Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Park Hotel, Hévíz. Volt már valaki? Milyen? fórum

Park Hotel, Hévíz. Volt már valaki? Milyen? (beszélgetős fórum)


17. kiscsillag73 (válaszként erre: 16. - Szőr)
2011. máj. 5. 18:13
:)
16. szőr
2011. máj. 5. 18:00
kitünő
15. kiscsillag73 (válaszként erre: 13. - Cooltim)
2011. máj. 5. 17:21
Az sem baj,ha nem olyan szép,úgyis csak aludni megyünk oda,a környéken van ezer látnivaló.Köszi,hogy írtál pár dolgot:)Kettesben leszünk,úgyhogy gond nem lehet:)
2011. máj. 5. 14:11

Jah, azt elfelejtettem, h a reggeli nagyon egyhangu volt es kicsi valasztekkal. Azt beszeltuk, hogy egy hetig nem is tudtunk volna mit enni ott.

Mi gyakran utazunk sok helyre, de eddig ez volt a masodik csalodasunk osszesen.

A masik egy fertodi "bababarat" szallas volt, ahol a furdo egyben volt a wc- vel, mindez 3 nm- en. Igy a gyereket a szobaban kellett furdetni a kiskadban, ami olyen mocskos volt, h nem gyoztem elso nap kisikalni. Stb.

13. cooltim (válaszként erre: 11. - Reno77)
2011. máj. 5. 14:08
Belulrol is ilyennek jellemeznem. Illetve, amikor mi ott voltunk, akkor ujitottak fel az egyik reszleget. Ott is kaphattunk volna masik szobat, de olyan durvan festekszag volt, h egybol felfordult a gyomrom, igy azt is hanyagoltuk inkabb. Lehet, h mar kesz van ez a reszleg es gyonyoru , ki tudja?!
12. cooltim (válaszként erre: 10. - Kiscsillag73)
2011. máj. 5. 14:05

A szomszedos szalloda furdojet lehetett -volna - hasznalni, nem a nagy furdot.

A parkolas vegul ugy oldodott meg, h mivel nem volt szezon, igy ingyenes volt a kornyeken. Szoval erre nem tudom a valaszt.

11. Reno77
2011. máj. 5. 13:53

Mi elég gyakran járunk Hévízre és eddig nagyon jó helyeken laktunk.

Ebben a szállodában még nem voltam, de kivülről már láttuk.

A parkolás valóban nehézkes a környéken, ha nincs saját parkolója a szállodának. Kicsinek és kicsit lepukkantnak tűnt, de simán lehet, hogy belül normális.

A tóhoz tényleg közel van.

10. kiscsillag73 (válaszként erre: 8. - Cooltim)
2011. máj. 5. 13:15
Akkor még biztos jelentkeznek.Nektek is benn volt az árban az ingyenes wellness és a fürdő?És esténként van hely a városi parkolóban?Nincs kedvünk 1500-ért parkolni.
9. kiscsillag73 (válaszként erre: 6. - Cooltim)
2011. máj. 5. 13:07

:)Semmi gond.

Kettesben megyünk,úgyhogy semmi nem tudja elrontani a hangulatunkat:)

8. cooltim (válaszként erre: 7. - Kiscsillag73)
2011. máj. 5. 13:07
Én a bookingon foglaltam, ott kártyával fizettem.
7. kiscsillag73 (válaszként erre: 3. - Cooltim)
2011. máj. 5. 13:06
Visszaigazolták neten a foglalást,de semmi mást nem írtak,pedig biztos kell előleget utalni.Nálatok hogy volt ?
6. cooltim (válaszként erre: 4. - Kiscsillag73)
2011. máj. 5. 13:05
Lehet, h csak épp rossz passzban volt a recepciós. Nem akartalak elkedvetleníteni!!!
5. kiscsillag73 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2011. máj. 5. 13:04
Neten néztem,meg beszéltem is velük.Ott elég barátságosnak tűnik.
4. kiscsillag73 (válaszként erre: 3. - Cooltim)
2011. máj. 5. 13:03
Hát ez elég gáz.Már lefoglaltuk.Előttünk 1 héttel megy egy ismerős pár,kiváncsi vagyok,mit mondanak.
2011. máj. 5. 12:58

Szia.

Mi kb. 2 hónapja voltunk itt. Illetve lettünk volna, de otthagytuk őket. Volt egy foglalásunk 2 szobával, ami összenyitható volt. Másfél éves kislányunkkal utaztunk és a nagyival. Már az elején gondjaink voltak a parkolásnál. Nem találtunk helyet a közelben. férjem körözött a környéken, amíg én bementem megkérdezni, hogy hol lehet parkolni. A recepciós nagyon "vicces" kedvében volt és rávágta nekem, hogy BÁRHOL!

Aztán a SZOBÁK!!!

Bementünk és mindkét szoba ici-pici volt, nem volt több 15 nm-nél.

A szobák előtt egy hatalmas nagy madár ketrec tele madarakkal. Ami nem lett volna gond, de az összes kajájuk a földön volt és elég nagy piszok volt körülöttük. Kislányom persze egyből megcélozta...

Lementem és szóltam, hogy nem szeretnénk a tetőtérben lakni egy hétig egy 15 nm- es szobában, nekünk ez nem felel meg. Közölték, hogy van másik is, de az nem összenyitható. Mondtam, egye fene, túléljük valahogy. Kiderült, hogy ezek nem hogy nem összenyithatóak, de még csak nem is egy emeleten vannak. Nah, ekkor közötlük, hogy holnap átmegyünk máshova. Persze nem tetszett nekik és ment a pofavágás.

Lehet, hogy nekem magasak az elvárásaim, de úgy gondolom ezt másként is lehet kezelni és megoldani, más stílusban.

2011. máj. 5. 12:57

net-en rákerestél már?


"A bájos kis Park Hotel (korábban Danubius Beta Hotel Park) a nemzetközi hírű gyógyhely, Hévíz központjában található, csupán 200 méterre a termál tótól, amely Európa legnagyobb melegvizű tava és a legkülönfélébb gyógyhatású elemeket és ásványokat tartalmazza. Az 1927-ben épített, két villából álló (egy üvegfolyosó által összekötve) hotel 2000-2001-ben teljes felújítás alá került, és ma 30 szobával várja vendégeit."


(bár Én nem voltam, de jónak tűnik)

2011. máj. 5. 12:45
Park Hotel, Hévíz.Volt már valaki?Milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook