Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Paprika spray belélegezése veszélyes? fórum

Paprika spray belélegezése veszélyes? (tudásbázis kérdés)


10. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 14. 00:25

:(

kitartás

9. forrest2010 (válaszként erre: 5. - Globus)
2021. okt. 13. 22:56
... na majd amikor kifelé jönne ?!!!!!!!!!!! az még nagyobb trauma lesz ! brrrrrrr !
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2021. okt. 13. 20:11
még mindig mar :( valami pokoli tényleg.. köhögés elmúlt de ég az egész torkom :/
7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 19:31

borzasztó a hatása,annyira fullad tőle az ember,meg annyira ingerel,hogy -bocsánat-akár hányásig is köhöghetsz ,fulladsz tőle,vmi pokol,én egyszer véletlen fújtam ki belőle itthon,mikor vettem ki a táskámbol,vagy épp tettem el /?/-kiszellőztetni sem lehet,egyszerűen szabadulni tőle lehetetlen sok órán át,mig el nem pároolog.Szerencséd,h ez szabadban történt....

bajod nem lesz tőle,mar,persze,ez termeszetes.Kerülhet akár egy teljes napba is,mire elmúlik a hatás,viszont erőspaprikával én nem hasonlítanám össze,hasonlóság semmi a kettő közt,aki nem lélegezte még be a spray-t,nem tudja milyen,de ne is tudja meg .)

6. andi6020 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 13. 19:14
Szegény pocakod. :D Mondjuk én is imádom a csípőset.
5. globus (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 13. 18:17
Akkor képzeld el a bélrendszert, mekkora traumának lesz kitéve, amikor megeszed :) Van, aki állandóan csípősít mindent.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 18:08
Úgy gondolom normális. 2 kg erőspaprikát vágtam össze lecsónak, az életben nem jártam még így, annyira fájt a kezem még másnap is, mintha leforráztam volna.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 17:44
Ja meg akár ember is lehetett volna a támadó,,az sem károsodhat még akkor sem ha megérdemelné adott esetben,,és ami azt illeti az állat sem.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 17:34

Nem vagyok szakértő de mivel emberek használják (igaz nem magukra) sz.tem belekalkulálták hogy bármi támadás/használat során nem leszel abban a helyzetben hogy 100% pontosan használod.

Ha más bajod nincs mint amit írtál ,,elmúlik csak lehet hogy te többet kaptál mint az eb.Iszogass vizet.

vagy ha nagyon rosszul vagy doki.Jobbulást.

2021. okt. 13. 17:15

2 órája történt azóta is kaparja és köhögést ingerel,kutya támadás történt ott használtam Police Paprika sprayt amit a szél vissza fújt és sikerült " nyelnem " ( igen nem orron veszem a levegőt. ) lehet komoly bajjom? Nem kellett volna elmúlnia?

Állatvédők mielött jönnének muszály volt mivel ez a kutya okozott már sérülést is, és most újra támadt és nem vártam meg mire megharap.. attol tartok mert nem magyar oldalrol vásároltam a sprayt hogy nem e valami káros hatása van emberre, kutyának már semmi bajja beszéltem a gazdával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook