Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Panelben gyerekkel fórum

Panelben gyerekkel (beszélgetős fórum)


21. moonlight13 (válaszként erre: 7. - 30-as)
2010. dec. 3. 16:16

He mezítláb sétál a gyermek, az biztos nem hallatszik le, és a szőnyegen történő játék sem. Leginkább a labdázás és ugrálás hallatszik le. De úgyis gondolom időben elmegy este lefeküdni. Addig meg bírják ki!

A klumpa viszont lehallatszik, akár gyerek, akár felnőtt hordja!

Mi is panelben lakunk immár 39 éve. Én is és gyerekem is abban nőttünk fel. Valahogy csak túléltek minket is! :)

2010. nov. 23. 13:28

párommal

nagyban

2010. nov. 23. 13:27
Egyébként március óta lakunk társasházban, de eddig két durva dolog volt, ami kiakasztott. Az egyik az gyakrabban előfordult, amikor reggel (már akinek reggel) fél hatkor a felettünk lévő csaj magassarkúban mászkál szobáról szobára és szedi össze a holmiját (gondolom). Miért nem lehet, akkor felhúzni a cipőt, amikor elmegy. A másik szintén ehhez a csajhoz kapcsolódik, amikor hajnali 1-2 óra körül arra ébredtünk a páromm, hogy nagyben megy fent a szex. Az gáz volt.
2010. nov. 23. 13:25
Mi is társasházban lakunk, de még nem szólt át senki. Mondjuk nagyon kedvesek a szomszédok. Mondták, hogy őket az "emberi" időbent történő zajongás nem zavarja. Más kérdés, hogy este kilenckor valaki nekiáll porszívózni, vagy fúrni. Nem tudom, mekkora a kicsid, de nekünk nagyon bejött a trambulin, azon ugrálhat ezerrel, nem hallatszik le.
2010. nov. 22. 23:28
Én nem panelben de hasonló, társasházban lakok, majdnem ugyanaz, mert itt is át, meg le hallatszik minden... Ésmikor már nemtűrtem a felettem lakó néni éjfél utáni takarításait felmentem szólni, hogy legyenszives ne ilyenkor tegye... még neki állt feljebb aztmondta ha nemtetszik költözzek családi házba, valami tanyára! NEM! maga legyen tekintettel másokra nem egyedűl lakik itt...többet nem zajongott! :-)
16. 9bbc382386 (válaszként erre: 15. - Ametiszt19)
2010. nov. 22. 17:53

Mi börtönbe kerülnénk a Párommal :))

Kinyírnánk minden zajongót.

2010. nov. 22. 17:43
Ó hát a felettem lakó meg dobol mikor iskolaszünet van ( karácsony, szilveszter másnapján reggel 8-tól, aztán húsvétkor és hétvégente...) cserébe nem szólnak le, hogy hangos a zene. A panel az panel :D
2010. nov. 22. 14:34

Tíz éves koromig éltünk panelben,szerettem,de ez egy gyerekkori érzés :)

Ma már nem tudnám elképzelni,ha megyek a nővéremékhez,akkor menekülök.Ha valaki hozzászokott a csendhez,a saját zajához,akkor nem fogja tolerálni a szomszédokat,így én sem tudnám..már.

13. 99279bb06f (válaszként erre: 12. - 30-as)
2010. nov. 22. 14:00

Ha nincs a parketta alászigetelve és hozzá van erősítve az oldal falakhoz, akkor valóban egy-az-egyben!!! lehallatszik minden mozgás, lépés, még az is, ha a tű kiesik a kezedből!

Ezért kell vastag szőnyeg, hogy felfogja ezeket a hangokat.

Ha a csövet kalapálja, akkor az mind a 132 lakásban hallatszik!

Az is szörnyű, ha fapapucsban közlekednek a fejed felett.

12. 30-as
2010. nov. 22. 13:54

Nem jöttem én sem erre még rá.

Talán unalomból.

Más a helyzet, ha valakinek nincs gyereke.

Én is rászólok hangosan.

Nálunk napi szinten a csőrázás ment, mert a gyerek kiejtette a játékát a kicsi kezéből, vagy átment a másik szobába, persze műanyag lábbeliben.

2010. nov. 22. 13:49
Mi is panelban lakunk földszinten.A gyerek csinálhat mindent.Viszont ha kiabál,vagy én hangosabban rászólok, az felhallatszik.Sokszor hallottam vissza ezt.Most hogy már nagyobb (kb 2 éves)a fentiek gyereke így ő is csinál zajokat, a kicsi sír leejtik a játékot, ilyenek.Engem nem zavar, nem értem ők miért szóltak meg minket, ja és mostmár ő is rászól hangosan a gyerekeire, akkor.Miért kell mindig megszólni a másikat, nincs mivel foglalkozni?
10. 30-as
2010. nov. 22. 13:39

Azt nem engedem, h labdázzon, motorozzon, naponta 2x viszem le.

A gondom az, hogy mivel nagy a mozgásigénye, állandóan jön-megy.

Az alattunk lakó nem tolerálja, mert áll. nagyon hangos, amikor a szőnyegen játszik, megesik az is, hogy kiejti a kezéből a játékot.

2010. nov. 22. 13:32
Akinek nem tetszik a panal hangzavar az költözzön családi házba. A gyereket nem mindig lehet megfékezni, akkor sem, ha levisszük naponta többször, nem beszélve a járólapról, ami mindenképp hangosabb, mint a linóleum. Főleg ha leejtünk valamit.
8. 240309c047 (válaszként erre: 7. - 30-as)
2010. nov. 22. 13:31
Azért ne essünk túlzásba!
2010. nov. 22. 13:30

Erre voltam kíváncsi, pl. ha egy játékkal a szőnyegen játszik zavaró-e?

Vagy pl. ha mezítláb végigmegy a lakáson, mennyire hallatszik le?

6. 240309c047 (válaszként erre: 5. - 99279bb06f)
2010. nov. 22. 13:30
Na azt én is utáltam anno. Pont felettünk laktak 4 kisgyerekes házaspár, és ahelyett,hogy levitték volna a gyerkőcöket a játszira, a lakásban labdáztak,meg rohangáltak minden egyes nap!! Kiborító volt.
5. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - 30-as)
2010. nov. 22. 13:26
Ha lehet, akkor legyen a parkettán szőnyeg, akkor nem fog lehallatszani. Ha lehet, ne labdázzon a falon a gyerek, mert akkor szétmegy a szomszéd agya! :)
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - 30-as)
2010. nov. 22. 13:26
Én ott nőttem fel, és a gyerekem is élt panelben velünk. Nem értem a kérdést. konkrétum?
2010. nov. 22. 13:25
?????
2010. nov. 22. 13:25
??????
2010. nov. 22. 13:24

Azok jelentkezését várom, akik panelben élnek kisgyerekkel.

Ki mit enged meg a gyerekének, milyenek a szomszédok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook