Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őrület, vagy hobbi? fórum

Őrület, vagy hobbi? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. febr. 28. 10:05
Azért van különbség az alufóliasapkás konteohívők meg a spiri ezos emberkék között. Igaz nem sok. :D Van olyan ismerősöm aki az angyalok-előzőélet-utaztatás témában is majdnem megkattant, de a konteók azért szerintem durvábbak meg ártalmasabbak is lehetnek. Pl. ha a gyerekre is elkezdi kiterjeszteni ezeket a hülyeségeket. Valószínűleg eleve van valami probléma a fejében amiért fogékony erre az agymosásra, bőven mélyebben gyökerezik a probléma annál hogy az ürgebőrbe varrt gyíkemberek miatt aggódik, és szakemberre lenne szüksége. Főleg hogy a depresszió tipikus tünete az hogy elhanyagolja a környezetét meg a kötelességeit, én nem hiszem hogy hobbiból ilyen...
2020. febr. 28. 08:28

Engem pl sosem érdekelt az ezotéria és a női ismerőseim között csak egyet ismerek akit érdekel szóval nem lehet általánosítani. Amúgy fogalmam sincs mi ez a gyíkember de utána nézek :-D szerintem nem ártana neki egy szakember, valószínűleg most is depressziós.

Ha jól keresel és megvagytok ok, hogy nem dolgozik de elég nagy luxus ezt megengednie magának, közben meg bölcsis a gyerek? WTF??? szóval na... ha nem lehet vele szép szóval akkor nem igazán tudom a megoldást és nagyon sajnálom, hogy a gyerek meg te is ilyet élsz át :-(

10. globus (válaszként erre: 8. - Globus)
2020. febr. 28. 08:12
Ettől függetlenül szememben nem százas egy sem 🙂
2020. febr. 28. 08:11
Nem ítélkeznék látatlanul, de így kívülről olvasva egyértelműen az őrület határa. Semmiképpen nem hobbi.
2020. febr. 28. 08:11
Szerintem aki hajlamos az ezo-izéket ennyire komolyan venni, abból nem szülés hozza ki. Talán ilyen volt mindig, biztos, hogy jól ismerted?
7. 745dbbcbc4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 08:07

Valami depresszió féle lehet, menekülés a valóság elől.

Csak otthon van, vagy néha kimozdul? Meg tud ám az ember bolondulni", ha mindig itthon van, bármilyen jó dolga is legyen.

Eleinte megbeszéltétek a gondjaitokat?

Próbáld magadat is vizsgálni, nem gázoltál-e bele a lelkébe?

Nagyon tud ám fájni.


Olyan is van aki egyszerűen csak lusta.

6. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. febr. 28. 07:49
Igen. A Man in black valójában dokumentumfilm. Ahogy az X akták is.
2020. febr. 28. 07:42
Sejtettem, hogy a Csillagkapu sorozat mögött valami nagy igazság van, amit a sorozattal közvetve hoznak az emberek tudtára, hogy ne törjön ki pánik a Földön.
2020. febr. 28. 07:37
Szerintem totál kattant.
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. febr. 28. 00:29

A depresszió sem "volt", úgy tűnik, nagyon is van, és el is mélyülhetett az évek alatt.


Hat éve van otthon, bölcsis a gyereketek. Akkor már a szülés előtt sem dolgozott a feleséged?

Eléggé kikészülhetett tényleg a csak otthon-létben is.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 00:27

Nemtudom, lehet-e úgy általánosítani, ahogyan teszed. Szerintem kisebb az ezotéria iránti érdeklődés,mint gondolod. Még a nők körében is.


A feleséged műsorhallgatása kissé betegesnek tűnik. De el tudom képzelni, hogy ezzel a valóság elől menekül. Mindenképp megpróbálnám szakemberhez vinni.

2020. febr. 28. 00:09

Sziasztok!


A teljesen őszinte véleményetekre vagyok kíváncsi.


Mindenféle előítélet és sztereotípia nélkül kijelenthetjük, hogy nagyon nagy részt a nőket / lányokat érdeklik az ezotéria, szellemek, aura, és csodatevés. Sokan ezért még fizetnek is, hogy többet megtudjanak. Vagy "megtudjanak". És mivel itt többségében nők vannak (vagytok), talán hitelesebb lesz a válasz is. Legalább is hitelesebb, mintha egy foci fórumon tenném fel ugyanezt a kérdést.


Röviden. És tényleg próbálom nagyon röviden.


Én és a feleségem már évek óta egy nagyon mély krízisben vagyunk, leginkább a gyermekünk születése óta. Szerintem volt egy nem-kezelt szülés után depresszió is, de szakember nem látta, ez csak az én véleményem.


Én azzal "vádolom", hogy képtelen ellátni az anyai kötelességeit, több okból kifolyólag. Ő is vádol mindenfélével, amivel (nagyon kis) részben egyetértek, de az pont abból következik, hogy rengeteg dologra nem figyel, nem vesz észre, nem is létezik vagy csak simán ignorálja.


Ő már hatodik éve nem dolgozik, de a háztartást is borzalmasan látja el (nagyon kicsi lakás), ráadásul a gyermekünket nagy-részben én fürdetem (még kicsi), sokszor én altatok (imádok mesélni, és megbeszélni a napunkat), kizárólag én viszem orvoshoz, játszóházba, kizárólag én keresem a családi programokat hétvégékre, ami kicsit össze tudna minket hozni.


Altatás után még dolgozom néha, reggel én megyek vásárolni, stb.


És a lényeg: régen is érdekelték az ilyen témák, de most úgy látom, hogy túl sokat nincs velünk, nincs jelen, nincs ebben a dimenzióban. Naponta órákat van a fülében a fülhallgató, és folyamatosan az megy, hogy mi – idézem – a gyíkemberek rabszolgái vagyunk, hogyan ismerhetőek fel a földönkívüliek, hogy szívjuk magunkba az energiát az Univerzumból, stb.


Ez engem bosszant, és elismerem, hogy idegesítően állandóan számon kérem, hogy megint "ez megy a füledben", ahelyett, hogy a gyerekkel foglalkozna. Lehetne hobby is, ha minden ok lenne itthon. De a gyermekünk sajnos nagyon rossz alvó, nagyon rossz evő, betegeskedik amióta a bölcsődébe jár, de az édesanyja semminek, azaz SEMMINEK nem néz utána. Ő a reptilekről (gyíkemberekről) hallgat előadásokat, én órákat szoktam olvasni, vagy éppen videót nézni elismert pszichológusoktól gyerekkel kapcsolatos dolgokról, új ételek bevezetéséről, gyerekprogramokról, nevelésről, lázcsillapításról, stb.


Nem vagyok Szent, nekem is megvannak a rossz tulajdonságaim, indulatosan (és sokszor) borzalmasan beszélek, bár nem a gyerek előtt. Nem erőszakoskodok, nem alkoholizálok. Káromkodásom leginkább a tehetetlenségemből fakad.


Mivel belülről nem biztos, hogy tisztán látom a helyzetet, mielőtt bármit lépnék az ügyben, kérdezek:


Kedves nők, asszonyok, lányok! A leírás alapján ez lehet már az őrület határa (a részéről), vagy tekintsük ezt hobby-nak?


Bármit, de tényleg bármit írhattok, természetesen rólam is.


Köszönöm!


Egy aggódó apa, aki a családját keresi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook