Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 éves, aki az őrületbe kerget..mit tegyek? fórum

4 éves, aki az őrületbe kerget..mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. jún. 11. 03:35
de miért nem mentek ki ti a tengerpartra?
131. Clau26 (válaszként erre: 129. - Andi6020)
2011. jún. 11. 02:34
hat egyaltalan nem..szinte allandoan itthon ulunk..a tengert eddig kb 3x lattam es valoszinuleg sose fogok meg ilyen szepet latni..ez is nagyon bant...na mindegy igaza van kismanonak majd csak eltelik valahogy..minden reggel ugy kellek jaj de jo 1 nappal kevesebb..
130. Kismanó86 (válaszként erre: 127. - Clau26)
2011. jún. 10. 09:22
Csak eltelik valahogy. :-) Fel a fejjel!
129. andi6020 (válaszként erre: 128. - Clau26)
2011. jún. 10. 05:56
Ó bakker, szegénykém, hát tuti nem ilyen utazásra számítottál. Sajnálom...
128. Clau26
2011. jún. 10. 02:35
ja persze ha itthon van az anyja nehezebb mert akkor nem szolhatok igy ra...
127. Clau26
2011. jún. 10. 02:34

Sziasztok


Javult valamennyire a helyzet 2nappal ezelott tortent egy olyan eset,hogy 2masodpercre elforditottam a fejem es kislany jo erosen megolelte e gyerekemet,de ugy hogy a kislanyomnak hatul volt az egyik karja igy orditott mint a sakal..na ekkor betelt a pohar megmondtam neki,hogy az volt az utolso hogy megolelehette a kislanyomat..inenntol fogva ha probalkozott raszoltam..most ott tartunk ha en ott vagyok szinte hozza se mer nyulni es viszont ha elforditom a fejem mint pl ma is mar lattam hogy emelne fel..erre oda mentem es megmondtam neki hogy tobbet meg ne lassam...szoval mindig a kislanyom mellett kell legyek es igy elviselheto..mosogatni wc/zni stb eleg nehez igy de igy valahogy kibirom ezt a 3hetet ami meg van..az a rossz hogy raadasul szinte allandoan itthon ulunk igy szinte az egesz nap ebbol all..szoval ez van..ja ne vitazzatok felesleges..mindenki velemenyet meghallgatom.Egyebkent megneztem a jegy hatoldalat es nem lehet atiratni..

126. Adali
2011. jún. 9. 10:50
Na, vajon mi tortent? Clau, irj, hogy alakultak a dolgok!
125. loch ness (válaszként erre: 123. - Kismanó86)
2011. jún. 9. 10:27

Hagyd meg a hitében, minden fórumon ő szokta megmondani a tutit, és általában úgy, hogy ő az okos, és mindenki más a hülye. Nem érdemes vitázni vele.


Egyébként Clau helyében nem tudom, mit tennék, de lehet, hogy már jól odasóztam volna annak a kölyöknek. Nem mondom, hogy ez a megoldás, de szerintem is nyugodtan rászólhatna, ha az anyja nem teszi, a saját védelmükben. Családtag és nem rabszolga, a sógornője se bánjon úgy vele, mintha az lenne. Inkább szégyellje magát, hogy nyaralni van ott valaki a családból, és ő nem tud nekik nyugodt körülményeket biztosítani hozzá. Miért mindig az nem szégyelli magát, akinek kellene?

2011. jún. 7. 22:04

Sok vélemény! De egyáltalán miért kellett ki menni ilyen helyre? (biztos van ok arra is)Az a 4 éves kislány nagyon neveletlen, nem foglalkozik vele senki, külön az érettségének megfelelő játékok, neki külön szoba, séta, játszótér, vele egykorú gyerekek, kinti lestrapáló bringa, stb..

Ez a viselkedés unatkozó, szeretet hiányos gyerekre vall. Ezen kellene változtatni, el kéne különíteni őket, a nap nagy részében, mert neki más kell hogy legyen az érdeklődési köre, ezzel kel eltávolítani a kicsitől.

Minél kevesebbet legyenek együtt, semmi szükség a kicsinek nyaggatásra, és majd nem is igényelné a kicsi jelenlétét.

Szidással, beszólással, anyukával össze tűzéssel, ezekkel nem menni semmire, ha elmérgesedik a helyzet, az nem jó senkinek!

Amiket leírtam afelé kéne terelni a minennapokat.

123. Kismanó86 (válaszként erre: 117. - A0c1361e44)
2011. jún. 7. 07:20

Kicsit sokra vagy magaddal, de mindegy. Ebben nem fogunk úgysem egyet érteni. Ezek szerint ezen a fórumon a 60 ember mint hülye, nem tud bánni a gyerekével, csak Te vagy a tökéletes. Biztosan így van, hidd ezt.


Egyébként pedig szerintem pedig igenis meg kell mondania a problémáját, meg lehetne ezt szépen is beszélni.


Foglalkozni kell a gyerekkel? Persze. De szerintem vendégként nem azért ment, hogy napi 24 órában a gyereket szórakoztassa, amikor ott van mellette az ő kislánya is. Persze nem kell mindig rászólni, de vannak helyzetek, amikor muszáj lenne.

122. mamcili (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. jún. 6. 23:04

ha a sógornőd nem hagyja hogy rászólj, akkor szóljon ő rá...

Olyan nincs hogy egy 4 éves gyerek ne értse meg hogy másnak ez rossz...kezd el te is folyton piszkálni a sógornődet :)...

kíváncsi lennék ki unja meg hamarabb...

Utána biztos ő is megértené...

121. 9062bde989 (válaszként erre: 119. - A0c1361e44)
2011. jún. 6. 22:57

ne vitázz


legyünk barátok:) :) :)

120. 9062bde989 (válaszként erre: 119. - A0c1361e44)
2011. jún. 6. 22:56
??? egy szavad sem értem
119. a0c1361e44 (válaszként erre: 118. - 9062bde989)
2011. jún. 6. 22:54

Be lehet fejezni!


Ez a Kotav az a fórumozó, akimár volt itt Kojul, Takaritó és Vili is.

Azzal szórakozik, hogy zaklat mindenkit.

Nili egy hasnyálmirigy rákos nő, aki nagyon beteg és folyamatosan zaklatta priviben is. Ezért törölte magát.

És nem Nili az egyetlen, aki nem birta a zaklatását, többen törölték magukat emiatt a gyökér miatt.



Szép küldetés! Anyuci, hogy van? Őt is kicsináltad már?

118. 9062bde989 (válaszként erre: 116. - Kismanó86)
2011. jún. 6. 22:43
Ne foglalkozz ezzel az okostojással kötekszik mindenhol
117. a0c1361e44 (válaszként erre: 116. - Kismanó86)
2011. jún. 6. 22:42

Higgy azt amit gondolsz. Engem nem nagyon érdekel ám, hogy nem tudjátok kezelni ezt az egészet.


Kérdésedre pedig: Folyamatosan azt mondjátok, hogy mondja meg a sógornőjének, mert úgy sem dobhatja ki a gyerekkel, és ha megteszi, akkor majd a férje kidobja a sógornő férjét. Micsoda bosszú:) Meg igenis szóljon rá a gyerekre. Hát ez nem igy működik. Te milyen lennél, ha mindig rád szólnának? Egy gyerekkel foglalkozni kell nem pedig megfélemliteni.


De gondolom ezt ti jobban tudjátok, ugye?

Igen, valószinű, hogy a gyerekekkel jobban tudok bánni nálatok.

116. Kismanó86 (válaszként erre: 114. - A0c1361e44)
2011. jún. 6. 22:24

Ó Te biztosan valami felettünk álló vagy!


Nekem van gyerekem, 9 hónapos, ő is lesz majd 4 éves. Most írásba adom Neked, hogy az én gyerekem nem csinál majd ilyet. Vagy ha igen, akkor majd rászólok.


Szerintem senki nem mondta neki, hogy vesszen össze a sógornőjével, de ki kell állnia a saját és főleg a gyereke érdekében. A 4 éves nem a világ réme, de valószínűleg egy neveletlen kislány, akire még rászólni sem szabad. Ez pedig nem az ő hibája, hanem az anyjáé.

115. 9062bde989 (válaszként erre: 114. - A0c1361e44)
2011. jún. 6. 22:06
te már csak tudod
114. a0c1361e44 (válaszként erre: 113. - Kismanó86)
2011. jún. 6. 16:34

Nem tudom miért akarjátok belém beszélni, hogy én nem tudok olvasni. Ha a negyedét olvasnátok annak, amit én elolvasok, akkor már ti is megértenétek dolgokat.

Hogy lehet ennyire szemellenzősnek leni.

Gondolom jobban tetszene, ha azt mondanám, hogy jól vesszen össze a sógornővel, mondja meg a magáét, szóljon rá a 4 évesre vagy esetleg meg is verheti, de mindenképp tegyen rendet. Röhejesek vagytok komolyan. Én csak bizok benne, hogy nagy többségnek itt nincs gyereke, vagy ha van, akkor remélem valaki majd az ő 4 éveséről is igy beszél, ezt gondolja, mint itt sokan. ! évesen a világ réme:))))) Gondolom Hitlernek készül és azért ilyen égetni való.


Megpróbálhatnátok reálisan is gondolkodni nem csak háborogni ás másokra mutogatni.

113. Kismanó86 (válaszként erre: 110. - A0c1361e44)
2011. jún. 6. 15:21

Ha elolvastad volna, amit írt, akkor tudnád, hogy az anyja sokat van otthon és azért nem lehet rászólni.


Dobálja: Gondolom megpróbálja felemelni, persze nem sikerül rendesen, így elengedi.


Szerintem ő sem akarja eltiltani egymástól a két gyereket.

112. cel (válaszként erre: 108. - 5e48d37001)
2011. jún. 6. 15:12
Képzelj magad elé egy négyévest, kb 15-16 kg és egy másfél évest, aki úgy 8-10 kg. Nagyon jó erőben kell legyen a négy éves ahhoz, hogy dobálja a másfél évest. Valami nem stimmel az egész családdal. Bocsánat, én így látom.
2011. jún. 6. 13:54

Sziasztok!


Tök normális a 4 éves viselkedése, pláne, ha azt nézzük, hogy (ha jól értettem), nincs saját kisebb tesója.


Nekem 6, 4, és 1 évesek a gyerekeim.

Ugyanezeket csinálom végig, csak hol az 1 évesért reszketek, hogy meg a 4 évest sajnálom, hogy már megint őt szídom...


Az, hogy összecsiszolódjon két gyerek, még egy "normál" családban is sok idő, és sok munka...


Ez van.


Egyébként mindenkit sajnálok, aki kényszerhelyzetben van. Én 5 évig laktam anyáméknál, és bizony utána nehéz volt a gyerekeim előtt a "gyerek" szerepből "felnőtté" lépni elő előttük...

De ilyen az élet, néha csak túlélni kell valahogy...

110. a0c1361e44 (válaszként erre: 109. - Kismanó86)
2011. jún. 6. 13:28

De hát egy 4 évesről beszélgetünk. Ha az anyja nincs otthon egész nap, akkor nem hiszem el, hogy nem tud rá hatni.

Hogy dobálja? Mármint felemeli és dobálja? Vagy, hogyan?

Clau a felnőtt neki kellene ezt a helyzetet kezelni és nem egy 4 évest utálni. Annak sincs értelme, hogy a sógornővel veszekedjen. Gyerek problémák miatt nem szabad.


Egyébként van gyerekem, sőt az én gyerekemet is piszkálta az unokatesója, volt olyan, hogy a fejénél fogva akarta kihúzni a kiságyból, de pusztán azért, hogy játszani tudjon vele. De mivel nem tiltottuk mindentől, hanem a felügyeletünk mellett ölbevehette, simizhette, puszilgathatta, ölelgethette. Hozzászokott, hogy kell csinálnia. Aztán, amikor az enyém is elindult, addigra hozzászokott, hogy ő a nagy és neki kell vigyáznia rá. Szép lenne, ha ezért utálnám az unokaöcsémet.

Azt kellene megérteni, hogy a 4 éves nem bántani akarja a kicsit, hanem csak játszani vele. És ha megengeded neki, hogy csináljon valamit vele, persze először mutasd meg neki, hogyan kell, akkor nem lesz gond.

109. Kismanó86 (válaszként erre: 108. - 5e48d37001)
2011. jún. 6. 10:51

Hát ez az. Meg nem hagyja enni meg ilyenek.

Arról nem is beszélve, ha valaki engem egyszer megölel, az jól esik, viszont, ha egész nap nem hagy békén és ölelgetni akar, akkor az engem is zavarna, nem hogy egy ilyen pici gyereket.

108. 5e48d37001 (válaszként erre: 86. - A0c1361e44)
2011. jún. 6. 10:48

Az a probléma,hogy nem olvasod el rendesen a hozzászólásokat.

Nemcsak ölelgeti, puszilja,hanem dobálja is a másfél éves kisgyereket.

107. Kismanó86 (válaszként erre: 104. - Ujlany)
2011. jún. 6. 10:18
Ezt ő írta, nem értek hozzá.
106. ujlany
2011. jún. 6. 09:58
A KLM-nel 45 euro... persze minden lehet. Sok sikert a legjobbmegoldas megtalalasahoz.
105. Adali
2011. jún. 6. 09:38
igen de 250 dollarba siman kerulhet...azt irta asszem 500 dollar...
104. ujlany (válaszként erre: 102. - Kismanó86)
2011. jún. 6. 09:36
Nem is kell hozza tobbszaz ezer forint. Most neztem meg a lufthansa site-ot, 1300 dollarert mar egy oda-visszajegyet lehet kapni, akkor az atiratas nem kerulhet tobbszaz ezer.forintba.
103. Adali
2011. jún. 6. 09:20
Jaj, csajok, aki kotozkodni jott, az miert jott?:) Megoldast ker clau sztem, nem negativ velemenyt...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook