Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9772. fifizsofi (válaszként erre: 9771. - A739c1e37c)
2015. márc. 19. 15:48
Normális 😊 Én is kaptam a második nap levegőt és nagyon boldog voltam, oszt másnap már megint nem kaptam.
2015. márc. 19. 15:33
Szerintetek az normális ha a jobb orrlyukamon kapok levegőt? :O Kicsit korainak gondolom ezt azért műtét után másfél nappal. Előbb épp olyan furán nyeltem és éreztem, hogy érzem a kávé illatot, majdnem meg is ijedtem, hogy ez lehetséges? Jó ez vagy rossz? :O :(
2015. márc. 19. 15:23

Csajok! Ez a tavaszi fáradtság kicsit több, hőemelkedésem van, ma mértem de akkor ezek szerint már napok óta.

Pedig szedek vitaminokat és az antibiotikum is elfogyott pár napja, és mégis.

Fejfájás is előfordult.

Vélemény?

2015. márc. 19. 15:17
Ja amit még akartam, nemsokára én is összedobok pár képet és felteszem, hogy lássátok! :)
2015. márc. 19. 15:14

Na végre itt vagyok. Úgy érzem most már van erőm több mindent csinálni, az egész napos fekvésen kívül. :)

Csajok (lizus és gyöngyusz)azt kell, hogy mondjam szép lett az orrotok! :) Akit kihagytam volna annak nagy ölelés, csak hirtelen már azt sem tudom merre vagyok arccal. Pedig figyelmesen visszaolvastam! :P

Jót mosolyogtam, mikor írtátok, hogy a bal orrlyuk nektek sem szelel meg fura. Elmondom nekem is, úgy hogy már fel sem teszem a kérdésem h "ez normális ha..." :D

Én most megyek keresztül a dagadás, feszít ég mindenhol dolgon. Így is fura belegondolni, hogy lassan 2 napos vagyok. Hihetetlen gyorsan megy az idő! :O :)

Az alvással vannak bajaim, ez a nyitott száj meg torokszáradás...de nem kell bemutassam senkinek. Tisztogatom elég sokat, de elég érzékeny ott bent, nem merem nagyon benyomni a fültisztítót, remélem nem csinálom rosszul. :( :/

A másik, ez a varratszedés milyen? Mert, őszintén amikor kirántották az orromból a "tamponálást segítő gumi valamit" naaa az fájt basszus, vagyis inkább rettentő kellemetlen volt. Akinek volt már varrat szedése, mire számítsak annyira rossz nem lesz mint ez a másik? Olyan érzékeny az orrom ott bent, meg a vágásnál középen, hogy már előre félek ettől a varat szedés dologtól! :/ :)

9767. fifizsofi (válaszként erre: 9762. - Lópofi)
2015. márc. 19. 12:53
Nekem is libabősör volt az orrom, legalábbis úgy nézett ki. Pár hét után elmentem kozmetikushoz és kértem, h óvatosan tisztítsa meg (nekem a pólusok is megteltek). Elmúlik ez, ne aggódj :)
9766. fifizsofi (válaszként erre: 9760. - Keki70)
2015. márc. 19. 12:49
:* :* :*
9765. padmeviki (válaszként erre: 9739. - Keki70)
2015. márc. 19. 11:23
Keki70! Köszönöm szépen, sikerült megnyugtatnod!!:) <3<3<3
9764. cinticica (válaszként erre: 9723. - Fifizsofi)
2015. márc. 19. 11:09
Szegeny :( Megkerdezhetem hogy ki műtött?
2015. márc. 19. 11:00

Padmeviki, Lopofi koszonom szepen, aranyosak vagytok :))


Fifizsofi azonkivul, hogy egy hupnival kevesebb, en sem latok nagy valtozast a nozidon, el hiszem, hogy a bizalmad elment az orvos iranyaban. Borzaszto erzes lehet :/

9762. Lópofi
2015. márc. 19. 10:18
Jelentem én voltam gyógyfürdőben hétfőn és szerdán :D 1 hónapos az orrom, gőzölgött a víz de nem volt semmi gond, sőt kellemes volt :) A fejemet nem is tettem a vízbe (azért azt nem mertem) de a gőztől vagy nem tudom mitől annyira szép lett a bőröm hogy nem igaz :) Nekem gipszlevétel után nagyon érdes volt az orrom mintha libabőrös lenne és ez teljesen elmúlt. Sajnos még mindig buci és az orrcsúcs főleg "nagy" emiatt de várok türelemmel :D
9761. Lópofi
2015. márc. 19. 10:15
Lizus! Nagyon szép lett!! :)
9760. keki70
2015. márc. 19. 08:52

De Zsófi ha ez valamit ér:rendbe lehet hozni az orrodat /a képeket nézve/,szép kis orrot lehet belőle kihozni,ebben biztos vagyok.

Figyusz:lesz még itt boldogság,fogunk még együtt örülni veled!!!

9759. keki70 (válaszként erre: 9753. - Fifizsofi)
2015. márc. 19. 08:49

Tudod Zsófi az ilyen dokit messzire el kell kerülni.Sajnos semmi jót nem tudok róla írni...De ha valaki hozzá indul,tudom figyelmeztetni.Hogy ő már ne legyen áldozat.

Hihetetlen,hogy mennyire nem tud orrot csinálni,de persze bevállalja,mert akkor a pénz hozzá megy-ez a legszomorítóbb az egészben.

Ha valamit nem tudok,nem értek hozzá,akkor hagyom,átadom más orvosnak,aki ért hozzá.Csak sajnos kevés ismeri be,volt,aki megtette három csapott orrplasztika után.

9758. keki70 (válaszként erre: 9754. - Szius)
2015. márc. 19. 08:45
Arra gondoljál,hogy már 2008-ban is ilyet tudott alkotni... :-)
9757. keki70 (válaszként erre: 9745. - Fifizsofi)
2015. márc. 19. 08:43
Mindent bele,drukkolok neked,ahogy írtad:ki kell hozni a maximumot a helyzetből.KI KELL-hangsúlyt ide rakom.
9756. keki70 (válaszként erre: 9740. - 01gyöngyusz01)
2015. márc. 19. 08:41

Bizsergés,húzódás,zsibbadás-8 hónapig velem voltak.Nem volt vészes,de eddig tartott.Keménység érzés szintén az orrcsúcsban,vagy még tovább.


Fáradtság:altattak,az altatószernek ki kell ürülnie,ami azért a gipszes hét alatt megtörténik.Viszont sokat pihentél,a szervezetednek vissza kell állnia.

9755. kabocza (válaszként erre: 9753. - Fifizsofi)
2015. márc. 18. 22:41
Én se akarlak befolyásolni, de egyetértek abban, hogy ne az első dokidhoz menj vissza. Ne a te orrodon kísérletezzen már "majd legközelebb megpróbálom jobban megemelni" alapon... Én azt csinálnám a helyedben, hogy az itt jó tapasztalatokat szerzett emberkék orvosainak a weboldalán megnézném, hogy a tiedhez hasonló problémával volt-e páciensük, és milyen eredményt értek el velük. Akkor tuti nem nyúlhatsz mellé.
9754. szius (válaszként erre: 9631. - Keki70)
2015. márc. 18. 22:40
Köszönöm a bisztatást,nagyon szép lett az orrod bár látom már nem most volt a mütét.Ha megengeditek akkor bejelentkezek hogy megnézhessek elötte utáni képeket.Elöre is köszönöm aki beenged a napjójába.
9753. fifizsofi (válaszként erre: 9751. - 01gyöngyusz01)
2015. márc. 18. 22:13
Nem megyek vissza az első dokihoz, másikat választok. Ha elsőre semmit nem produkált, másodjára se tudna :(
9752. supergirl89 (válaszként erre: 9750. - Fifizsofi)
2015. márc. 18. 22:01
Köszönöm, aranyos vagy.:-) Igen, én nagyon elégedett vagyok, és bele sem tudok gondolni, hogy most mit érezhetsz..:( Vagyis el tudom képzelni, de biztosan más lehet megélni. Ne add fel, és hidd el, hogy ha megfelelő orvost találsz, akivel meg tudod beszélni, hogy mit szeretnél, és akinek van elég szaktudása, szépérzéke, akkor biztos kezekben leszel. Nem tudom, hogy ki az orvos, akiről írtál, de gondold meg, hogy kit választasz újból. Ha engem kérdezel, Kárász Tamás műtött, és nagyon elégedett vagyok, pedig nem is volt személyes konzultációnk, csak emailben beszéltünk, meg telefonon, és először a műtét napján látott, mégis nagyon szép eredményt ért el.:-) Nyilván van még rajta kívül is jó orvos, így nem akarlak rábeszélni, csak a saját tapasztalatomat osztom meg veled, hátha segítek.:D
2015. márc. 18. 21:56
fifizsofi! Valamit nagyon nem jól csinált, hogy nem látszik változás, arra is van esély ,hogy a második alkalommal se lesz jobb, nem?
9750. fifizsofi (válaszként erre: 9747. - Supergirl89)
2015. márc. 18. 21:54

Köszönöm szépen!


Megnéztem a képedet, nagyon csini orrod lett. Remélem elégedett vagy :)

9749. fifizsofi (válaszként erre: 9748. - Kabocza)
2015. márc. 18. 21:51
A tőlem telhető legérthetőbben elmagyaráztam neki és egy év után, amikor mentem hozzá, h hát pont ami zavart, az nem sikerült sehogy, arra azt mondta, h hát lehet, h nem emelte meg eléggé, Egy második műtéttel korrigálja :( Ja és persze tervet nem készítenek...
9748. kabocza (válaszként erre: 9746. - Fifizsofi)
2015. márc. 18. 21:47

Szia Zsófi!


Mielőtt megműtötték az orrodat, pontosan megbeszéltétek az orvossal, hogy min szeretnél változtatni? Csak mert több páciensről is tudok, aki nem volt megelégedve a műtét eredményével, és végül kiderült, hogy az orvosa nem mérte fel kellő részletességgel, hogy pontosan az orr mely részén szeretne változtatni az illető, és ezért nem sikerült megfelelően a eredmény.


A másik dolog, hogy Kárász doktor úr egyik régebbi munkáját láttam, ahol a tiédhez nagyon hasonló orrból csinált kis orrlyukú nózit.


A második kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, mert én még műtét előtt vagyok :(

9747. supergirl89 (válaszként erre: 9746. - Fifizsofi)
2015. márc. 18. 21:44

Szia!


Valóban nincs különbség, legalábbis én nem látom.. :( Nekem nem könnyezik a szemem orrfújás közben, de nem tudom, hogy ez mennyire okoz gondot, vagy hogy mennyire súlyos a dolog. Kívánom neked, hogy amennyiben rászánod magad a műtétre, találj olyan orvost, aki megbízható és olyan orrot farag neked, amilyen valóban hozzád illik és amire büszke lehetsz.:-)

9746. fifizsofi
2015. márc. 18. 21:34

Tettem fel képeket a műtét előtti és utáni állapotról. Az előtti képen feltüntettem, hogy mi a gondom az orrommal és miért fordultam dokihoz (úgy érzem mindenki belát az orromba, betegesen tisztítom). Na én az utána képen semmi változást nem látok, de a véleményetekre kíváncsi vagyok.


Kérdés! Valakinek jelentkezett olyan, h orrfújás közben könnyezik a szeme? Az esetek 50%ban a bal szemem könnyezik :(

9745. fifizsofi (válaszként erre: 9730. - Keki70)
2015. márc. 18. 21:29
Március 31 megyek a dokihoz a tanácsadóval, megpróbálom kihozni a maximumot a helyzetből, de már látni se akarom :(
2015. márc. 18. 21:17

Hát nem tudom mi ez!


Napi 2 c-vitamint szedek.

Calcimuscot is iszok, meg multivitamint is szedek :-) nem aprózom el :-)


Akkor emelem 1 el a c-vitamint alkalmanként :-)

De jó ,hogy nem vagyok vele egyedül :-) Akkor biztos elmúlik :-)

9743. supergirl89 (válaszként erre: 9740. - 01gyöngyusz01)
2015. márc. 18. 20:55
Nekem is voltak hasonló tüneteim, bár nekem inkább a gipszes héten. Utána már nem volt jellemző. Az is lehet, hogy most jön a tavasz, melegfront, lehet hogy azt érzed, nem? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook