Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9822. pumpkingirl (válaszként erre: 9819. - Keki70)
2015. márc. 22. 15:03

Szia Keki,

Köszi, hogy válaszoltál kedves Tőled. Megmondom őszinten, h nem igazán tudom pontosan, hogy az orrcsúcsomon mit változtattak...az orrhátról igen szedtek le bőven, mert kicsit 'krumpli' volt...Igazából nem is trapézos lett, hanem püffedt az egész, az orrhát is. Az egyik oldal még jobban, mint a másik. De azon az oldalon a hematoma is nagyobb meg erősebb volt. Szívesen küldenék neked privátban képet, de kirakni nem szívesen teszem...van email címed?

9821. keki70 (válaszként erre: 9809. - NagyszegiIldikó)
2015. márc. 22. 13:07

Szia!


Időpont lejegyezve,megjegyezve,drukk iktatva :-)

Gyorsan elfog menni az idő,amikor már az időpont meg van,az embernek csak azon jár az esze,hogy elindult az úton...

9820. keki70 (válaszként erre: 9811. - Riri008)
2015. márc. 22. 13:05
Riri csak had potyogjanak,az a dolguk,hidd el,nem olyan könnyű kiporszívózni őket.Mindegyik varraton van külön egy csomó,szóval nem úgy stoppolnak,mint mi a zoknit :-)
9819. keki70 (válaszként erre: 9813. - Pumpkingirl)
2015. márc. 22. 13:03

Szia pumpkinggirl!


Az orrcsúcsodhoz hozzányúltak?És ha igen,akkor mit változtattak rajta?

Rakhatnál fel képet,aztán megnézzük,ha szívesen megosztod velünk.

A profiloddal mi volt a gond?

Ha az orrhátról puklit szednek le,akkor mellékkövetkezménye,hogy az orr szélesebb lesz.Tudja az orvos keskenyíteni,de olyanra nem,mint amilyen eredetileg volt.Minnél többet farag,annál trapézosabb.

De az az orrhát,és te az orrcsúcsot írod,hogy szemből nagyobb,mint volt.Ezért is kérdeztem,hogy ott mit csináltak?


Négy hét múlva esküvő?Akkor nagyon közel a nagy nap.Ilyenkor akármilyen kicsi apadás is sokat számít.

Kend körömvirágkrémmel,főleg éjjelre,amíg alszol kifejti a gyógyító hatását,gyulladásra,duzzadtságra való.

Reméljük,hogy segít annyit,hogy elégedett legyél,amikor kimondod a boldogító igent.

Megírod,hogy ki műtött?

9818. keki70 (válaszként erre: 9808. - A739c1e37c)
2015. márc. 22. 12:56

De drága vagy <3

Bizony,szép leszel,már csak két nap,és meglátod!

9817. keki70 (válaszként erre: 9814. - Barbika0806)
2015. márc. 22. 12:55

Szia Barbi!


Teljesen normális,az az elválasztó fal egyébként az orrsövény,az egyik varrat öt hetesen esett ki nekem,a másik hat hetesen de úgy,hogy KT meglazította.Ezek voltak a legzavaróbb varrataim,mert időnként kilógtak az orrlyukból,mint egy szép nagyra nőtt orrszőrszál :-)

Utána is jönnek egyébként még ki varratok,csak vagy nem vesszük észre,mert annyira szétmállik-vagyis felszívódik.Volt,aki 8 hónaposan találkozott távozó varrattal.

9816. Lópofi (válaszként erre: 9813. - Pumpkingirl)
2015. márc. 22. 12:29
Szia! Nekem ugyanez a gondom ( 5 hetes vagyok) :( És a duzzanat miatt oldalról is puklisnak tűnik, én nagyon remélem hogy fog még apadni :( Drukkolok hogy az esküvődig lemenjen!
9815. supergirl89 (válaszként erre: 9814. - Barbika0806)
2015. márc. 22. 10:17
Szerintem ez normális,azok a varratok előbb vagy utóbb távozni fognak az orrodból. :) Én nem látok ilyet az orromban, de lehet hogy már kiestek csak nem vettem észre.. :)
9814. Barbika0806 (válaszként erre: 9811. - Riri008)
2015. márc. 22. 09:55

Szia :)

Nekem a gilszes időszak alatt kb 3-4 varratom is távozott fültisztító pálcikás tisztítás közben....sztem ez normális dolog, én nag orrszívó porszívó " függő" voltam a megfázás miatt, szzem ezzel nem teszel kárt.


Viszont nekem is lenne egy kérdésem...lassan 4 hetes leszek és ha bele nézek a nózimba, akkor mindkét orrlyukban látok még varratot belül ott, ahol a 2 orrlyuk " elválasztó fala " van :D az normális, h ott van?

Na ezt jól leírtam, de sztem tudjátok, h mire gondolok :)

2015. márc. 22. 09:20
Sziasztok! Látom itt többeteknek is volt vagy van olyan problémája, ami most nekem. 4 hete műtötték az orromat. Profilból nagyon szép, nagyon tetszik, de szemből te jó ég! Úgy nézek ki, mint Fiona! Szemből pont nem volt bajom az orrommal, szép csontos volt, most meg, mint egy boxolónak. Igazából tudtam, h hosszas folyamat a gyógyulás, de nekem senki nem mondta, hogy szemből nagyobb orrom lesz hosszú hetekig-hónapokig. Azért kellemetlen, mert most lesz 4 hét múlva az esküvőm és izgulok, hogy addig mennyit apad?! Nektek, hogy állt a 8. héten?
9812. supergirl89 (válaszként erre: 9809. - NagyszegiIldikó)
2015. márc. 21. 21:50
Jelentkeztem Ildi a naplódhoz! :) Örülök, hogy már neked is ilyen közel van a műtét napja.:D Drukkolok, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnéd.:D Gondolom, hogy most milyen boldog lehetsz.:D Nekem anno az volt a lényeg, hogy tudjam a műtét napját, mert onnantól már csak visszaszámláltam..:D
9811. Riri008
2015. márc. 21. 21:49

Lányok!


Nektek milyen gyakran esik ki egy-egy varrat az orrotokból? Nekem a héten most esett ki a második, és úton van már a harmadik. :/ Ez nem sok egy kicsit?? Lehet túl erősen vagy túl gyakran porszívózom? Mert mindig porszívózás közben történik :/ A harmadik, ami meg mèg nem esett ki, attól meg alig kapok levegőt. :(

9810. Riri008
2015. márc. 21. 21:44

Ildi hajrá!!

Ha kérdésed van szívesen segítümk! :)

2015. márc. 21. 20:28

Sziasztok!

Itt az idő a nagy bejelentésre április 24-én lesz a várva várt nagy napom! Iszonyatosan izgatott vagyok már most pedig még bőven van egy hónapom hátra a műtétig,de már alig várom!

Naplót is csináltam, hogy jelen állapotban milyen az orrom!

2015. márc. 21. 16:36
Köszi csajok!! <3 :) Én is olyan szép leszek mint TI! <3 :)
2015. márc. 21. 16:21
Corleone biztosan szep lesz a nozid, mert en mikor vegzett veled KT akkor mentem hozza gipszlevetelre (14:25) es nagyon jo kedve volt :)) Turelem, mar csak par nap :))
9806. supergirl89 (válaszként erre: 9805. - A739c1e37c)
2015. márc. 21. 16:11
Nyugi, én is fáztam,meg hőingásaim voltak..ez a műtét után normális. Amúgy én is fázós típus vagyok..a végtagjaim mindig hidegek és fáznak..:-) Azért is fázol, mert gondolom, hogy egész nap pihensz, attó lehül a tested, és máshogy érzékeled a szobahőmérsékletet is. Ha nem vagy lázas, akkor nincs gond.:-) Kitartás!! :) Hát igen, elég morbid a varrathalom az orrban, de hát ez van.:D Majd meglátod milyen megkönnyebbülés lesz, amikor kiszedik a sok varratot..:D
9805. a739c1e37c (válaszként erre: 9804. - Supergirl89)
2015. márc. 21. 15:58

Bízom benne, hogy hasonló jó érzésekkel fogom átélni én is ezt a pillanatot amit évek...de tényleg lassan évszázadok óta vártam. :P

Jajj ne is mond, ezek a varratok ott lent középen, mintha szőrös lenne az orrom :D haha

Nem tudom, műtét óta rettenetesen fázok, szó szerint vacogok még 2 takaró meg 25 fokos szobában is, egész nap. Ez a műtét miatt van esetleg? Valaki volt hasonló helyzetben? Alap járaton fázós vagyok (lábam, kezem mindig hideg) de ez már kritikán aluli ami most van velem! :)

9804. supergirl89 (válaszként erre: 9803. - A739c1e37c)
2015. márc. 21. 15:39
Na ennek örülök nagyon.:-) Most már nagyon közel van az a nap, amikor szembesülni fogsz az új szépséges orroddal.:D Akárhányszor visszagondolok az én nagy napomra, mindig az van bennem, hogy csak ott álltam, és kerestem a púpot, és sehol sem volt. Csak néztem és néztem..hihetetlen volt..nem tudtam betelni vele..egyszerre éreztem örömöt, megkönnyebbülést, elégedettséget, büszkeséget...ezt nem lehet leírni. Kívánom, hogy Te is legalább így éld meg! :) A gipszes héten én is minden nappal egyre jobban voltam, a gipszlevételkor már csak annyi volt a bajom, hogy nagyon zavart a gipsz, viszketett alatta a bőröm, és a varratoknál nagyon érzékeny volt az orrom, (ott alul középen, ahol aztán kiszedték)mert ahogy apadt a duzzanat, úgy egyre inkább húzódott a bőröm és ezzel együtt a varratok is..szóval már alig vártam, hogy azt kis sünikét (kiálló varrathalmaz) kiszedjék onnan..:D Várjuk a szelfiket..:D Na az tök jó, hogy már kapsz levegőt..azért még ne dobd el az orrszívót..:-)
9803. a739c1e37c (válaszként erre: 9801. - Supergirl89)
2015. márc. 21. 15:08

Hétfőn kell hívnom a dokit és megmondja mikor kell mennem gipszlevételre! :) Most már egyre jobban hajt a kíváncsiság, hogy ugyan milyen is lett. Azt már most látni, hogy nem lóg le és kis formás. Hát volt dolga velem KT-nak az biztos! :D Lövöm a "szelfiket" folyamatosan, úgyh fogok feltenni képet, mert kíváncsi vagyok a véleményeitekre.

A legjobb az egészben, hogy már mind a két orrlyukamon kapok levegőt, csak a gipsz szorít. Egyre jobban viselem ezt a gyógyulási hetet! :)

9802. supergirl89 (válaszként erre: 9796. - Noncsi934)
2015. márc. 21. 13:56
Noncsi megint megnéztem a képedet a naplódban..nagyon szép..:D Már szinte el is felejtettem, mert akkoriban volt az én műtétem is, és kicsit rózsaszín ködben voltam. :D
2015. márc. 21. 13:39
Hogy vagy Corleone?? :) Kedden lekerül a gipszed, gondolom már nagyon várod.:-) Kíváncsi vagyok, hogy milyen lett a nózid, remélem, majd velünk is megosztod.:D
9800. Riri008 (válaszként erre: 9794. - A739c1e37c)
2015. márc. 20. 21:44

Corleone!


Nagyon szívesen, köszi szépen :) A tied is nagyon szép lesz és hamar elrepül az első nehezebb hét :) Nagyon boldoggá fog tenni :)

9799. Riri008 (válaszként erre: 9792. - Keki70)
2015. márc. 20. 21:42

Keki!


Köszi a választ, akkor csak óvatosan tisztítom :)

9798. keki70 (válaszként erre: 9795. - A739c1e37c)
2015. márc. 20. 16:23

Rendben lesz minden,még egy icipici kitartás.Nekem varratszedés nem volt,úgy hogy nem éltem meg,csak szülések után,de az nekem meg se kottyant,pedig nem volt éppen érzéketlen helyen...

A drain kihúzása meg 1 mp volt,kicsúszott,alig húzta Tamás,semmiség volt.Te azt is nehéznek élted meg,de remélem,hogy a varratszedés nem lesz az.

9797. keki70 (válaszként erre: 9796. - Noncsi934)
2015. márc. 20. 16:20

Szia!


Az akkor hat hét,igen,lehet.

9796. Noncsi934
2015. márc. 20. 14:27

Sziasztok!


1,5 hónapos orral lehet már szaunázni?:) Mert eléggé megvagyok fázva, és sokat segítene a gyógyulásomban.

9795. a739c1e37c (válaszként erre: 9793. - Keki70)
2015. márc. 20. 12:10

Ha oda kerülök, biztosan megemlítem neki, hogy kicsit félek tőle. Igazából semmi komolyabb félelmem nem volt addig a pillanatig, amíg a műtét utáni reggelen a "tampont" vagyis tudjátok azt a műanyag izét ki nem szedték. Azóta ha belegondolok szabályosan rosszul leszek, mert azt az érzést nem akarom megint átélni.

Most kicsit elmosolyodtam, mert műtét előtt arról beszélgettünk, hogy csak a tű, a tű beszúrás ne fájjon. Hát az komolyan vicc volt így visszagondolva, hogy ettől paráltam én hetekig? :D Remélem ezzel is így leszek, de úgyis miután vége lesz akkor nyugszom meg igazán! :) De köszönöm a bátorítást! :)

9794. a739c1e37c (válaszként erre: 9789. - Riri008)
2015. márc. 20. 12:05
Riri köszönöm, hogy beengedtél a naplódba! :) Szerintem sokat változott az orrod meg így összességében az egész arcod is. Szép lettél nagyon! :) Remélem büszke vagy magadra, meg az új nózidra is! :)
9793. keki70 (válaszként erre: 9787. - A739c1e37c)
2015. márc. 20. 09:25

Szívesen :-)


Ne féljél,a varratkiszedés már a végső dolog lesz,amennyire tud,úgyis óvatos lesz KT,viszont túlesni muszáj rajta.Bent nem hagyhatja.A félelmedet viszont osszad meg vele,szerintem ez is segít ilyenkor.Legalábbis én a fogorvosommal így vagyok.Már előre felkészítem,hogy mitől félek,nehogy elfelejtse időközben...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook