Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy alulműködést lehet természetes gyógymódokkal helyrebillenteni? fórum

Pajzsmirigy alulműködést lehet természetes gyógymódokkal helyrebillenteni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2020. jan. 5. 09:09

Még hozzáteszem, 2 évig kapta a vénába kapott injekciót, igazából éppen csak használt.

A teát 4 hónapig itta naponta, amikor a laborvizsgálat sokkal-sokkal jobb lett, mint ahogy a fizikai állapota is.

Az orvosi gyógyszereket teljesen elhagyta 1 éve kb. nem magától, a labor alapján sincs szüksége rá, a teát issza megszakításokkal.

21. Channa* (válaszként erre: 17. - _Berry_)
2020. jan. 5. 09:05

Ritka az az orvos, aki ezt teszi, és nem véletlenül.

Amikor az én pajzsmirigyemet kivették az orvosom mesélte, hogy nem is olyan régen, még úgy 30-40 éve azt gondolták, hogy csak esztétikai probléma a megnagyobbodott pm, így ambuláns, csak helyi érzéstelenítéssel kivettél és hazaengedték a beteget minden kezelés nélkül, aki egy idő után elhízott, elbutult, majd meghalt mert nem kapott hormonpótlást.


Biztasd csak a fórumindítót minden alternatív baromságra, nem a te gondod lesz az, ami lesz belőle, így teljesen meg is értelek. Dögöljön meg a szomszéd tehene is?

20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Vadmacska74)
2020. jan. 5. 09:02

Családon belüli tapasztalat.

Az illetőnek annyira rossz volt már a hormonja, hogy haviszinten vénásan is kellett neki a gyógyszer.

Aztán egy, ha nem használ nem is árt alapon vettem neki a füves Gyuri bácsitól, teát.

Természetesen a gyógyszerei mellett elkezdte inni, és az orvosok legnagyobb meglepetésére, visszaállt a pajzsmirigyműködése, amire azt mondták élete végéig gyógyszerezni kell.

Nem vagyunk egyformák, lehet másnak nem hat így, de egy próbát talán neked is megérne.

Itt a neten is találsz róla cikkeket, videókat .

A cukorelleni teája is kitűnő, gyógyszertárakban is kapható, a miskolci egyetemen is kipróbált "szer". Na, és sok-sok természetes gyógymódja van.

Jó egészséget!

2020. jan. 5. 00:44
Engem éppen érdekelne, de a könyvet nem veszem meg, mert egyelőre nincs miért.
18. _Berry_ (válaszként erre: 15. - Bözsi néni)
2020. jan. 5. 00:43
Ha nem derült ki, akkor meg felesleges olyat feltételezni, ami fel sem merült. Akit érint és érdekli, az majd elolvassa a könyvet.
17. _Berry_ (válaszként erre: 16. - Bözsi néni)
2020. jan. 5. 00:38
Gondolom a topiknyitó elment az orvoshoz, mert valahogy csak kiderült a diagnózis. Az pedig, hogy valaki az orvosi kezelés mellé alternatív kezelést is keres, amennyiben ésszel, nem lesz hátránya. Azért vannak orvosok, akik maguk is támogatják a természetes módszereket.
16. Bözsi néni (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2020. jan. 5. 00:32
Na, igen. Tisztára, mint a sötét középkor, fenébe az orvosokkal, menjünk vajákoshoz, az majd ad varjúhájat, macskalábat, oszt jóvan.
15. Bözsi néni (válaszként erre: 14. - _Berry_)
2020. jan. 5. 00:31
Ki nem írt? Nem derült ki a csoda diétáról semmi konkrétum.
14. _Berry_ (válaszként erre: 10. - Bözsi néni)
2020. jan. 5. 00:29
Ki írt itt szénhidrát megvonásos diétáról?
2020. jan. 5. 00:28

Egyébként az alulműködésnek (meg a túlműködésnek is) valami oka van, aminek utána kell járni, mi okozza. Göbösödés, vagy mi?


Túl sok mindenre van kihatással a pajzsmirigy működése, anyagcsete, szívműködés, izmok, stb, szóval nem házi kisérletezéssel kell kockáztatni, mert a kisebb problémából nagy bajt is lehet csinálni.

12. _Berry_ (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2020. jan. 5. 00:28
Nem olvastam a könyvet, csak hallottam róla, mert mint írtam vannak ismerőseim, akik elkezdték. Nyilván ehhez idő kell, míg magára a pajzsmirigyre kimutatható eredmény lesz. A 100 féle dolgot pedig azért tettem idézőjelbe, mert mint mondták nagyon meg kell nézni, hogy ha vesznek valamit, akkor mi van benne.
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Bözsi néni)
2020. jan. 5. 00:27
Kicsit arra a reklámra hasonlít, amikor a hormonális eredetű hajhullásra koffeines sampont ajánlanak.
10. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - _Berry_)
2020. jan. 5. 00:24

Pedig a teljes szénhidrát megvonásos diétával például csinos cukorbetegséget lehet "beszerezni".


Néhány hónap diéta túrót sem ér a pm-nek.

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - _Berry_)
2020. jan. 5. 00:14

Olvastad a könyvet?

Az előbb "vagy 100 féle dolgot" nem lehet enni, most meg zöldségeket, gyümölcsöket, magokat lehet. Ha tudsz konkrétabbat, akkor pontosíthatnál, milyen jellegű ez a diéta, és van-e, akinél javultak a mérhető értékek?

8. _Berry_ (válaszként erre: 6. - Bözsi néni)
2020. jan. 5. 00:01
Én még nem hallottam olyanról, hogy valakinek a szervezete tönkrement volna azért, mert pár hónapig zöldségeken, gyümölcsön, magokon élt. A ma emberének táplálkozásában sokaknál pont, hogy még mindig nagy hiányok vannak ebből a 2 csoportból.
7. Guruljka (válaszként erre: 5. - _Berry_)
2020. jan. 4. 23:56

Rákerestem. Az említett könyvet egy Anthony Williams nevű gyógyító médium írta.

Nem orvos és/vagy dietetikus.

6. Bözsi néni (válaszként erre: 5. - _Berry_)
2020. jan. 4. 23:48
És lehet, hogy ezzel a diétával javul valamelyest átmenetileg valami a pajzsmirigynél, de rönkremegy egy csomó más, mert hiánybetegsége lesz attól, hogy nem evett még vagy "100 féle" dolgot.
5. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Vadmacska74)
2020. jan. 4. 23:43
Nem vonom kétségbe, hogy vannak nagyon jó és hozzáértő természetgyógyászok, csak az a baj, hogy ezeket nehéz megtalálni, mert sok közöttük az olyan, akiket inkább a gyors meggazdagodás motivált a gyorstalpalós tanfolyamok felé. Szóval csak óvatosan. Ha már ennyi pénzt kiadnál, akkor inkább próbálj olyan módszert, ami egyébként is hasznos a szervezeted számára, ez pedig a táplálkozás átalakítása. Megjelent egy Egészséges pajzsmirigy című könyv. Ismerek olyanokat, akik mostanában ebben a könyvben leírtakat kezdték el. Abból a szempontból nagyon szigorú ez a diéta, hogy nem ehetnek semmiféle tejterméket, húst, készételeket, gabonát meg még vagy "100" dolgot a diéta ideje alatt.
4. Channa* (válaszként erre: 3. - 826302286d)
2020. jan. 4. 22:42

Nekem sincs pm-em, és én is szuperül vagyok.

Nem vagyok elhízott, az agyam rendben van, egész szép még a hajam és a bőröm is.

Tehát, a pm. hormon pótlás teljesen rendben van, és nem drága.

2020. jan. 4. 21:56

Csatlakozom Channa hozzászólásához.

Nem ördögtől való a thyroxin hormon gyógyszer ,ha azt írják fel!

Hozzáteszem nekem már nincs pajzsmirigyem ,mert el kellett távolítani .

De teljes életet élek a hormon pótlás mellett.

Jobb mint elbutulni ,elhízni stb...

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Vadmacska74)
2020. jan. 4. 21:07

A pm. működésre nincs alternatív kezelés. a hiányzó hormont pótolni kell és kész.

A hormon hiányában rengeteg problémája lehet az embernek, nem hiszem, hogy játszadozni kellene bárkinek is a testével, amikor 3 havi gyógyszer 200 Ft alatt van.

2020. jan. 4. 21:00

Sziasztok!


Van itt valaki akinek sikerült természetes gyógymódokkal helyre billenteni a pajzsmirigy működését?

Találtam egy természetgyógyászt aki akupunktúrával helyre hozná de 18ezer Ft / alkalom.

Ha használ megérné még ha 10x is megy az ember.De ha meg kidobódott pénz ?? Azt az ember máshova is tudja tenni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook