Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Paleo! paleo? inzulinrezisztencia?! fórum

Paleo! paleo? inzulinrezisztencia?! (beszélgetős fórum)


2016. júl. 30. 14:40
Köszönöm mindenkinek!:)
2016. júl. 30. 14:39
Bocsiviki oldalàn fent van a kajàk szenhidràt ertèke is az adott anyagra lebontva, sokan dicsêrik, IR dietaba is beilleszthetö nagyon jo alapanyagokbol! Elêg nagynadag, sokan szetszedik 2 êtkezèsre is!
2016. júl. 30. 14:33
Egyébként sok paleo termék használható a diétában, de maga a 2 diéta elég eltérő. Én úgy tudom, hogy a paleosok nem esznek pl glutént sem, ami az ir esetében egy nehezített pálya. Bár a mai napig nem értem, hogy oké, hogy az ősember nem evett kenyeret, de nem hiszem, hogy kókuszlisztes süteményt azt igen.
2016. júl. 30. 14:29

Hát a paleo nem igazán összeegyeztethető. Vagy nagyon nehezen. Olvasgass utána a 160 gr szénhidrát diétának.

Ezek a rendelős dolgok nem igazán megbízhatóak. Mert az ir-eseknek kiszámolt ch mennyiséget kell megenni. Se nem többet, se nem kevesebbet (nem +/- 1-2 ch-ra gondolok) A kajarendelős cégek nem számolnak ch-t, csak hoznak egy adagot. Max összetételben lehet jó. Ránézésre meg ember legyen a talpán, vagy legalábbis több éve diétázó, aki meg tudja saccolni nagyjából pontosan.

Ha nincs időd, sokan úgy csinálják, hogy mondjuk vasárnap megfőzik az egész heti menüt és kiszámolt adagokban lefagyasztják. Vagy csak a főételt, amihez elég gyorsan kifőzni egy kis tésztát, vagy rizst.

2. b1dbc250b6 (válaszként erre: 1. - 0ccc6928d1)
2016. júl. 30. 14:24

a napokban láttam a budaörsi osanban, hogy egy új paleo sor nyílt..

na ott aztán minden van..olyan cukrok, édesítők, amik megfelelnek a diások elvárásainak..


ma jobban megnézem, mert rengeteg mindent árulnak, kimondottan palo felirattal...

Amúgy ellenőrzött, nem kamu.

Máshol még nem láttam. Illetve van olyan cég Újbudán, amely paleo ebédet is házhoz visz..


gúgli mindent tud.

2016. júl. 30. 14:06

Sziasztok!


Tegnap a nőgyógyászom elküldott terheléses vércukorszint meresre és hormon vizsgálatra, egyelőre azért mert gyanakszik.


Engem az inzulinrezisztencia érdekel, amiről már rengeteget olvastam. Arra lennék kíváncsi, hogy megfelelő lehet e a paleo diéta,illetve hogy aki inzulinrezisztenciaval küzd, és nincs ideje és/vagy lehetősége főzni, honnan rendel ebédet, és mit vesz alapul.


Nagyon köszönöm ha válaszoltok!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook