Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Paleo menü rendelés, vagy otthon főzőcske? fórum

Paleo menü rendelés, vagy otthon főzőcske? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 7. 20:23
Én az Egészségkonyhát csak ajánlani tudom. Igaz, hogy a paleos kajáit nem ismerem, de én a reform ételeit rendszeresen rendeltem. Mint tudjuk, ezek a féle ételek nem túl nagy adagok, viszont laktatóak. És még ami fontos volt nekem, nem volta agyonsózva, vegetázva, szóval mindennek lehetett érezni az ízét. Sőt volt olyan étel, ami szinte sótlan volt. Nekem vevált, kb 1 évig rendeltem tőlük, aztán sajna elkerültem Bp-ről, így már nem tudok tőlük rendelni.
2014. jan. 6. 07:59
Én itthon főzök paleot is meg hagyományosat is (kétféle irányzat megy nálunk :D). Három gyerek van, egyszerűbb így intézni, bármilyen furán hangzik is. A kicsinek eleve itthon kell főznöm (egy éves lesz), mert ő csak azokból akar enni amiből én is, a nagyok suliba ebédelnek, párom munkahelyén, úgyhogy hétköznap paleos vacsi van (kiegészítve a nagyoknak hagyományos köretekkel...) a hétvégéken meg kétfélét csinálok... azért nem olyan bonyolult mint ahogy hangzik. :)
7. patapucs (válaszként erre: 5. - Panka78)
2014. jan. 6. 07:45

Szívesen! :-)


Az biztos, hogy anyagilag jobban jössz ki ha otthon megcsinálod.

Pld akkor kezdtem el megcsinálni neki a sütiket, muffint, amikor megmondta, hogy 6db a Paleofutárnál mennyi.

Ebből az összegből kijött nekem tripla mennyiség.

Az egyszerűbbnél (pld kakaós) négyszeres.

2014. jan. 6. 07:43
amelyik az életformádhoz jobban illik
2014. jan. 6. 07:37
Jajj, de cukik vagytok. Köszönöm!:-*
2014. jan. 6. 07:36
én itthon főzöcskézek paleost. Próbáltam a futárt (gastroyal), tényleg finom, csak kicsit drága
2014. jan. 6. 07:34
Az otthoni fozocske szerintem a jobb, mert saját szájízed szerint tudod készíteni, recepte tmeg találsz bármennyit.
2014. jan. 6. 07:31

A barátom szokott rendelni főételt, a sütiket, muffint megcsinálom neki:

Paleofutár vagy a Gastroyal


Tegnap találtam még egyet, Egészségkonyha.


A Paleofutár finom, de időnként keveset adnak és vacak a csomagolás. Gastroyal finom, normális adag profi csomagolással.

Az utolsót nem ismerem, de szimpi volt a honlapjuk.

2014. jan. 6. 07:20
Paleo menü rendelés, vagy otthon főzőcske? (ha rendelés, honnan?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook