Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pár hölggyel arra gondoltunk, benyújtanánk egy petíciót, miszerint legyen legális a béranyaság ill. a dajkaanyaság. Te támogatnád? fórum

Pár hölggyel arra gondoltunk, benyújtanánk egy petíciót, miszerint legyen legális a béranyaság ill. a dajkaanyaság. Te támogatnád? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. márc. 28. 08:12

Sziasztok én örülnék ha lenne legálisan Magyarországon is én szívesen részt vennék rajta mivel lehet nem lehet majd gyerekem(3 terhességem volt mind 3 szor elvetéltem)

Orvosi papír nélkül is belemehetnénk ilyenbe vagy csak ha az orvos indokolja?

176. kbks
2011. márc. 8. 15:03

Kedves Gyermektelen Párok!

Szívesen lennék bérmami.Ha érdekel,vedd fel velem a kapcsolatot!Én felkészültem.Vannak lehetőségek. Nem mindenkinek,de hát ilyen az élet.

Keressetek bátran.

2011. márc. 3. 09:44
Semmi kifogásom ellene, de nagyon okosan kell szabályozni:)
174. petka
2011. márc. 3. 08:58
Igen, tamogatnam.
2011. márc. 3. 08:55
IGEN IGEN IGEN...JA és sziasztok
2011. febr. 28. 16:33
Nem is tudtam ,hogy ez illegális...persze , hogy támogatom! Rengeteg dolog van, ami miatt valaki nem tud szülni, de mindenképp saját gyermeket szeretne, nem értem mi köze van hozzá az államnak és miért tiltják meg :(
2011. febr. 18. 22:13
Igen
170. Vedin
2011. febr. 18. 22:11
IGEN!
2011. febr. 18. 19:12
Én is támogatom,és szívesen segítenék olyan pároknak akiknek nem lehet gyermekük.Szerintem ez csak genetika,ha rám néznek az már elég hogy teherbe esek!Miért ne adhatnám kölcsön a saját, testem hogy másoknak segítsek!Ez legyen az én szúverin jogom!!!
2011. jan. 13. 15:51
természetesen támogatnám s magam is vállalnék ha legális lenne,mert tudom milyen amikor nem jön s azt is tudom milyen anyának lenni és az utóbbi felbecsülhetetlen.
2010. nov. 25. 20:09

Igen, mindenképpen támogatom.

Én is keresnék dajkaanyát, mert nem maradok áldott állapotba, de sajnos ez itt nem legális Magyarországon. Németországba ez engedélyezett. Én ha találnék egy embert külföldön, is megcsinálnám.

Ha valaki vállalna ilyent, kérem jelentkezzen!

2010. nov. 16. 20:37

Felhívás!



Minden meddő párnak,béranyának!


Ma magyarországon sajnos illegális a béranyaság, dajkaanyaság gyakorlása.Azonban vannak olyan párok akiknek ez az egyetlen lehetőségük,hogy szülőkké váljanak.Magam is közéjük tartozom.Mind a magam mind az ő nevükben szeretnék változást elérni.Olyan párok jelentkezését várom akik ezt a megoldást választanák,választották szeretném a politikusok elé vinni az ügyet ebböl kifolyólag szeretném veletek felvenni a kapcsolatot.Sok anyagot összegyüjtöttem a témával kapcsolatban de szükség van az emberek történeteire is mert úgy gondolják,hogy ez senkit sem érint,érdekel.Kérek mindenkit aki igy szeretne szülő lenni vagy egy meddő páron segiteni irjon nekem segitsétek a munkámat.Köszönöm.

Email:csutak17ker@freemail.hu

2010. szept. 25. 17:55
Abszolút!
2010. szept. 25. 17:38
nem
2010. aug. 10. 09:55
Sziasztok mindenképpen támogatnám hisz nekem ez lett volna az utolsó ments váram.Hát hajrá!
162. Akymo
2010. aug. 9. 17:32
Sziasztok! Szeretném , ha valaki priviben leírná nekem amit a béranyaságról lehet tudni. Köszönöm.
2010. júl. 18. 19:12
igen! de legyenek bizonyos feltételei!!!
2010. júl. 18. 19:01
És arról tud-e valaki valamit, hogy hol lehet ezt a beültetést megcsináltatni, és mennyiért? Az Ukrajnáról és Indiáról tudunk egyedül csak, de hol van még rá lehetőség?
2010. jún. 21. 19:10
Igen,minden erőmmel.Csak hajrá kislányok.Biztosan sikerülni fog.Ha valamit alá kell írni ezzel kapcsolatban,azt küldjétek el az email címemre.A lapomon rajta van)
158. becseiagi (válaszként erre: 157. - Trapiti)
2010. máj. 16. 19:15
Nem láttam azt a műsort, mi volt benne?
157. trapiti
2010. máj. 5. 14:11
Dajkaanyaság a téma mindjárt az rtl-en a fél kettőben
156. moknika
2010. márc. 6. 16:46

Sziasztok!

Én támogatnám az ötletet teljes mértékben. Fél éves a kisfiam és ez a fél év eddigi életem legcsodálatosabb szakasza. Mindenkinek meg kellene tapasztalnia, gonoszságnak tartom a sorstól, hogy pont annak nem sikerül, aki mindent megtudna adni a picikéknek. Van aki úgy potyogtatja a babákat, mint ha az egy mindennapi dolog lenne. Természetesen szörnyen fájdalmas dolog lenne oda adni a babucit a szüleinek, de a kötődés úgy is megmaradna és nem kellene tőle örökre elválni, részt lehet venni az életükben, mint egy rokon. Én így

2010. márc. 4. 04:50
Elméletben semmi kisfogásom a béranyasággal szemben, de biztos, hogy nem adnám senkinek a babát, aki ott növekszik bennem.
2010. márc. 4. 00:10
FAntasztikus dolognak tartom és tisztelem azokat akik segítenek másoknak elérni azt, ami másként elérhetetlent.Tudom ez itthon még nem lehetséges és nagyon macerás telis tele buktatókkal és jogi akadályokkal,de remélem egyszer már nem lesz az.Hisz Szülőnek lenni maga a csoda és ki Szülő szeretne lenni és a természet maga nem engedi, attól még megérdemli.drukkolok.
153. macus17 (válaszként erre: 145. - 5fbb0bd9cd)
2010. márc. 4. 00:04

Kedvs Kacskarina!

Nem értek veled egyet, semmi de semmi bajt nem talált az orvos és mégsem sikerül, nem voltam még terhes, ha lettem volna is, semmyilen körülmények közt nem vettettem volna el, ""az OKA van, kijátszani a sorsot???"" nem értek vele egyet, hallottam olyan nőről, aki mindig elveteti a gyermeket és folyamatosan teherbe esik, ez nem attól függ,hogy bűnhődnie kell, IGEN OKA VAN, HOGY NEM SIKERÜL, A SZERVEZETE-OTT VAN A GOND, ÉS EZÉRT TÁMOGATOM A BÉRANYASÁGOT.

152. simple
2010. jan. 12. 13:35
Semmiképpen sem támogatnám.
151. becseiagi (válaszként erre: 145. - 5fbb0bd9cd)
2009. dec. 11. 22:11
Én nem pofozlak, mert ez is egy felfogás. És mert nekünk embereknek illik tisztelnünk egymást, én is tisztelem pl. a te véleményedet. Nekem 3 gyermekem van, és talán lehetne még ha akarnánk, de mi úgy gondoljuk, hogy nem szeretnénk többet. De neke már 1 éve is, és most eszembe jutott, hogy szívesen segítenék másnak. Tudományilag vannak olyan párok, akik nem kompatibilisek egymással, és ezért nem tudnak közöst babát nemzeni. De van olyan nő is, akinek a szervezete valamiért idegen anyagként kezeli a magzatot kilöki a szervezete, így elvetél. Vannak akik termetük, vagy más testi adottságuk miatt nem képesek hónapokig hordani a magzatot. Én egészségesnek mondható nő vagyok, még nem is öreg, mert 27 vagyok; de én szívesen kihordanék egy babaát, ha valakiknek ezzel segíthetek. Legalább azt csinálhatom, amit szeretek: imádok terhes lenni. Ugyan van egy miómám, amit az utolsó terhességemnél vett észre az orvos, és azt mondta, hogy szoptatási idősazk alatt zsugorodik, vagy megszűnik látezni. Most megyek majd kontrollra, hogy mi van vele. De ha ez nem befolyásolná a dolgot, én biztos hogy elvállalnám. Tavaly a Mónika Schowban láttam egy párt, és úgy megesett rajtuk a szívem. A tv előtt sírtam velük, és akkor jutott eszembe. Valójában nem értem, hogy miért nem tud legális lenni a dolog itt M.o.-on!?
2009. dec. 11. 22:03
IGEN
2009. okt. 31. 18:24
Egyértelműen igen!
2009. okt. 31. 18:14
Igen
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook