az ágyban előbb jutna eszembe egy másik pasi, mint egy nő...

nem vagyok prűd, de szerintem egy egészséges lelkületű és normális szexszuálitással megáldott embert semmilyen körülmények között nem vonzza a saját neme,

49. Lemonchello (válaszként erre: 48. - Cef15f164f)
2011. aug. 21. 11:07

Inkább a szextől,mert ugye még nem voltam lánnyal és ismeretlen a fogalom számomra!:)Lebukástól egyáltalán nem,mert barátommal ezt a részét meg beszéltük.

Talán igen a bűntudattól egy kicsit,még így is,hogy tud róla,valamint valamilyen szinten engedélyezte is.

48. cef15f164f (válaszként erre: 46. - Lemonchello)
2011. aug. 20. 17:16
Pontosan mitől félsz? A szextől, a megcsalás bűntudatától, a lebukástól?
47. ina87 (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2011. aug. 19. 23:41
atol függ,végül is ismered párod tudod hogy hogyan reagálna.a másik hogy ez is megcsalás,és lehet hogy sértve venné az egész dolgot meg az is lehet hogy be lepődne,de gondolj bele egy idő mulva nem volna lelki furdalásod hogy ugy mond megcsaltad
46. Lemonchello (válaszként erre: 40. - Csgybzs)
2011. aug. 19. 23:33

Nem azért próbálnám ki,mert sokan beszélnek erről,hanem azért mert érdekel és mert kíváncsi vagyok!

Sok nőt érdekel ez a dolog,csak nem mernek róla beszélni vagy éppen bele vágni,mert félénkek!

45. a56fa55821 (válaszként erre: 44. - Cef15f164f)
2011. aug. 19. 22:15
Én már semmin sem csodálkoznék :-))
44. cef15f164f (válaszként erre: 43. - A56fa55821)
2011. aug. 19. 22:10
Azt is lehet, aztán hadd szóljon a szado-mazo parti. :D
43. a56fa55821 (válaszként erre: 42. - Cef15f164f)
2011. aug. 19. 22:05
Azt hittem a párját lehet kikötni, mint egykor Ludas Matyi Döbrögit :-)))
2011. aug. 19. 22:01
Ilyen motivációval félre**rni gáz. Ha szeretnéd kipróbálni, akkor a pasid is be kellene vonni. Azt meg simán ki lehet kötni, hogy a palid mit tehet és mint nem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook