Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Otthon ülő anyukák! Nem hiányzik a felnőtt társaság? fórum

Otthon ülő anyukák! Nem hiányzik a felnőtt társaság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
123. Monalis86 (válaszként erre: 122. - Anikko)
2010. júl. 19. 21:06
szai . írtam skypon remélem megkapod.
122. anikko (válaszként erre: 121. - Monalis86)
2010. júl. 17. 18:35

Na igen, majd kipróbálom. még nem néztem utána de sort kerítek rá :) Az jó ha olyan sok van belőle! Hol eszel 5-600 ft-ból 4szer?! sehol!

A konyhásokkal tényleg jó haverkodni, én közép iskolában kolis menzás voltam és a vacsihoz h tudjak vinni plusz kenyeret mindíg dícsértem a haját, ha jó volt ha nem! :)

2010. júl. 17. 15:01

na de ez szolnok, látom pesti vagy, nem tom ott milyen árak vannak

küldom a skypot

120. Monalis86 (válaszként erre: 119. - Monalis86)
2010. júl. 17. 15:00
itt ha étteremből rendelsz menüt minimum 800ft, de nagyon 1 emberes mennyiség.
119. Monalis86 (válaszként erre: 118. - Anikko)
2010. júl. 17. 14:59

aha leves második, és úgy tele pakolják, ha főzelék van, elég még mellé kisütni vmit, de 4 tányér főzi biztos kijön belőle meg a levesből is.

Meg hát haverkodni kell a konyhásnénikkel, nagyon arik régi általános iskolai koromra emlékeztet menzaa feeling nagyon:) na és a haverkodás is jót tesz az ételek mennyiségének:)

118. anikko (válaszként erre: 117. - Monalis86)
2010. júl. 16. 22:08

Napi 650? az nem sok. És leves meg második?

Na meg azért is lenne jó, mert ilyen melegben nem jó főzni, engem ma le is tolt párom, hogy 11től 14 óráig a főzőlap mellett álltam.

117. Monalis86 (válaszként erre: 116. - Anikko)
2010. júl. 16. 12:48

itt se kell minden napra . pl. hétfőre sose szoktunk, mert hétvégére többféle marad.én is szeretek főzni, így valamikor ki kell élnem magam

de az ovis olcsobb is :650ft

116. anikko (válaszként erre: 114. - Monalis86)
2010. júl. 15. 21:15
Hozzánk is közel van több ovi is majd utána nézek. bár nekem nem kellene rendszeresen, hanem olyan heti 2-3 elég lenne, mert szeretek főzni, csak sokszor már nem tudom mit csináljak, meg van hogy elkiránduljuk az időt :)
2010. júl. 15. 20:23
ja válalkozó keze van a dologba,mert ilyen régi kajajegyet kapunk, és azon rajta van hogy xy vállalkozó..
114. Monalis86 (válaszként erre: 113. - Anikko)
2010. júl. 15. 20:06

Picurkám 8 hós lesz. Most épp Oviba szünet van 1 hónapig.

De amúgy itt simán be lehet fizetni bárkinek, megrendelni előző héten, és csak el kell érte menni ebédhordóval.kÖzel lakunk hozzá, olyan 15perc séta.

113. anikko (válaszként erre: 110. - Monalis86)
2010. júl. 15. 17:45
Amúgy mennyi idős a picur?
112. anikko (válaszként erre: 109. - Monalis86)
2010. júl. 15. 17:44
Köszönöm. Oviból? És ezt hogy intézted? Mennyit fizetsz érte?
111. anikko (válaszként erre: 107. - Kattantak)
2010. júl. 15. 17:43
Köszönöm. A lakást amúgy nem nagy vicc rendbe rakni mivel minden nap megcsinálom, és Milántól főzni is tudok, de az tuti h ha legközelebb jön anyós előző este főzök meg!
110. Monalis86 (válaszként erre: 108. - Kattantak)
2010. júl. 15. 13:10
igen miattunk is, mert sajna a mai világba ha a fiatalok nem kapnak vmi segítséget, nem jutnak előrébb...0ról nem lehet lakást venni, és semmi egyebet...még ez a szocpol megmaradt volna lrtt volna esélyünk...
109. Monalis86 (válaszként erre: 105. - Anikko)
2010. júl. 15. 13:07
ohh, sajnálom anyukádat..részvétem..:(. én általában hordomaz ebédet oviból, vagy máshonnan, nagy segítség
108. kattantak (válaszként erre: 106. - Monalis86)
2010. júl. 15. 13:07
Anyukád is azért nem semmi, mert gondolom azért miattatok is vállalta az új melót :)... aztán bizti siet vissza, aztán majd úgy kell könyörögnöd a saját gyerekedért :)
107. kattantak (válaszként erre: 105. - Anikko)
2010. júl. 15. 13:05

sajnálom Anyukádat :(...

én a kaját úgy szoktam, hogy előző este előkészítem, és mikor Manna alszik, vagy el van, akkor megfőzöm :), így a többi idő nem megy el erre.. a házimunka meg vár, tessék sokat törődni a lelkeddel, az sokkal fontosabb, mint hogy mindig minden tökéletes legyen a lakásba :)

106. Monalis86 (válaszként erre: 104. - Kattantak)
2010. júl. 15. 13:05

Anyukám, az detto ilyen lenne, mert amíg 1 hónapig itthon volt ki se lehett venni Danikámat a kezéből,ő volt a mindene, most is küldözgetjük neki a videókat róla, sajna csak sír rajtuk..

az anyagiak miatt ki kelett mennie, így anyagilag tud támogatni, és ha eljön az ideje hazajön, és akkor lesz egy kicsit több szabadidőm is. Addig is Apás napok vannak, amikor itthon van, mert nagyon sok a meló sajna:(most ez van, de poróbálom nézni a jó oldalát és kihasználni minden időt amit Danikámmal tölthetek:)

105. anikko (válaszként erre: 103. - Kattantak)
2010. júl. 15. 12:58
Hát nekem sajnos anyukám meghalt, de még látta Milánt, és imádta, csak keveset tudott vele lenni a betegsége miatt, de egyébként ő is ez a típus. Anyósom meg nagyon messze lakik, havi 1* jön, de már ez is jó. Havonta 1* azt csinálok amit akarok! De többnyire otthon főzök ebédet :) na nem baj, majd le fogok szokni róla. Megcsinálom előző este, és másnap megyek dolgomra :)
2010. júl. 15. 12:55
ja azt még kihagytam, régen Anyum olyan volt, hogy jaj, nem kell annyit mászkálni, minek, otthon érezze magát jól az ember.. mióta meg van Manna folyton mondja, hgoy mennyetek, ide oda, kapcsolódjatok ki, majd mi vigyázunk Mannára :)
103. kattantak (válaszként erre: 100. - Monalis86)
2010. júl. 15. 12:53

nekem Anyu mindent megcsinál Manna körül, és szívesen is, igazából Ők akkor morognak, ha csak keveset látják az unokájukat.. meg hát mi közel is lakunk egymáshoz, gyalog is ott vagyunk 20 perc alatt...

jövőhéten is szabin lesznek, és már most mondták, hogy egy pár napot nyaralhatna ott igazán :).. azért napokat nem bírnék még ki Manna nélkül, de egy éjszakát bizti kapnak :)..

Nekem egyébként teljesen úgy rendezték be az életüket, hogy unoka körül forog a világ :), minden progit hozzá igazítanak,szóval nagy szerencsém van velük..

az első időben anyukám szabit vett ki, jött minden nap, főzött nekünk, segített amibe csak tudott.. az anyagiakról már ne is beszéljünk..szóval szerencsém van, én is ilyen nagyi szeretnék lenni, igaz, Anyum Anyukája is ilyen volt, szóval nem csoda, mert nekem volt a világ legjobb nagymamája :)

102. anikko (válaszként erre: 101. - Monalis86)
2010. júl. 15. 12:53
ok.várom
101. Monalis86 (válaszként erre: 99. - Anikko)
2010. júl. 15. 11:21
az még sajna nincs, de csinálok, és megírom.
2010. júl. 15. 11:20

kevés az ilyen szerencsés....

nagyszülők egyik részről hiába vannak itt nagyon ritkán lehet őket rávenni még az esti vigyázásra is, amikor a pici alszik...kb havonta 1x max 2x egy villámlátogatás, segítségről ne is beszéljünk.Másik részről anyukám, aki odavan a fiúnkért, de sajna külföldön van, úgyhogy nagyon várjuk már, hogy itthon legyen.. Barátokkal szerencsés vagyok, mert jönnek, de nekik is más életük van , kevés a közös téma már. Persze aki barát az mindig is barát...de valahogy már más.kb..társaságban mégis magányos...

99. anikko (válaszként erre: 95. - Monalis86)
2010. júl. 15. 11:10

Szia,

Nekem lenne kedvem, de skype-on tudnánk mert problémás az msn-em

98. anikko (válaszként erre: 97. - Kattantak)
2010. júl. 15. 11:09

pfffffffffff

mázlista!

:D

2010. júl. 15. 10:08

Sziasztok :)!

szerencsére én azok közé tartozok, akik nem érzik a bezártságot, sőt egyenlőre úgy érzem, hogy évekig tudnám még ezt csinálni.. Másfél éves a kislányom egyébként... Rengeteg segítségünk van, nagyszülők, testvér, barátok... Persze azt én is néha érzem magamon, hogy gyereken kívüli témám, nincs olyan sok, de a többit elcsacsogják a barátnők :)... tényleg hál az égnek, olyan barátaim vannak, akik szülés után sem tüntek el, hétköznap is beugranak, hétvégén is talizunk, a progik egy részét mindig úgy szervezzük, hogy Mannát is simán tudjuk vinni :), a nagyszülők meg állandóan rágják a fülünket, ogy mikor vigyázhatnak már az unokájukra, szóval nélküle is ki tudunk mozdulni... van egy-két barátnőm, akikre nyugodt szívvel rá merem bízni Mannát, ismeri és szereti Őket :)... és ha csajos progi van, Apa-lánya nap van :)... Egy héten egyszer eljárok barátnőmmel szaunázni, és szerencsére senki nem dobál kővel, ha elmegyek fodrászhoz.. Nagyon is egyet értek azzal, hogy attól, hogy még anyák lettünk, nem szüntünk meg nőnek lenni, és nem is szabad...

Remélem nem haragszotok, hogy leírtam a pozitív oldalt is, és nagyon drukkolok, hogy akik még nem találtak jó társaságot mielőbb találkozzanak jó barátokkal :)

96. homern (válaszként erre: 84. - Doresz88)
2010. júl. 13. 22:56
Hát én sem nagyon mentem már terhesség alatt sem sehova,ugyanis 6 hónapot feküdtem,az utolsót kórházban.
2010. júl. 13. 10:10
hali. akinek van kedve msnen is lehetne beszélgetni. Szolnoki vagyok.Akit érdekel szívesen megírom az men címemet.
94. anikko (válaszként erre: 93. - 6e8fb4c822)
2010. júl. 10. 12:50
Az jó, ha van kocsi, mi azért is vagyunk meglőve, mert nincs kocsi. Most arra spórolunk :) És megyünk majd horgászni : )
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook