Orrfolyás (beszélgetős fórum)


7. kulup (válaszként erre: 1. - 5404289bd6)
2012. febr. 12. 20:19
Kedves szomorútojás! Vigasztaljon, hogy nem vagy egyedül. Nekem is ilyen tüneteim vannak régóta és én nem is kötném étkezéshez. Szinte mindig folyik az orrom: ha nincs elég meleg, ha fúj a szél, ha eszem, ha vízbe megyek. Logikus, hogy ez nem allergia. Az hagyján, hogy ezt mások nem veszik komolyan, nem is értik (ld pl. eddigi hozzászólások) de az orrászaton sincs lövésük, hogy ez mi. Nekem javasolták az orrsövényműtétet, de bevallottan csak azért, mert ők olyat tudnak... Tehát nem a problémára reagáltak. Ezenkívül lehet még méregerős szereket szedni, amitől aztán majd a hajad hullik ki. Persze ha mégis találnál a témában értelmes fülorrgégészt, javíts ki. Szerintem ez esetben akár egy pszichológussal is többet érsz, mint velük. Én éppen természetgyógyászt ill. kineziológust keresek, aki segíthetne végre. Ha van eredmény, jelzem.
2012. jan. 24. 09:43
Megmondom őszintén nem halottam még ilyet , de én a te helyedben elmennék egy másik fül -orr -gégészetre és újabb allergia tesztet kérnék, mert az orr váladék ilyen gyors és egyfolytában termelődésének kell , hogy oka legyen !
2012. jan. 23. 21:29

Nekem a gyerekeknél a Shüsszler-sók jöttek be, de hogy felnőttként ez jó-e?

A patikában kérdezz rá...

2012. jan. 23. 11:47
Nem tudsz mit tenni. Én is szoktam, más is szokott. Ilyen a természet. A tüsszentést sem tudod visszafogni.
2012. jan. 23. 11:45
Légyszi segítsetek!
2012. jan. 22. 19:17
Nincs senkinek sem valami kézzelfogható ötlete?
2012. jan. 22. 17:49

Van nekem egy olyan problémám, h sem télen-sem nyáron nem tudok zsebkendő nélkül meglenni mert mindig folyik az oroom. Nem tudok sosem megenni semmit,hogy ne kelljen közben mindig fújni az oroom és akkor is ha az étel hideg és nem csípős.

Allergiás nem vagyok már voltam teszten és a füll-orr gégész sem lát semmit.


Csak ez olyan zavaró tud lenni, pl egy randin, ha vacsizunk és állandóan orrot kell fújni, miközben a másik fél nem teszi ezt.

Nyáron is mindig lennie kell nálam zsepinek.


Mit tehetnék ez ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook