Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őrület, vagy hobbi? fórum

Őrület, vagy hobbi? (beszélgetős fórum)


1 2
42. globus (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 2. 10:14

Elég, ha 50 ember bőszen találgat, majd kiválasztanak belöle nekik tetszőt, sajnos ez az anonim fórumok sajátossága, tisztára gyakorikérdések.hu.

Hozni kellene olyan szabályt, amennyiben fórumindító naponta 1-2x nem reagál, a témát töröljék. Az internet világában mindenki kezében van hozzá megfelelő eszköz.

Látni lehet, hogy a névtelen típusú témák órákon belül kifulladnak, mert senki nem tud kibújni a bőréből azzal, hogy kisbobi23 helyett anonym lett a neve...

41. New(l) (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 2. 09:59
Valahogy azt gondoltam, egy beszélgetős fórumban a fórumnyitó esetleg reagál, vagy kommunikál is a hozzászólókkal, de én kérek elnézést a feltételezésért is. :D
2020. márc. 2. 06:14
És köszönöm, vannak hasznos gondolatok és tanulságos történetek köztük.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - New(l))
2020. márc. 2. 06:12
Miből gondolod, hogy a fórumindító nem olvassa a hozzászólásokat?
38. New(l) (válaszként erre: 37. - Szőkelédi)
2020. márc. 1. 17:46
Lehet azóta megoldódott a probléma. ;)
37. szőkelédi (válaszként erre: 36. - New(l))
2020. márc. 1. 16:12
Igen !😁
36. New(l)
2020. márc. 1. 10:28
Amúgy fasza a fórum, örülök hogy ennyire kíváncsi ránk a fórumindító.
35. New(l) (válaszként erre: 34. - Szőkelédi)
2020. márc. 1. 10:27

Nekem muszáj volt, felekezeti gimi... Lázadtam valamelyest, de egy utcán elkapott cigizésért neghurcolás utáni kirúgás várt a renitensre. Érettségi után közöltem a szülőkkel hogy ennyi volt, az én gyomrom több képmutatást nem vesz be, templomban turistaként vagy gyászmisén látnak legközelebb. Pár éve benne volt a sulim a hírekben, az egyik "kiváló pedagógusunknak" köszönhetően, aki tesitanárként ütötte - verte a fiúkat (és otthon a családot is). Vasárnap azért mindig büszkén ment áldozni.

Szegény Mutterkám ateista családból jött, de felnőttként keresztelkedett, elsőáldozott, aztán csalódott és jött az ezo. Azzal még bajom sincs, én is hiszek dolgokban, de ez a gyíkember stb... És az agresszió ijeszt meg, hogy teljesen agymosottakká válnak.

34. szőkelédi (válaszként erre: 32. - New(l))
2020. febr. 29. 19:04
Na én 13 éves korom után már hanyagoltam,már nem volt hatalma felettem. 😁
33. szőkelédi (válaszként erre: 32. - New(l))
2020. febr. 29. 19:02

Engem ? Dehogy !😆 Csak nem értem mi az a" divott "


Különben nem csak pár száz évvel ezelőtt...

Én ebben nőttem fel,a vasárnapi templomba járás ,pénteken nuku hús,hittan stb. Aztán anyám ütött-vert az apámat átkozta,a fiát engem . Káromkodott...nem is mondom tovább, még azt mondják kamuzok..

Szóval százszor rosszabb némelyik mint az ezoterikus hívő,ezt akartam kihozni belőle.


De azért a gyíkember már meredek . Magától pedig nem fog orvoshoz menni..sajnos ..

32. New(l) (válaszként erre: 31. - Szőkelédi)
2020. febr. 29. 13:11

Arra utaltam, hogy párszáz évvel ezelőtt a (katolikus) kereszténység volt a mindennapok része, és eme vallás nevében egyesek csúnya tettekre ragadtatták magukat, de legalábbis fanatikusan hittek (mint ma nagyrészt az alternatív elmélet hívei).

Elnézést ha megbántott a hsz-om,

6-18 éves koromig aktív részese kellett hogy legyek ennek, van tapasztalatom bőven...

31. szőkelédi (válaszként erre: 30. - New(l))
2020. febr. 28. 23:27

kat. kereszténység dívott.



Ne haragudj,mi ez ? Nem értem ..divat lenne ?

30. New(l) (válaszként erre: 28. - 5236d12e25)
2020. febr. 28. 20:30
Valahol meg lehet érteni, ez is egyfajta "megoldás", de nem szabadna addig eljutni, hogy valaki teljesen elveszitse a realitásérzékét. Bár ilyen emberek mindig szép számmal akadtak, csak akkor mondjuk a kat. kereszténység dívott.
29. pteri
2020. febr. 28. 18:47
Szerintem is túlmegy a normális határán. Bármi, ami annyira elvonja az embert a napi teendőitől , feladataitól, megakadályozza a normális életvitelt, az betegség. Segítség nélkül nem fog javulni. Rámmehet a házasságotok és a gyerek is hogy nő így fel? Védőnő, háziorvos nem tudna esetleg segíteni?
28. 5236d12e25 (válaszként erre: 18. - New(l))
2020. febr. 28. 18:01
Ahh anyámnak volt 1 időszaka mikor jehovák jártak 2 hetente hozzánk órákig.. Biblia fejtegetés, felolvasás.. 🤦‍♀️ Anyám is nagyon ezoterikus. Ő is depressziós. Sok mindenbe menekült. Mondjuk nekem "ez a normál" mert ebbe nőttem bele. De van egy határ ami nekem is sok(k)
27. andi6020 (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2020. febr. 28. 17:16
Ezen gondolkodtam én is. És mi közük az ezotériához?
26. Panna.33 (válaszként erre: 24. - Bless the child)
2020. febr. 28. 17:11
Attól, hogy valaki paranoiás, meg nem biztos, hogy nem üldözik. 😁
25. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Ariana)
2020. febr. 28. 15:33
Végső elkeseredettsêgükben az a kapaszkodójuk.
24. Bless the child (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2020. febr. 28. 15:22

Édes szent tökmag😱😱😱

Ez színtiszta paranoia

23. ariana
2020. febr. 28. 15:20
Szerintem azok az emberek "menekülnek " az ezoterikus dolgokhoz, akik ebben az életben nem találják magukat, nem tudnak kiteljesedni.
2020. febr. 28. 15:17
Ja, pszichiaterhez kellene elvinni, de a leírásod alapján nem fog elmenni önként. Paranoia
2020. febr. 28. 15:15
Kik azok a gyíkemberek?
20. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 15:13

Engem egyáltalán nem érdekelnek az ilyen ezo izék.

A feleséged úgy tűnik még mindig depressziós, egy zárt világban él, mindenképp szakember javallott neki.

Ha a kisgyerekkel sem foglalkozik, ott már súlyos gondok vannak.

2020. febr. 28. 14:48
Nem tudom, mi az a konteó, de jobb dolgom is van, mint hogy utánanézzek, nem akarok még annyira sem kapcsolatot ilyen dolgokkal.
18. New(l) (válaszként erre: 17. - 5236d12e25)
2020. febr. 28. 12:30
Komolyan visszasírom azt az időszakot, amikor minden rosszra a karma volt a válasz, mert ezek az agyament konteók és elméletek agresszívvá teszik. Alapvetően szelíd természet, de olyan dühös tud lenni, ha a legminimálisabb ellenérzést is kifejezem.
17. 5236d12e25 (válaszként erre: 16. - New(l))
2020. febr. 28. 12:23
Anyám detto ugyan ez 🤦‍♀️
16. New(l)
2020. febr. 28. 11:53

Ajjaj...anyám ugyanezekben hisz. Ő a rossz házassága elől menekült bele az alternatív elméletekbe és spiri csökevényekbe. Lassan 3 éve nyugdíjas, azóta hág tetőfokára igazán az agyrém. Míg dolgozott is foglalkozott ilyenekkel, de volt más ami lekösse a figyelmét. És totálisan meg van győződve az elméletek igazságáról, bármilyen észérvet hozol föl, az a "tudjukkik" hibája, és erősnek kell lennünk, mert a magyar kiválasztott nép...aki nem ért velük egyet, az tudatlan sárember, na nem folytatom...

A szektásodáshoz tudnám hasonlítani a folyamatot és kognitív katasztrófát, amit ezek az egyénben okoznak.

Nagyon nehéz lesz lehozni őt erről, mert minden bizonnyal a jelenlegi, valós élete elől menekül ezekbe az állatságokba. Nyugodt, békés, szeretetteljes kommunikáció kellene, de őszintén megmondom, amikor mutter rákezd a gyíkemberes históriára, egy darabig beharapom a számat, de fél óra múlva hazamenekülök. Nagyon nem irigyellek...

2020. febr. 28. 10:50

Itt nem múlt el a depresszió. Ebbe menekül kb minden elől.

Sokan vannak akik vállalnak gyereket. De nincs meg a kötödés. Sőt olyat is ismerek aki megbánta, hogy szült.

Ha jól értelmezem már szülés előtt sem dolgozott. Még is mekkora a gyerek?

Én biztosan bölibe adnám,szépen dolgozni küldeném, és pszichológushoz.

14. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 10:08
Mint mindennel, az ezoteriával is lehet foglalkozni, de kell egy határ. Nálatok ez már régen túl van. Vagy nem lenne szabad hagyni, hogy azzal foglalkozzon naponta, vagy keresni egy hobbyt, amit szerethet, szívesen csinálna. EZ nem hobby ami vele van. Ez maga a borzalom, amiből ki kell rántani!!!
13. Panna.33 (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
2020. febr. 28. 10:08
Ezzel szóról szóra egyetértek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook