Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan szólnál a szomszédnak, hogy éjjel nagyon áthallani a szexuális életük hangjait? fórum

Hogyan szólnál a szomszédnak, hogy éjjel nagyon áthallani a szexuális életük hangjait? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
ápr. 10. 08:56

Valamivel csak fel kell rázni a fórumozókat. Mondjuk egy ilyen témával...


A velőtrázó sikolyt én nem a szexuális élethez, a szexuális örömérzéshez társítanám. Nem is gondolom, hogy a gyereked, ha felébred éjszaka, velőtrázó sikolyra ébred.


Sosem laktam panelban. Nem tudom, mi, és mennyire hallatszik át a szomszédból. A szomszéd szexuális élete rá tartozik. Nem tartozik rám, semmilyen szinten.


Biztosan lesz, aki az én véleményemmel ellentétben hasznos tanáccsal lát majd el.

6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 08:50

Nem kell név nélkül,ez vállalható.

Viszont kevésbé kényelmetlen mint élőben.

Neked is,nekik is.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Srcrss)
ápr. 10. 08:33
Vállaltam a panelbe költözéssel?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pencil)
ápr. 10. 08:33
Végülis, 1 próbát megér. Most költöztem ide nem rég, gondolom nem ma kezdték ebben a formában. Nem szeretnék rögtön haragot a szomszédokkal, viszont sejtem, hogy hiába írok név nélkül, úgy is tudni fogják kitől ered.
ápr. 10. 08:21
Sehogy.
ápr. 10. 07:57
Írd le, és dobd be a postaládájába.
ápr. 10. 07:40
Sziasztok ! Véleményt,tanácsot szeretnék kérni ,vajon ,hogy lehet szólni ,hogy ne a kérdező jöjjön ki rosszul belőle,panel lakásban,a túl hangos szexuális életet élő kedves szomszéd párnak. Vagy ezzel kapcsolatban,mit lehet mondani egy riadt 5 éves gyereknek az éjszaka közepén,hogy nincs semmi baj,nem fogják megölni a nénit,örömében sikít velőtrázóan....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook