Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orvost keresek a III. kerületben fórum

Orvost keresek a III. kerületben (beszélgetős fórum)


10. niroli (válaszként erre: 3. - Terek)
2010. máj. 14. 14:41

Sziasztok!


Hogy ki és mennyi erre én is kíváncsi lennék!... (ha ciki meg írhatod privibe is)

9. scheni (válaszként erre: 6. - Jency83)
2010. máj. 14. 14:34

Szia. Még én se vagyok állapotos :-(, de nagyon rajta vagyunk a témán, 2 éve szertenénk kistesót...idén januárban megfogant a babó, de sajnos márciusban missed ab-om volt. És lassan 38 éves leszek.

Köszönök minden infót.

8. scheni (válaszként erre: 2. - Jucka1984)
2010. máj. 14. 14:31
Szia. Köszi a gyors választ.....és a számot is, ha küldöd. :-))
2010. máj. 14. 14:27

Szia Jucka :) tényleg nagyon korrekt a dokid :)


Magyar Attila is szimpatikus, fiatal doki :)

6. jency83 (válaszként erre: 5. - Jency83)
2010. máj. 14. 14:25
Én a Magyarhoz járok (de nem terhesség miatt) és rendkívül figyelmes, körültekintően vizsgálja az embert!
2010. máj. 14. 14:23
Szia! Margit kh-ban nagyon jó orvosok vannak!Pl.:Magyar Attila dr., és sokan mások is! :)
4. Jucka1984 (válaszként erre: 3. - Terek)
2010. máj. 14. 14:06
sziaaa :)))
2010. máj. 14. 14:05

Szia!

Margit kórházban van terhesgondozás a 3. kerületben! Szerintem inkább ott keress dokit!


Megkérdezhetem ki volt a dokid az első terhességed alatt és mennyit kért?

2010. máj. 14. 14:04

én a Pállfynál szültem. elsőre a magánrendelőbe hívott mikor megállapította a terhességet, utána a margitba, ahol nem kellett fizetni, pedig minden alkalommal volt uh is és nála a szülés is ingyenes, persze ha mégis akarsz adni vmennyit azt elteszi, de ha nem adsz akkor se fog kirúgni.

ha gondolod megadom a számát

2010. máj. 14. 13:51

Sziasztok.

Én a 3-ik kerületben keresek nődokit! De leginkább a Vörösvári úton lévő szakrendelőben dolgozó dokik érdekelnének.Megnéztem a honlapot és őket találtam: Dr.Mestyán Rezső, Czeiner Béla, Krammer József, Magyar Attila és Busik Zoltán. Kérlek benneteket, ha van valaki akinek van tapasztalata/véleménye, akkor ossza meg velem. Az első terhességem alatt a választott dokim, kb a 8-ik hó tájékán, nagyvonalúan közölte, hogy nála ennyi a szülés, és ha nekünk nem ok, akkor ajánl egy másik orvost aki olcsóbb. Hát kissé megütött a guta, azok után, hogy odahordom hozzá a pocakomat majd 8 hónapja,( és tudtuk, hogy pénzbe kerül) ő csak úgy leppattintott volna. Egy kissé bízalmatlan lettem a dokikkal....

Köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook