Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pár napja azt vettem észre, hogy a hasam elöl alul a köldök alatt teljesen el van zsibbadva. Másnak is volt ilyen? fórum

Pár napja azt vettem észre, hogy a hasam elöl alul a köldök alatt teljesen el van zsibbadva. Másnak is volt ilyen? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 12. 15:27
Szia! Nekem a fiam egyedül "lakott" odabent, de így is elzsibbasztotta a jobb cobomat térd felett egy tenyérnyi részen. A dokim azt mondta, a gyerek úgy fekszik, hogy nyom egy ideget. A szülés után még hónapokig zsibbadt-érzéketlen és időnként hiperérzékeny volt a terület. A következő várandósságnál is előjött a tünet.
2013. nov. 5. 08:53
Volt...alig éreztem a hasam közepét.
2013. nov. 5. 08:46
Védőnő, doki? Érdemes lenne őket megkérdeni. Néha babák ráfekszenek idegekre, és azért nem érzed mondjuk a kezed vagy zsibbad, de hogy a hasad miért nem érzed, azt nem tudom.
2013. nov. 5. 08:40

25. hétben járok, ikrekkel.

Ha megcsipem vagy bármit csinálok vele teljesen tompán érzem csak.

Mitől van ez???

2013. nov. 5. 08:39
Pár napja azt vettem észre, hogy a hasam elöl alul a köldök alatt teljesen el van zsibbadva. Másnak is volt ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook