Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Öt napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, de máris peteéréses tüneteim vannak. Járt már így valaki? fórum

Öt napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, de máris peteéréses tüneteim vannak. Járt már így valaki? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 9. 13:02
Most olvastam hogy az új Diane 35 ugyanaz mint amit én szedtem, a Cypromix. Hát most már értem miért voltak olyan heves tüneteim tőle, ez az egyik legerősebb szer.
2009. júl. 7. 11:59
Én is hallottam róla jót is, rosszat is. Azt mondta a doki, azért írja ezt fel, mert ez az egyik legerősebb ahhoz, hogy gyorsan helyre állítsa a hormonszintemet... Meglátjuk.
2009. júl. 7. 11:37
Na, arról már sok negatív véleményt hallottam...
2009. júl. 7. 10:51
Diane 35-öt. Brutál bogyó. :-( Tegnap este szinte az összes mellékhatás kijött rajtam, azt hittem, ott pusztulok el az ágyon...
2009. júl. 7. 10:44
Milyet szedsz amúgy?
2009. júl. 7. 10:32
Nincs túl sok választásom, muszáj szednem, az orvos PCOS-re írta fel. De csak 3 hónapig, úgyhogy remélem, hamar eltelik az az idő.
2009. júl. 7. 10:29
nem egy fiatal lányt mélyvénás trombózissal szállították kórházba szóval én akkor sem szedném ha fizetnének érte!
2009. júl. 7. 10:28
nem csodálom az mindent összezavar. Én egyszer szedtem egy hétig de minden bajom volt tőle úgyhogy abba is hagytam. AZ MÉREG!!
3. ChrystalM (válaszként erre: 2. - Csicc)
2009. júl. 7. 10:21
Igen, gondoltam, hogy a hormonok miatt vannak ilyen tüneteim, csak elég zavaró már rögtön az elején. :-S
2009. júl. 7. 10:16
Szerintem ne aggódj, szedd tovább nyugodtan, a tabi megkeveri a hormonokat, különösen az első pár hónapban, barátnőm pl. három hónapig össze-vissza menstruált, de utána beállt neki rendesen. Nekem semmi bajom nem volt, amikor elkezdtem szedni, de ez egyénfüggő. Szóval nyugi és türelem :)
2009. júl. 7. 10:05
Öt napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, de máris peteéréses tüneteim vannak. Járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook