Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összevesztem a párom szüleivel fórum

Összevesztem a párom szüleivel (beszélgetős fórum)


1 2
12. Beu23
2014. aug. 3. 17:40
Minden csoda három napig tart.
2014. aug. 3. 17:40
Azt tudom, hogy a páromat nem tudnák ellenem uszítani, mert jobban szeret annál. Az apósom kikötötte, hogy amíg otthon van a párom az lesz amit ő mond. Tehát nem egy hétvégénket, meg tervünket húzta már keresztbe. mikor lemegyek hozzájuk állandóan azt hallgatom, hogy a fiukat szapulják. Azt meg egyáltalán nem engedik hogy a saját fizetésével rendelkezzen, mondván, hogy nem tud spórolni, pedig a páromnál spórolósabb embert nem ismerek. Ha menni akarunk valamerre velük kell egyeztetni előtte, hogy adjanak rá pénzt.
10. csutkamano (válaszként erre: 1. - Orsi022)
2014. aug. 3. 17:35
Mik azok a sérelmek, amiket nem tudtál tovább elfolytani magadban?
2014. aug. 3. 17:34

Nem igazán tudom hogy mi történt,de ha lehiggadtatok akkor menj el hozzájuk,kérd meg őket hogy beszéljétek meg és kérj bocsánatot ha azt akarod hogy ne "uszítsák" ellened a fiukat!!

De a tiszteletet mindig add meg a szüleinek,elvégre ők adtak neki életet és ők nevelték fel azt az embert akit szeretsz!

2014. aug. 3. 17:30
Velem van, kiállt mellettem.
2014. aug. 3. 17:30
Hol van most a párod??
2014. aug. 3. 17:28
Én most balhéztam velük először. De ahogy apósom beszélt velem azt nem kívánom senkinek átélni. Azóta csak sírok.
2014. aug. 3. 17:28

Tehát a saját otthonukban vendégként elhordtad őket???Ne csodálkozz hogy kiraktak,fóleg hogy még te magad is tudod hogy nem mindenben volt igazad!!!

A tisztelet a minimum!!

2014. aug. 3. 17:25
Nem lakok ott. Az a legnagyobb problémám, hogy a páromat nem nézik semmibe ő otthon a "Hamupipőke". Ezen buktam ki. De megkaptam, hogy nekem semmi közöm a dolgokhoz.
2014. aug. 3. 17:24

Én számtalanszor vesztem össze anyósommal.De mivel egy kígyó,nem nagyon érdekel.


De a tiszteletet mindig megadtam neki még a vitánál is és a lelkiismeretem így tiszta.

2014. aug. 3. 17:22
Ott laksz/laktál?
2014. aug. 3. 17:20
Összevesztem ma a párom szüleivel. Felsoroltam az összes sérelmem, kiadtam magamból minden dühöt. Ezután kb. apósom kirakott a házból. Tudom, hogy nem volt mindenben igazam, de összességében nem bántam meg a dolgokat. Most nagyon rossz kedvem van, főleg a páromat sajnálom. Mindent nagyon a lelkemre veszek. Valaki volt már hasonló szituációban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook