Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Együtt élünk, de a szüleivel tölti a Szentestét:( fórum

Együtt élünk, de a szüleivel tölti a Szentestét:( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
181. o.andi
2012. dec. 25. 09:27
ez gáz!!:(
2008. dec. 16. 07:47
hogy érted,hogy elveszítette? Szakítottak?
179. emmi
2008. dec. 7. 21:34

sziasztok,


elveszítette kökénybokor a kedvesét!:(((

2008. okt. 19. 11:00
amig lány voltam a szenteste a szülőkkel volt. amióta férjhezmentem, azóta a kettőnkké. karácsony másnapján megyünk a szülőkhöz.
2008. okt. 19. 07:53
hát elég bunkó és anyámasszony katonája ha nem veled tölti az ünnepet.
2008. jan. 7. 10:12

Jó reggelt Ági!


Megkaptam a privit, nagyon köszönöm!! Én drukkolok Neked!! Azt hiszem egy db-ig maradok Hoxa-n, aztán lelépek, mert az is a gyógyulásom része...


Tudod, a hasonló sorstársakkal addig tartasz, amíg benne vagy te is a levesben. Majd gyógyultan lepattansz...annyi a kivétel, h viussza-vissza fogok nézni, és amiben tudok segítek...szval LE A PÁNIKKAL!


ÜDVÖZLÖM Darkness80-at, remélem jól van, naon eltünt. :P


Puszi Ági!! Legyen szép napod!! :*

2008. jan. 6. 22:28
jajj, nem mondtam..diagnózis: PÁNIKBETEGSÉG...Iszonyú, poklok poklát éltem meg, élem meg...de majd adok én neki. hihi
2008. jan. 6. 22:26

Sziaaa!!!:-))


Itt vagyok, itt vagyooook:-) Fetrengtem egész nap, és gondolkodtam. Megpróbálok szembenézni magammal, és legyőzni ezt a rohadt PÁNIKBETEGSÉGET.



Hogy vagy??? Remélem pihentél, és nem merészkedtél ki a jégre!!!


puszi&ölelés

2008. jan. 6. 15:35
Kökénybokor mi van veled? Ne ijesztgess,hogy igy eltüntél?
2008. jan. 4. 13:52

Szia Kökénybokor!

Örülök neki,hogy jobban vagy,és nagyon szoritok érted.Fiatal vagy ,és elötted az élet.Kiváncsi vagyok mit mondanak majd,ird meg.


Szia Ági

171. c6bb843c62 (válaszként erre: 170. - Smudlaagi54)
2008. jan. 4. 07:28

Szia Agi!


Köszönöm szépen mostmár talán jobban... Már érzem a bal kezemet, és a fjem sem olyan, mint akinek benyomtak több adag lidokaint. Bár néha még hirtelen jött feszülést érzek (mintha nyomná vmi belülről). Bioptron lámpázom, MagneB6, banán, Cetebe, 2-3 liter víz, és sajna egy-2 bogyót nyomok, de megyek pszichiáterhez, és már voltam pszichológusnál. A véleménye, h nagyon sokat fejlődtem, ill. változtam a 10 nap alatt, amikor a párom elment, és most jönki a törés... Olykor a pulzusom 130 fölött, amikor 44-45-össel ébredem máskor, szvl...hipnotizálni akarnak, mert amin én változtatni akarok, azon tudok, de h miért van bennem ekkora feszültség, nem tudom, így leásnak a mélyre. Természetesen csak éberhipnót engedek...mélyebbre nem is tudnának vinni, hiyz nem nyitott rá a tudatom. De kérlek benneteket, nagyon figyeljetek a testetekre, mert mindannyiónkból csak egy van... :-)


u.i.: nagyon sok minden le van árazva, lehet most vásárolok idén karácsonyra?? :D:D:D:D:D


Szorítsatok értem, úúúgy szeretem az ÉLETET!


Szépséges pénteket!


:*

2008. jan. 3. 17:15

Szia Kökénybokor!


Hogy vagy?

169. c6bb843c62 (válaszként erre: 168. - 690f13fdbb)
2008. jan. 2. 16:27

Darkness!


Viszont, viszont, viszont!


HOGY ÉLJEN A FÓRUM, KEZDHETÜNK GONDOLKODNI HOL TÖLTJÜK IDÉN A SZENTESTÉT....WHEHEEEE


Csak vicceltem:)


PUSSZI HOXÁSOK!

168. 690f13fdbb (válaszként erre: 163. - C6bb843c62)
2008. jan. 1. 18:14

Kökénybokor!


Nagyon szép,egészséges évet kívánok neked/nektek!


És mindekinek itt a Hoxán!!!:)))

167. c6bb843c62 (válaszként erre: 165. - 09ca1d3343)
2008. jan. 1. 14:45

Nagyon sok örömteli percet, boldog pillanatokat az új esztendőben!!


pusszi

166. c6bb843c62 (válaszként erre: 164. - Smudlaagi54)
2008. jan. 1. 14:44

Boldog 2008-at! :-)


Ígérem, lassítok!! Nem gondoltam volna, h ilyen nehéz, de menni fog, TUDOM, AKAROM!


Jó pihenést!


esik a hóóóóóóóóóóóóóóóó:-)))

2007. dec. 31. 20:28
BOLDOG ÚJ ÉVET NEKTEK!
2007. dec. 31. 19:03

Ha állandó rohanásban vagy elmész az élet apró örömei mellett,és ezek kellenek a mindennapokhoz.Türelem.Én néha úgy érzem magam mint egy "bölcs" aki csak figyeli a többieket,de érdemes,mert nagyon sokat tanulhatsz az emberekről,emberektől.

Vigyázz magadra,és lassits.Boldog új évet nektek.

2007. dec. 31. 15:03

SZVAL...POTYOGNAK A KÖNNYEIM...MINDIG ROHANTAM, STRESSZELTEM, ÉS BIZONYÍTANI AKARTAM...HÁT...azt hiszem elértem amit kitűztem magam elé...mostmár csak egyetlen egy dolgot szeretnék kérni...EGÉSZSÉGET.;)


LEGYEN SZÉP SZILVESZTERETEK!

2007. dec. 31. 14:58

Szia Darkness, Hello SmudlaAgi!:-)


Köszönöm ma már jobb, érzem a kezem...eddig olyan volt, mintha néhány liter lidokainnal nyomtak volna tele. Tudjátok mit tanultam??


Olyan sok szép, sőt csodálatos dolog van az ÉLETBEN. Az ÉLET maga az...egy lehetőség, és mi alakítjuk.


Látok, hallok, érzek, tapintok, ízlelek, járok, sőőőt bringázom :D versenyzem, 2 keréken...

Az óráimon sok sok mosolygós, kellemesen elfáradt tanítvány...hááát ezért érdemes. Már észreveszem az ÉLET legapróbb örömeit is.


Én csak EGÉSZSÉGET kívánok mindanyiótoknak, a többit Rátok bízom!


Boldog, ölelésben, és nyugalomban teljes 2008-as esztendőt kívánok nektek!



:*

V.

2007. dec. 31. 06:45

Szia Kökénybokor!


Hogy vagy?Vigyázz magadra,fel a fejjel,lesz ez még jobb is!Nagyon boldog új évet nektek! Ági

160. 690f13fdbb (válaszként erre: 158. - C6bb843c62)
2007. dec. 29. 21:12

Szia


Itt vagyok-néha:)

Agyérgörcs?!Te lány!Óvatosan ám az idegekkel!

Nehogy valami komolyabb bajod legyen:(((

Most akkor minden rendben a kapcsolatotokban?

Remélem,igen:)

Lepetézek,micsoda,összekaptad a szomszédokat?:DDD

Csúcs vagy!:)))

159. c6bb843c62 (válaszként erre: 157. - Angyalka001)
2007. dec. 28. 15:01

Szia Kedves Angyalka!


Tudod, ahány ember annyiféle. Amit megtanultam az elmúlt hetekben, hogy Ő ő, én Én vagyok. Nem tudok, és nem is gondolkodhatok úgy, ahogyan a párom, vagy akár a szomszédom. Amikor elindítottam a topikot, dühtől, elkeseredettségtől teli volt a puttonyom...

Nagy törés volt számomra, h elment, 10 napig távol, csak a gondolataim zakatoltak....azt hiszem kellett mindez, h rájöjjek...: szomorúvá tesz, h nem együtt töltjük a Szentestét, mindez eltörpült a várakozás mellett, h éjjel jön, és itt lesz újra.


Örülnünk kell minden pillanatnak, és elfogadnunk a másikat olyannak, amilyen.


Szép napot!

158. c6bb843c62 (válaszként erre: 156. - Smudlaagi54)
2007. dec. 28. 14:54

Szia Ági!


Köszönöm, most már jobb, de furcsa...olyan, mintha operálták volna a fejemet (nospa, saridon). idegkimerültem. ha ez migrén, akkor gáz, még a tudatomba is bekavart:((


ahogy eltökélten változtatni akartam-sikerült:-) a páromhoz, egyáltalán a párkapcsolathoz, önmagamhoz a hozzáállásom, úgy kell erőt vennem magamon, és a stresszt kezelni.


kicsit félek, de ahogy kimontam, már el is hessegetem a neg. gondolatokat. remélem, TUDOM, egy jel, h másképp kell vmit tennem...lazábban, no stressz.


Örülök, hogy boldogan telt az ünnepetek!!


:*


Hol vagytok többiek?? Darkness80??


pihenjetek sokat, szorítsatok nekem, h meggyógyuljak.


pusz&ölelés

2007. dec. 28. 14:12

Sziasztok!

Nálunk is ilyen problémák vannak,hogy apárom akivel 4 éve vagyok,a szüleivel tölti minden évben a szentestét!van 1 fia aki 16 éves és a párom szüleivel lakik! ő azt mondja hogy azért megy haza szenteste,mert a gyereke otthon van!Bár a gyereke egész nap a számitógép előtt ül,és nem is foglalkozik vele amikor haza megy!

amúgy ünnepnapon kivűl is minden nap haza megy ebédelni munka uán,és csak ezután jön haza hozzám!

Igazából nincs vele semmi bajom,mert egy nagyon rendes ember,csak ugy érzem hogy soha nem fog levállni a szüleiről!

2007. dec. 28. 12:49

Szia Kökénybokor!


Remélem már jobban vagy,és változatlanul drukkolok nektek,de hogy ez hogy alakul mindkettötökön múlik.Ha eggyütt akartok maradni mindkettötöknek alkalmazkodni kell, enélkül nem megy a dolog.Meg kell találnotok a középutat,de nem rabszolgát csinálni magatokból,az senkinek nem jó!Sokszor nyelni is kell,hogy ne bántsd meg a másikat,de lenyelni sem kell mindent.Szoritok nektek!!!Ja amúgy jó volt, főleg a 26.-a akkor jött a család.

Szia Ági

2007. dec. 26. 16:31

sziaaa Darkness80!


húzós, fájdalmas, de annál pozitívabb gondolkodással eltelt napok állnak mögöttem. elment dec. 13-án, közben megtörten, de versenyzőhöz méltón-genetika, vagy mi a franc-nem adtam fel. Járta pszichológusnál stb.. Tudtam mit csináltam rosszul, és éreztm a bőrömön, mennyire rossz, ha ezt így folytatnám.. teltek a napok, percek, órák: a senkit sem ismert(itt az új lakhelyen) lány összefogta a népet, szomszédok, barátok, régi fórumokról megmaradt pajtások, gimis osztálytárs, versenytársak, ÉDESANYÁMMAL az élen, a lakóparki lakásból otthont hoztunk létre...

A Szenteste haza hozta nekem egy Angyal, vagyis lehet csak én, mert sosem adtam fel.


hogy mi történt közben velem??? megváltoztam, még én is ismerkedem magammal... nagyon jó így, bár a sok hajtás, h ha visszajön, minden készen álljon, beleértve a feldíszitett fa, a lakásban mindenütt gyertya..., edzés minden nap, sírás, idegesség stbbbmegfőztem, megettem, okulta....közben elfáradtam, és tegnap agyérgörcsöm lett...most fekszem, fáj a szívem, a fejem picit de ERŐS VAGYOK, és tényleg a seggemen ülök:-)))


Meséljetek, hogy vagytok, milyen a zöldfenyős otthon?? :*

154. 690f13fdbb (válaszként erre: 153. - 690f13fdbb)
2007. dec. 26. 13:23

Na még egyszer:Szia Kökénybokor!

Hogy múlt az ünnep?

Részleteket kérünk ám:)))

2007. dec. 26. 13:22

Szia!

Hogy múlt az ünnep?

Részleteket kérünk ám:)))

2007. dec. 26. 06:27
Örülök neki,hogy boldog vagy!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook